Ana içeriğe atla
17 Ağustos 2010 tarihinde anah tarafından gönderildi

ISS-24 Nasa ve İnanılmaz objeler.

Arkadaşlar işlerimin yoğunluğu dolayısıyla uzun zamandır güzel videoları sizinle paylaşamıyorum. Ama bunu paylaşmazsam olmaz sanırım. TercerMilenio - Jaime Maussan ekibinin derlediği ISS-24 seferinin ilgin ve yüzen (!) objeleri. Üstelik Nasa bunlarıda yalanlamıyor çünkü kendi televizyonunda artık hiç yorum yapmadan yayınlayabiliyor.

İnanılır gibi değil ama gerçek! açıkçası ben daha önce bunu görmemiştim.

iyi seyirler ve saygılar.(arada ispanyolca açıklamalı video için ayrıca özür dilerim. Malesef bilgim sadece anlamaya yetiyor.ama görüntü herşeyi anlatıyor.)

[video:http://www.youtube.com/watch?v=k8vyPcGhI5o]

ufo NASA Iss-24

Yorumlar

Nasa tabiki yayınlar arkadaşım :) Videoda birşey yok çünkü...

Ben buna olayın cılkını çıkarmak derim, iyiden paranoyak olmus insanlar, muhtemelen boşlukta asılı kalmış bir parçaya  dünya dışı yaşam kanıtı gözüyle bakılıyor :) İspanyolcam yok ama bu 2 adam da bunu konusuyorsa tam komedi :)

bence 3:16 dan itibaren dikkatlice bak uzay atığı olmadığını göreceksin. Kaldıki bilmiyorum tanırmısın Jaime Moussan ufo araştırmacılarının en kalifiyelerindendir. hatta ve hatta metepec yaratığı ismiyle basına gönderilen haberin de yapımcısıdır kendisi( konudışı olarak---her nekadar bazılarımız o yaratığı derisi yüzülmüş bir maymun olarak nitelesede derisi yüzülen bir canlı zaten cildi kanlanmadan duramaz veya dursa bile oracıkta ölür.)

Görüşünüze saygı duyuyorum ancak Jaime Maussan fake tartışmalarıyla gündeme gelmiş bir isimdir, bahsettiğiniz metepec yaratığının yapımcısı bir veterinerdir, ve bu yaratığı nasıl yaptığını açıklamıştır, gerçekler acıdır ancak o gerçekten de  derisi yüzülmüş ve kurutulmuş bir sincap maymunundan başka birşey değil. 

Sahte olduğu uzun zaman önce ortaya çıkmıştı zaten, dilerseniz aşağıdaki videoyu izleyiniz veterinerin açıklamasından önce yapılmış bir karşılaştırma videosudur:

 

[video:http://www.youtube.com/watch?v=nl2CMzS1P5Q]

 

 

 

Ya sanki uzayda bırakılan uydu çöplüklerinden arta kalanlar gibi geldi. Bir ara astronotların kaybolan takım çantaları alet adevatlar gibi de gelmedi değil. Ama videonun sonralıran doğru ısıklı cisimler göz carpıyor kesinlikle UFO.. Isıklı cisimler den bahsediyorum bir önceki görüntülerdeki basıbos dolasan cisimlere ifo diyemiyorum.