2012 ve ufolarla alakası

evet arkadaşlar bildiğiniz üzere 21 aralık 2012 tarihinden itibaren foton kuşağının 3. evresine girmiş olacağız  maya takviminin de 2012'de son bulduğunu herkes bilir 2012 kıyamet şeklinde değil boyut ve frekans değişimlerinin baş gösterdiği bir sene olarak lanse edilmeli bana göre çünkü kıyametle ilgili en küçük bir şeyden bahsetmek bile hoş değildir konumuza geri dönersek dünya dışı canlılarla açık bir şekilde görüşmenin ve ülkenin kaos sürecine gireceği bu dönemde aslında dünyevi meselelerimizin ne kadar basit olduğunun da farkına varmış olacağız hava sahalarımızda ufoların görülmesi iniş kalkışların ve bazi elektronik cihazların yüksek elektromanyetik dalgalar sonucunda bir dönem çalışmayacağı beklenenler arasında 5.boyuta çıkacağımız hakkında da bir takım söylentiler yok değil bunun sonucunda da ufolar boyutlarımıza demateryalize olabilmek için paralel evren tünellerine daha az gereksinim duyucaklar...benimboyut teorim ise her boyutun kendinden bir sonraki boyutun içinde genişlemesidir yani boyutlar sonsuzdur bir deyişle 51.bölgede tamamen kamuoyuna sunulacak gibime geliyor meksika ve ingiltere savunma bakanlığı ufo dosyalarını açarken türkiyenin ne yapacağı ise merak konusu.....

Ufoloji Forum: 

 21-12-2012 tarih bile enteresan : )

Zaten o tarihe takılmış durumda.Herkes birşeyler diyor.Gerçekten çok merak ediyorum o günü.21.12.2012 de Avrupa ve Amerika da Güneş fırtınası çıkacak diye söylentiler de var.Resmen hayat duracakmış.Ne kadar doğrudur bilemem.

Allah o zamana kadar ömür verirse bakıp göreceğiz olacakları...

21-12-2012 tarihinde söylendiği üzere çok büyük bir değişim beklemek açıkçası bana pek mantıklı gelmiyor. insanların bir hafta gibi bir dönemde dna yapılarının değişip mutasyona uğrayacağı fikri ne kadar mantıklıdır? birşeyler değişecek olabilir. belki ilahi dinlerde ve beşeri dinlerde bahsedilen altınçağ başlayacak olabilir. buna kimileri foton kuşağı diyor, kimileri marduk kimileri başka bir isim..

ufolar ve uzaylı canlılar dünyamızı ziyaret ediyor olabilirler, belki 2012 tarihinde kozmik etkiye maruz kalan dünyamız ve bizler şimdilerde göremediğimiz canlıları görebilir ve hatta iletişime geçebiliriz? bununla ilgili SETI araştırmalarını yürüten bilim adamları çok büyük bir ihtimalle insanoğlunun 2012-2013 tarihlerinde iletişime geçebileceği akıllı dünya dışı yaşamdan bahsediyorlar!

ayrıca 2012 yılında forumda ki diğer arkadaşlarında bahsettiği, NASA'nın yaptığı açıklama üzerine güneşte beklenen dev elektromanyetik patlamalar ve bunun neticesinde taş devrine dönüş.. işte bunlar 2012 yılında ve sonrasında beklenen durumlar. Sizce son yıllarda Hollywood'un yaptığı bilim kurgu filmlerinde ki artış sadece beklentilerden ve inançlardan sömürülerek elde edilen rant amaçlı mı? yoksa olacak olaylara ve karşılaşabileceğimiz entersan ve doğa üstü olaylara birer ön hazırlık mı?

 

Sanırım 3 yıl gibi bir süre içerisinde bütün sorulara bir cevap bulabiliriz..

 

Kolay gelsin..

artık galaktik insan formunun zamanı geldi...

2012'de ne olacak hiçbirimiz bilemeyiz. Sadece tahmin yürütübeliyoruz. Ama benim bildiğim tek şey, yeryüzünde insanoğlunun kurduğu bu sistem kökten değişmeli. Aslında insanoğlunun bilinci kökten değişmeli. Birbirimizi öldürmeye, maddi ve güç içeren çıkarlar güdmeye son vermeliyiz. Yeryüzüne tam bir eşitlik ve adalet hakim olmalı diye düşünüyorum. Ama dünyanın durumuna bakınca, bu düşüncelerim rüyanın ötesine geçemiyor.

