Ana içeriğe atla
14 Ocak 2011 tarihinde Ufoloji2R17B3O tarafından gönderildi

site Yönetiminin Dikkatine

Sn Site yönetimi ve Adminleri.

 

şimdiye kadar paylaştığım tüm konu ve yorumların silinmesini rica ediyorum .bundan böyle  hiç bir konuya iştirak

etmeyeceğim. konu ve yorumlarım silindikten sonrada Account uda silebilirsiniz.

 

 

gerekçeleri yazmama gerek yok.

tüm hatayı ve sorumluluğu üzerime alıyorum.

 

saygılar.

 

 

 

Yorumlar

İsterseniz üyeliğinizi iptal edebiliriz ama gönderilerinizi silmemiz söz konusu değil maalesef. Bu konuyla ilgili açıklamayı ilk üyeliğinizi gerçekleştirirken ve şu sayfada üyelerimizle paylaşıyoruz. http://ufoloji.net/ufo-forum/650/ufoloji-forum-hizmetinizde. Bu noktada üyeliğinizin iptalini istiyorsanız lütfen bunu tekrar belirtin (üyeliğin geri aktivasyonu mümkün değildir)

Sn.Stars

 

gerekçeler ;

 

  • kişilik haklarıma hakaret ve sygısızlık yapıldığı halde bir kaç kişinin halen ortalıkta serbestçe at koşturması ve önüne gelene hakaret etmekten aşağılamaktan geri kalmamaları ;
  • bu hakaret ve saygızlık yapanların bir kısmına uyarı yapıldığı halde , adeta tekel oluşturan dunyayı ben yarattım mantığıyla hareket eden ve ne himetse kimsenin tek bir kelime bile etmediği baız varlıklara halen hiç bir şekilde uyarı yad ikaz yapılmaması
  • bu forum bilgi ve düşünce paylaşım yeridir. yapılan yorum ve dşüncelere her nekadr katılmasakta yprumu yapan ve konuyu paylaşan kişilere saygı duyulması gerekir . ancak bırakın saygı duymayı .  bir asılmadıkları kalıyor. ve buna hiç bir şekilde müdahale edilmiyor. konu odak noktası olması gerekirken  kişiler hedef alınıyor.

 

bunlar devam ettiği müddetçe ben malesef olmayacağım.

 

tüm bunlar ışığında bir müddet konu ve yorumlardan uzak kalacağım. iptal konusunu daha sonra değerlendireceğim. sinir anında karar vermek istemiyorum.

böyle bir durumla muhattap olmak zorunda kaldığım ve kaldığınız için özür dilerim.

herşey gönlünüzce olsun.

saygılar..

 

palindromik.

 

 

Eğer şikayetiniz olursa bize iletişim bölümünden şikayet sebebi kişi ve içeriği iletebilirsiniz biz de inceleyip gereken bir şey varsa yaparız ama tüm yorumları takip etme şansımız olmuyor. Hesabınızı silmiyorum, burası kimsenin hipodromu değil, ne sizin ne benim ne de bir başkasının. Burası hepimizin ve herkes karşısındakine saygı duymak zorunda.