Japon first lady


Japon First Lady"yi uzaylılar kaçırmış!

Japonya’nın yeni seçilen Başbakanı Yukio Hatoyama’nın eşi renkli kişiliği ile Michelle Obama ve Carla Bruni’yi gölgede bırakacak gibi.

Miyuki Hatoyama yaşam biçimi gurusu, temelde tahıl ve bakliyat tüketimine dayalı diyet meraklısı, yemek pişirme kitabı yazarı, emekli aktris ve aralarında kahve çuvalından yaptığı bir eteklik de bulunan cesur kıyafetlerin üreticisi.

Dahası da var: Venüs gezegenine seyahat etmiş ve uzaylılar tarafından kaçırılmış.

Tom Cruise bir zamanlar Japonmuş

62 yaşındaki Miyuki Hatoyama bir önceki yaşamında Tom Cruise'la da tanışmış. O zamanlar Tom Cruise Japonmuş. Hatoyama şimdi ise Cruise ile bir Hollywood filminde birlikte oynamak istiyor.

Hatoyama geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Karşılaştığımızda ona ‘uzun zamandır görüşemedik’ diyeceğim ve o da benim neden sözettiğimi anlayacak” dedi.

Ama geçtiğimiz pazar yapılan seçimlerden sonra dikkatleri çeken en önemli şey Hatoyama’nın yazdığı “Karşılaştığım Çok Tuhaf Şeyler” adlı kitabı oldu.
Hatoyama kitapta 20 yıl önce bir gece uyurken uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia ediyor.

“Vücudum uyurken, ruhum üçgen şeklindeki bir UFO ile Venüs’e gitti” diyor Hatoyama geçen yıl yayımlanan kitabında ve“Çok güzel bir yerdi ve çok yeşildi” diye devam ediyor.

Japonya ekonomisini içinde bulunduğu kirzden çıkarmakla sorumlu olan Başbakan Hatoyama ise birçok yeteneği bulunan eşine son derece bağlı. Başbakan Hatoyama kendi internet sitesinde eşiyle birlikte çektirdiği sevecen bir fotoğraf yayınlayıp, “Eve gittiğimde rahatlıyorum. Eşim sanki bir enerji ikmal istasyonu,” sözlerine yer veriyor.

Kendisi de sıradışı bir politikacı olan Başbakan Hatoyama seçim kampanyası sırasında “Sevgiyle dolu siyaset” çağrısında bulunmuş ve bu yüzden diğer Japon politikacılar tarafından “uzaylı” olmakla suçlanmıştı.

Ufoloji Forum: