Bob Lazarın Başına Gelenler(51.bölge)

bob lazar 51.bölgedeki ufoların fiziksel ve kimyasal yapısını inceleyen bir fizikçiydi yaptığı açıklamalarda ufoların bir anti madde reaktörü sayesinde kendi güçlü çekim alanlarını oluşturarak başka bir boyuta ya da paralel bir evrene demateryalize olduklarını belirtiyordu reaktörde kullanılan yüksek oktanlı element 115 zincirleme çekirdek tepkimeleri sonucu 116.elemente dönüşerek yüzde yüz A enerjisi dediğimiz bu ışınlanma enerjisini sağlıyordu .her çarşamba 51.bölgede yapılan ufoların test uçuşlarına arkadaşlarıyla gelerek sorguya çekilmişlerdi ve kendisini 51.bölgede çalıştığına görevlileri ikna etmesi gerekiyordu bunun için ülkenin en önemli haber kanallarında sesi elektronik olarak bozularak kendisini deşifre etti fakat olay kapanmadı kendisinin devlet için çalışması istendiğinde reddetmesi üzerine otobanda ilerlerken vuruldu son itiraflarında ise ufoların tabandan tavana sadece 1 kaç fit uzunlukta olduğunu sanki önce ısıtılıp sonra soğutulmuş bir kaplamayla donatıldıklarını ve kesinlikle dünya dışı kaynaklı olduğunu söyledi...

Ufoloji Forum: 

Bob Lazar`ı yalan makinesine soktular ve bil bakalım ne çıktı.Malesef YALANCI :(

Bob Lazar'ı yalan makinası sokmadılar çünkü bunu için yeterli vakitleri yoktu olaylar yüzlerce tanığın şahitliği içinde geçti Bob Lazar'ın öldürülme nedeni de zaten 51.bölgede çalıştığı hakkında açık vermesiydi ufoların çalışma prensiblerini dışarı sızdırması da sonunun gelmesini çok hızlandırdı ....

Yanlışın var arkadaşım al izle http://espanol.video.yahoo.com/watch/4555793/12200697

Bilip bilmeden konuşmayın lütfen. Dupree senin verdiğin linkteki belgeselide seyrettim. Başka kanıt aramaktansa senin verdiğin linkteki belgesel üzerinden konuşayim: öncelikle Bob Lazar belgeselde söylendiğine göre 2 doktor tarafından 4 defa yalan makinesi testine sokulmuştur. Bu testlerden 2 sinde başarılı, diğer  2 sinde başarısız olmuştur. Bu durumda sonuçlar Bob Lazar ın yalancı olduğunu göstermez. Ayrıca onu teste tabi tutan doktorlardan biri Bob Lazar ın söylediklerinden çok etkilendiğinden ve büyük ihtimalle Bob Lazar ın yaptığı teste ve testteki durumuna göre gerçekleri söylediğinden bahsediyor. Ayrıca daha sonra çıkan başka bir gazetecide onun yalancı olduğunu söylüyor. Bu söylediklerinide  Bob Lazar ın geçmişinde okuduğunu söylediği okullarda kayıtlarının bulunmamasına bağlıyor. İyide bütün bu ufo olaylarını askeri sır olarak bütün insanlıktan saklayabilecek kadar güçlü, üst düzey yetkiye sahip *bneler bu adamın kaydını okuldan sildiremiyecek kadar güçsüz, akılsız mı? Ulan bunlar bir sürü para düşkünü bilim adamına canlarının istediklerini söyletemezler mi? Hiç mi Düşünmüyorsunuz? Yoksa ağzınız sadece laf mı yapıyor? Okadar kurtlar vadisi filan seyredip devlet komploları üzerinde hiç fikir sahibi olamadıysanız ben napiim. Ayrıca ufolog_man in söylediklerini bir araştırırsanız adamın otoyolda kim vurduya gittiğinide görürsünüz. Hiç mi kıllanmıyosunuz bu olay karşısında Allah aşkına? Size şöyle söyliyim bikaç bilim adamı dışında bilim adamı diye geçinen satılmış ağızlara güveneceğime sahilde fal bakan şişman teyzeciklerime güvenirim daha iyi... Bu zamanda gerçekleri arıyorsan önüne kadar gelen gerçeğe güvenmiyeceksin. Kralın tahtının arkasına bi göz gezdirmedikçe krala güvenmeyeceksin... Yani böyle düşünüyorum. Ve yorumu size bırakıyorum...

