Çinde kayda alınan inanılmaz ufo görüntüsü!

Etiketler: 
Ufoloji Forum: 

bizede drag yarışları serettiriyolar hala... :)

bi fake daha

iyi akşamlar sayın webmaster arkadaşım. ben bakınca bu videoları niçin göremiyorum. bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

vidyok yaw ne bicim iş bu

yardımmmm

videoda sorun yok youtube videosu görmek icin linke tikla YouTubeVideolari

çok komik:)

Bu malezyada gözlemlenen bir olay.Sahte deyip geçiyorsunuz madem neden sahte olduğunuda anlatın :)

adamin elindeki kameranin en az x12 zoom u vardir.....ufoda binalara cok yakin ...su halde bu kadar yakinda bir ufonun gündüz vakti böyle bir kamera ile tüm tefaruatlari cekilebilirdi zooma girerek....oysa bu videoda ufo bu kalitede bir kamera ile cok bulanik cekilmis..düsündürücü???....fake???

 

ufonun metalik yüzeyi acik ve net bi skilde görülürdü öyle olmasa..gündüz vakti ayni yakinliktan ufo görmüs biri olarak söylüyorum ben metalik yüzeyini ve yumurtamsi seklini acik ve net olarak gördüm...bu video fake.

inandırıcı bulmadım açıkçası

Her ufo metalik diye bir kaidemi var :) Objenin yakın-uzaklık hesaplamasını neye göre yapıyorsunuz ?? :).Apartmanlara yakın görunuyor dıye uzak yada yakın demek yanlış olur.Ne kadar yükseklıkte ve ne kadar buyuklukte olduğunu bilemiyoruz çünkü.

adam üst katlarda bi yerde oturuyor ve karsi binanin hemen üstünde kocaman bir ufo var..sözde...ben inanmiyorum..bu video tamamen bir kandirmaca...ayrica ufolar baska hangi maddeden olacakti ahsap olanlaridami var?..tabiiki metalik bir yüzeyi olacak..ben sadece görüsümü söyledim..kizmaca yok..nede olsa bende bir ufo severim..yani onlarin varligina ben de sizin kadar inaniyorum.

Çekerken adamın yanındamıydın.hee evet ahşap olanıda var zeki insan seni :) iddalı iddalı fake diyosun bide.bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.buda kulağına küpe olsun takarsın.

Ufo görüntülerinin çoğu sahte zaten.Diğerleri de güneş, yıldız, hava olayları ve askeri denemeler...Başka bir ırk dünyamıza kadar gelecek sonrada kendilerini saklayacak..Neden?Mantık hatası burda zaten.Misal biz başka bir gezegene gitsek orda bizim gibi akıllı varlıklar olsa biz kendimizi saklayacağız mı onlardan...

öyle düşünme, diyelim ki anadolunun bağrında bir yere gitti, ne yaparlar, taşla veya talihsiz bir şekilde kara denize inerlerse tüfekle (pompalı) filan öldürülürler. bu kadar gelişmiş olduklarını düşündüğümüze göre, ne yapıyorlar. bizim en gelişmiş olanlarımızla görüşüp fikir birliğine varıyorlar insanların arasına karışmamak konusunda bence.

Ufo görüntülerinin çoğu sahte. Evet doğru ama sahte olmayan görüntülerde var. Ufo olaylarını %95'i doğa olayları, ışık yanılsamaları, psikolojik aldanmalar ve kandırmacalardır. Ancak bilim adamlarının açıklayamadığı %5'lik bir kısım vardır ki zaten burada bulunan bizlerde o %5'lik kısmla ilgili bilgileri araştırıyoruz. Şahsen ben bir ufo gördüm. Gördüğüm tarihte bir çok kişi ufo ihbarı yaptı. Sizin bahsettiğiniz gizlenme olayına gelince ben olası bir işgal planını (belki size komik gelecek ama) her zaman düşünmüşümdür. Türkiyedeki Amerikan ajanları kendilerini size açık ediyorlar mı? Benim düşünceme göre gizlenmelerinin amacı bu.

medeniyet farklılığından, fizik olarak görünüş olrak farklı olmamızdan dolayı bizimle irtibata  geçmiyorlar ve ek olarak onların iletişim düzeyinde değiliz...tabi  sahte  görüntüler  var  fakat  evrende  zaman farklılığına inan biri olarak  bizden gelişim evrim bakımından hızlı olan canlı varlıklara  inanıyorrum..

Ufo görüntü olarak çok yakındaymış gibi görünse de oldukça uzak olduğu ortada.

Her ne kadar bina referans olarak görünse dahi ufo nun uzaklığını söyleyebilmek imkansız.

Ben şahsen bu görüntünün gerçek olduğunu düşünüyorum.

Ayrıyetten bu varlıklar teknoloji ve uygarlık olarak bizden çok ileride oldukları aşikar.

Bu nedenle insanoğluyla temasa geçmeleri de şu an için çok erken olduğunu düşünüyorum.

İnsan olarak kendimizden örnek vermek gerekirse,çok ilkel bir kabileye pat diye ben geldim diye gidebiliyormusunuz?

Yine dünyada bölgesel olarak devam eden çatışma ve savaşlar da bu gelişmiş medeniyet temsilcilerini ürkütüyor olabilir.

Elbet bu uygarlık temsilcileriyle bir gün olur tanışırız.

Acelemiz mi var?

 

İstila mı? :D

Adamlar kaç ışık yılı uzakdan gelecek kadar teknolojiye sahip olacak sonra da istila etmek için düşünecekler.İstila edecek olsalar bundan 200-300 yıl önce çok rahat ederlerdi.Kılıçlan kalkanlan karşı gelemezlerdi herhalde adamlara... :D

Bu arada hoşuma giden bir yazıyı alıntı yapayım..

Şimdi, uzaylıların var olduğunu kabul ederek, dünyamızı ziyaret etmiş ya da etmemiş olmaları konusunu sosyal yönden ele alalım ve bunun, bizi ayıran ışıkyılı duvarları da dahil, bütün fiziksel engellere rağmen gerçekten olduğunu varsayalım. İlk UFO’ların görülmesinin üstünden neredeyse 50 yıl geçmiştir. Bu tür binlerce gözlemin en azından birinin gerçek uzaylı ziyareti olduğunu düşündüğümüzde aklımıza bir soru geliyor. Bu uzaylılara ait uzay gemisi ve benzeri teknoloji bizde olsa ve biz onlarca ışık yılı mesafeyi katedip onların gezegenlerine gitsek, elimizdeki bu harikulade teçhizat ve yüksek ilmimizle o canlılarla resmî iletişim kurar mıydık, kurmaz mıydık? En azından, “Biz geldik, şurada yaşıyoruz” demez miydik? Ben bu soruya “Yok, biz bu mesafeleri gidip de bir şehrin semalarında birkaç saniye gözüküp sonra geri dönerdik” diyecek bir kişi olacağını zannetmiyorum. Uzaylı ziyaretini ciddiye alan kişilerin başka gezegenleri ziyaret için uzay gemisi yapıp yola çıkan uzaylıların buralara kadar gelip de bir merhaba demeden geri dönmelerine inanmaları çok ilginçtir.

Bu konuda bizi korkutmak istemedikleri ya da biraz daha gelişmemizi bekledikleri gibi iddiaları da ben şahsen biraz şaşırtıcı buluyorum. Uzaylı ziyareti iddiasına, tüm imkânsız görünümüne rağmen, genelde yapıldığı şekilde materyalist felsefe ve tesadüfçülüğe malzeme yapılmadığı sürece, bir fikir, bir düşünce gözüyle bakıp saygı duyuyorum. Bana sorarsanız, aradığımız şey bizden farklı hayat şekilleri ve farklı canlılar ise eğer, onu çok uzaklarda değil, geçemediğimiz boyutlarda, belki kendi kalbimizden daha yakında aramalıyız. Bizi şaşırtan inanılması güç görünen görüntüler ve hikâyeler ile ilgili açıklamalar, kâinatın tüm sırlarının yazılı olduğu Kitabımızda var. Bütün bunlar ile ilgili gerçekleri veya başka akıllı canlıları mı arıyoruz; işte size adres:

Cin Sûresi, âyet-8-9:
(Cinler, dediler ki): “Biz göğe dokunduk, onu kuvvetli bekçiler ve alevlerle dolu bulduk. Doğrusu biz göğün bazı mevkilerinde dinlemek için otururduk. Fakat şimdi her kim dinleyecek olursa kendisini gözetleyen parlak bir alev buluyor.”

Evet istila bir olasılıktır. Teknolojik gelişme herzaman manevi gelişme ile birlikte olmaz maalesef. Eğer siz bazı madenlere ihtiyaç duyuyorsanız ve karşınızdaki de o madene ihtiyaç duyuyorsa ya anlaşma olur yada savaş. Elbette gelişmiş ırkların bu madenlere ihtiyaç duymayacakları söylenebilir. Ancak bu da gerçekçi değildir. Bu benim kendi düşüncem . Elbette sadece bir fikir jimnastiği yapıyorum kendimce. Siz isterseniz buna inanmayabilirsiniz. Hatta ufolarada inanmayabilirsiniz. Ayrıca ufoların 200-300 yıl önce gelip gelmedikleri kesin değildir. Yetkililerle yaptıkları görüşmelerin olduğu bu ve benzeri sitelerde defalarca dile getirildi.

bu konuyla ilgili söyleyebileceklerim, şu linklerdeki belgeselleri izlemeniz olacaktır. bana göre hepsini en başından izlemenizin sizler için daha hayırlı olacağına inanıyorum. 1. bölümden itibaren tüm videolarda, abdnin nazilerle nasıl işbirliği yaparak, firavunlardan beri nasıl şeytanla ve cinlerle iletişime geçip işbirliği yaptıklarıda güzelce anlatılmış.

http://www.mefeedia.com/watch/24012862 ufo fenomi 19. bölüm

http://www.mefeedia.com/watch/24001647 ufo fenomeni 20. bölüm

Ufo fenomeni adlı likleri inceledim.ilginç doğrusu.biraz komplo teorisi gibi duruyor ama artık herşeyin mümkün olabileceğini düşünüyorum.

qayet açık ve net

beyler ufo giderken altındaki bir sürü yanan ışığa dikkat çekerim orası merak uyandırıcı

wow ! fark ederseniz yakınlaşıp uzakalaşıyor ve yok oluyor kendilerini bize alıştırıyorlar

bu ne be :)) annem göster ama elletme dedi der gibi :)

alıştırıyorlarmış, hadi git arkadaşla kaynaş diyorlar sanki... ayrıca, sen ne zaman fake bir videonun kendini insanlara alıştırdığını gördün ki :)

fake,etrafında yaydıgı enerjiden olusan manyetik alan yok :)belkıde bu gemı değişik.

nasıl bir ufo bu 1 saniye içinde yok oldu

İşte bu bir saniye içinde yok olması işin en ilginç yanı.Farkındaysanız çoğu ufo anında yok oluyor.Tabi buda fizik kurallarına göre tamamen imkansız bir olay.Bu araç görüntüde ışık hızına ulaşıyor,yok olmaması imkansız.Bir araç ışık hızına ulaşınca 1 saniyede 300 km.hız demek ki mümkün değil.Öyle görünüyor ki bunlar sadece elle tutulamayan görüntüler.Yani orada bir araç var ama sadece görüntüsü var,yani slayt gibi,sanal bir görüntü...

buördü videoyu buraya koyanda kabahat.... çok komik..!!!   aynısını yabancı sitede görmüştüm!!   herkes yine kalitesiz ''fake'' olduğuna kanaat getirdiler..!!! kalitesiz çünkü..... bazı fake ler var haktan bey bile ağzı açık seyreder!! ''bu arada (fake)lerden nefret ederim''

Sayfalar