Ana içeriğe atla
19 Mayıs 2010 tarihinde Stars tarafından gönderildi

Neden Ufoloji.net ?

Yorumlar

Konularıyla, yazarlarıyla, yorumcularıyla kalıtelı oldugu ıcın,

Ogrenmek adına, bılgılenmek adına konuların cesıtlılıgı fazla oldugu ıcın,

Konuları tartısabılecegımız, masaya yatırabılecegımız, kalıtelı ve akıllı uyeler oldugu ıcın,

En sıcak, hararetli, tansiyonu yuksek konular uzerınde tartısırken bıle sevgıyı ve saygıyı elden bırakmayan uyeler oldugu ıcın,

Herhangıbır sıkıntı, sorun veya sorularda sıte yonetıcılerınden mumkun oldugunca erken cevaplar alabıldıgımız ıcın, 

Dizaynı ıle dort dortluk oldugu ıcın,

Bu kadar methiye yeter :)

gelelım onerılere ;

1) Eszamanlı olarak uyduların yerını gosteren program hakkında bır gelısme varmı ? bu konu hakkında degerlı yonetıcımız calısma yapılacagını soylemıstı. Son durum hakkında bılgı rıca edebılırmıyız lutfen.

2) Aklıma su an konusu, seklı, nasıl yapılmasına dair bır fıkır gelmıyor ama yarısmalar duzenlenebılır. Bırıncı olan arkadasıma sembolık bır armagan, odul verılebılır. katılımcı sayısının artması ıcın.

veya cıddı bır yarısma yapılır. Bırıncıye teleskop, ıkıncıye kamera, ucuncuye dıgıtal fotograf makınesı armagan edılebılır. ( dıkkat edersenız hepsı gozlem ıcın :) )

3) Anket yapılabılır

4) Katılımcı sayısı hakkında su an bır fıkrım olamaz ama bazı aktıvıteler duzenlenebılır.

5) Uzay, uzaylılar, ufolar vb gıbı ana temalı t-shirt, sapka vb urunler hazırlanıp satılabılır ( Kalıtelı olması kaydı ıle )

6) ufolojı tv aktıf hale getırılerek uzay, uzaylılar hakkında bırkac saatlıgıne olsada belgesel yayınlanabılır.

7) Yıne uzay, uzaylılar, ufolar, tarıhı yerler hakkında yapılan gezı, sempozyum, panel gıbı organızasyonlara cekılıs netıcesınde sanslı uyelere bedeve bılet verılebılır. ( Yarısma odulude olabılır )

Aklıma gelırse daha ekleme yaparım. Bunların hepsını bırden bır anda yapmak mumkun olamayabılır. Ama bu tıp organızasyonlar, yapılanmalar yenı uyelerın sayısını arttıracaktır. Cok uye cok katılım demektır.

Sevgı ve saygılarımla

  

 

 

 

 

 

 

Öncelikle teşekkürler, belirttiğiniz şeylerin bazıları planımızda, bazıları için de çalışmalara başlamıştık. Lakin bazılarını şimdi siz söyleyince olabilir diye düşündüm. Çok detaya girmeden şunu söyleyeceğim; uydu takip yazılımını belli bir noktaya getirdik ama bir kaç sorunla boğuşuyoruz. Malum belli bir çizgimiz var ve verdiğimiz her hizmet bu ölçüde olmalı. Bu yüzden henüz hazır diyemiyorum ama benim yerimde başkaları olsa hemen yayına açacak kadar da hazır diyebilirim : )

Önerilerinize gelince, bu konuda yorum yapmayacağım ama önerileriniz izim için çok önemli bunu biliyorsunuz. Yorum yapmamamızın nedeni önemsemediğimizden değil, tam tersine çok önemsediğimizdendir.

Tekrar teşekkürler..

"Senin dünyan nerede bitiyor"? sloganı gerçektende güzel ve anlamlı bir slogan,siteye yakıştığını, site başlığını ve sitenin genel ruhunu daha da iyi yansıttığını ve karizmatik bir hale getirdiğini söylemek istiyorum..Emeği geçenlere teşekkürler.....