Arkadaşlar ben ufoloji.net'e yeni katıldım. Ben bir devlet memuruyum. Uzun süre denetim elemanı olarak yollarda durdum. 2006 yılı Ekim ayında yaşadığım bir olay beni ve yanımdaki arkadaşlarımızı epey heyecanlandırdı ve tabiiki biraz da korkuttu. Denetim aracımız yol kenarında duruyordu. Ben gelen araçları bildirmek amacıyla araçtan aşağı yukarı 300 metre ileride yol kenarında duruyordum. Amacımız  yoldan geçen kamyonları denetlemek ve fatura kontrolu yapmaktı. Hemen söyliyeyim ben hal memuruyum.  Elimde telsizle yaklaşan araçları arkadaşlara bildiriyordum. Bir ara gökyüzüne baktım. Hava gayet açık ve pürüzsüzdü. Tek bir bulut bile yoktu. Birden çingene kırmızısı renginde elips şeklinde bir cisim gökyüzünde belirdi. Cismin rengi çingene kırmızısıydı ama ortası açık pembeydi. Arkasında da ince iplik gibi bir kuyruk vardı. Ve bu kuyruk kırmızı, sarı, yeşil, ve mavi renklerdeydi.  Cisim hızla ani bir manevra yaparak geriye döndü ve gözden kayboldu. Bu 3- 4 saniyelik sürede şaşkınlık ve korkudan arkadaşlarımı arayamamıştım. Cisim gözden kaybolur kaybolmaz onları aradım.  Onlarda yukarıdaki o şeyi görmüşlerdi. Telsizde her birinden bir ses çıkıyordu. Onlarda heyecanlanmış ve korkmuşlardı. Geri dönmemi istediler. Tabii ki bende korkmuştum ve hızla geri döndüm. Yaşadıklarımıza bir anlam verememiştik. Kimimiz cinlerden perilerden dem vurduk, kimimiz eren evliyadan. Tabi ufoları da düşündük. Bu olayı hafta başında amirlerimize ilettiğimizde gözlerimizin yanıldığını yada hayal gördüğümüzü söylediler. Tabi bizde bu olaydan daha fazla kimseye bahsetmedik. En azından görevimiz süresince.  

Bob Lazar, ABD' nin uzay çalışmalarını dışarıya sızdırdı ve hayatı mahvoldu.

Mesela Lazar ile ilgili şüphe dolu sorular var.

1- Lazar, 51. bölgenin detaylı haritasını çıkaracak kadar bilgi saihibi idi.

2- Lazar, UFO'lar üzerinde deneysel çalışmalar yaptıktan sonra, bu durumu arkadaşlarına anlattı. Arkadaşlarıyla 51. bölgeye (ingilizce olarak okuduğum için hatırımda değil tam saat veremiyorum) gecenin belli saatlerinde yaklaşıp, ABD' nin elindeki UFO' ların deneysel uçuşlarını beraberce izlediler.

3- Çalıştığını iddia ettiği üniversitenin neredeyse bütün koridorlarını ve odalarını biliyordu. Üniversitenin gizli odalarına açılan şifrelere varana dek müthiş bir bilgiye sahipti.

4- 51. bölgedeki UFO sayısını, UFO'ların fiziksel şekillerini, UFO' ların nasıl uçtuğuna dair bilgileri herkese anlattı.

5- Bon Lazar, bu bilgileri kamuoyu ile paylaştıktan sonra 51. bölgenin yeri değiştirildi.

  Bu soruların ışığında şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Lazar, devletin elindeki gizli belgeleri açığa çıkarmaktan dolayı bunu hayatı ile ödedi. En yakın arkadaşları gizli servislerin baskısı ile Lazar'ı tanımadıklarını iddia ettiler. Üniversite diploması ve yaptığı tüm akademik çalışmalar 1 gece içinde yok edildi. Rastgele bir şehirden elektirik ustası olduğunu iddia eden birisi Bob Lazar'ın teknik lise mezunu olduğunun ve yanında çırak olarak çalıştığını iddia etti. Ki bu hiç bir zaman kanıtlanamadı. Ayrıca Lazar 2 defa yalan makinasına alınmıştır. 1. testte söylediklerinin hepsi doğru çıkmıştır. Bu kamuoyunda büyük bir infial yarattığı için düzmece mantıkla 2. test yapılmıştır. Ve bu testte de her şeyin doğru çıkmasına rağmen, tüm dünyayay Lazar'ın büyük bir yalancı olduğu duyurulmuştur. Anlayacağınız Bob Lazar'ın yaşadıklarını doğru yerden okumak lazım.