Ana içeriğe atla

Rus Ufo Kazası ve KGB Örtbas iddiası - 1969

Rus Ufo Kazası ve KGB Örtbas iddiası - 1969

Bu çok gizli KGB kaseti, sözde bir grup film yapımcısı ve yapımcının UFO görüntüleri için 10.000 dolar ödemesi ve bunu "Gizli KGB UFO Dosyaları" olarak etiketlemesiyle ortaya çıktı.Download the video

Film 1969 yılının Mart ayında Sverdlovsk, Rusya'da (eski adıyla Yekaterinburg) geçiyor. KGB görüntülerinde bir UFO kazasına müdahale eden ordu ve bilim adamlarını görüyorsunuz. Kazada bir UFO gökyüzünden düşmüş ve belli bir açıyla neredeyse yarıya kadar yere saplanmıştır. Filmle birlikte yayınlanan pek çok belgenin yanı sıra filmin gerçek film kutuları da vardı. Videoya baktığınızda gerçekliği açıkça görebilirsiniz. Askerler o döneme uygun giyinmişler ve kullanılan araçlar o dönemde KGB'de kullanılanlarla aynı marka ve model.

Tüm UFO ve Uzaylı gözlemlerinde olduğu gibi bu videoyu da bir aldatmaca olduğunu söyleyerek çürütmeye çalışan pek çok kişi var. Ancak bu video amatör bir fotoğrafçı tarafından çekilmiş olamayacak kadar gerçek. Eğer bu gerçekten bir aldatmacaysa, çok fazla para harcanmış ve KGB ile ilgili araştırmalarını önceden yapmışlardır. Bu nedenle, birileri film seti görüntüleri ya da başka bir somut kanıtla ortaya çıkana kadar, bunun Rusya'da gerçek bir UFO kazası olduğuna ve yozlaşmış bir yetkili gerçeği satmaya karar verene kadar örtbas edildiğine inanmaktan başka çaremiz yok.

Asıl kanıt videonun içinde. Video, ordunun karda kaza alanına doğru yola çıkmasıyla başlıyor. Eğer bu bir film ekibi tarafından çekilmiş sahte bir video olsaydı, bölgeye girildiğinde çok daha fazla ayak izi ve araç izi olması gerekirdi. Ne yazık ki onların aracı ortaya çıkardıklarını göremiyorsunuz, sadece ağaç ve metal kalıntılarını taşıdıklarını görüyorsunuz. Filmle birlikte gelen dosyalarda, uzay aracının içinde organik bir varlık olduğu da belgelenmiştir. Ayrıca bu varlığın otopsiye gönderildiği ve ardından yok edildiği de belirtilmiştir. Bu, inanan ve inanmayan herkes için mutlaka izlenmesi gereken bir video.