 

İşte bu göksel olayların en büyüğü 2011–2012–2013 yıllarının içersinde güneş sistemimizin galaksimizin merkezindeki karadeliğe yani kur’anı kerimde bildirilen Nâkur’ a yakın geçmesinden doğacak çekim gücünün etkisiyle oluşacak çeşitli deprem, tabiat olayları ve nâkur un duyulacak muhteşem sesidir.
Bu devirde Zülkarneyn (as) ın yaptığı görevi Mehdi yapacaktır. İnsanlara GERÇEK İSLAMI ve devrin gerekli derin bilgilerini vererek; Allah ve Resulune davet edecektir. Bu bakımdan Zülkarneyn as ile Mehdi arasında icraat bakımından büyük benzerlik vardır. İkisinin de en büyük özelliği sahip oldukları ilmin diğer İnsanlar tarafından duyulmamış ilimler olacağıdır.
www.hakanyilmazcebi.com dan alıntıdır.

evet 2012 muhakkak bir değişim olacağına inanıyorum ve ufolar bunun habercisi

 

UFO'lar doğru ama size bir gerçek daha sunuyorum: 
Muhiddin Arabi Hz. bundan 700 yıl öncesi yaşayıp bizlere kadar intikal eden birçok eser bırakan bir mübarek. Hazretin bize bıraktıgı bu eserlerden Futuhat-ı Mekkiye 1.Cilt Bölüm: 8'i okumanızı rica ediyoruz.
Google earth’ün yeni sürümü olan 5.1 sürümünde MARS gezegenini de aynı Dünyayı gezer gibi gezebiliyorsunuz.
Bu gezintinizi şimdi size vereceğimiz koordinatlar bölgesinde yaparsanız ilginç bir yazı ile karşılaşacaksınız. Arapça ''Muhiddinden Es-Selam''
GOOGLE MARS KOORDİNATLARI:
85'47 37 91 G 3 25 07 10 D
85'43.53.35 G 2 47.56.46.D
85'43 09.66 G 2 38.40.67 D
www.hakanyilmazcebi.com/ sitesinden alıntıdır.

Yorumlarınızda tekrar reklam yapmanız durumunda üyeliğiniz iptal edilecektir.

Arkadaşlar dediğiniz kordinatlara baktım bulamadım.Bir fotografını yollasan.

KİNGONAT

http://www.lahuti.com/forum/muhyiddin-arabi-hz-lerinin-marsa-attigi-imzasi-69113.html bu adreste resmi görebilir ayrıca birçok ilginç ve kanıtlamalı bilgilere http://www.hakanyilmazcebi.com/ sitesinden ulaşabilisiniz. Saygılarımla.

Galaktik Irk'a gelene kadar bir çok olay yaşacağımız söyleniyor. Bunlardan bazıları; Gizli bir kitap ortaya çıkacak (Benim tahminim Secret denilen kitap. Hemen hemen ilahi dinlere ait kitaplar kadar herkezce biliniyor artık), küçük tufan, dinlerin sonu, büyük tufan, altın çağa giriş,...vs ve en nihayetinde Galaktik Irk. Tabi burada sıraladıklarım Mit'ten öteye geçemez. Lakin Ufolog_Man arkadaşım boyut olayını çok mantıklı yakalamışa benziyor. Ama 3.Boyuta gireceğimiz konusunda birazcık yanılmış çünkü zaten 4.Boyuttayız ve de zaten Kıyameti yaşıyoruz şu anda (Kıyam: Ayağa Kalkmak, uyanmak=Yeni Bilincin doğuşu(Bence)). Foton kuşağında kalacağımız  zaman dilimininde 2000 Yıl olduğu söyleniyor. Herhalde 2000 Yılda da evrimleşebiliriz diye düşünüyorum.

 

kitap secret değil kudret.ve daha ortaya çıkmadı.

''Marduk, son tahminlere göre 36 milyar km. uzaklıkta olup, güneşimiz etrafındaki bir turunu 3661 yılda bir dönerek dünyaya yakın geçiş yaptığı varsayılan gezegendir. İsmini Babil tanrılarının kralı Marduk'tan alır.

      Sümer yazıtlarında bu gezegene Geçiş Gezegeni anlamına gelen Ni.bi.ru denir. Babil astronomları ise ona, güçlü tanrıları Marduk'un adını verdiler. Mısır belgelerinde ise Milyonlarca Yılın Gezegeni diye geçiyor.

     Gezegenin neden olduğu en büyük felaketin 13.000 yıl önceki Nuh Tufanı olduğu söylenmektedir. Son yörünge geçişini, MÖ 1649'da yapan gök cismi, Thera yanardağının patlamasını da içeren bir dizi doğal âfete neden olmuş, Mısır'dan Çıkış mitlerine esin kaynağı oluşturmuş, yakındoğu başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde siyasi ve sosyal dengeleri altüst etmiştir.

     Maya kozmolojisine göre içinde bulunduğumuz çağın, yani Beşinci Güneş'in bitiş tarihi olan 2012 yılının baş kahramanı yine bu gizemli gök cismidir. Mayaların takvimine göre Marduk'un dünyaya yaklaşma tarihi kesin. Binlerce yıl önce Meksika'da Mısır piramitlerine benzeyen dev anıtlar inşa edebilen Maya kavminin bu takvimi nasıl bir bilgiyle hazırladığı tam olarak bilinmiyor. Aynı tarihlerdeki Sümer, Akat ve Babil belgelerinde de aynı dev gezegenden ya da gök cisminden sembolik olarak söz ediliyor. Hititler ve Asurlar Marduk'u kil tabletlere resmetmişlerdir. Bu tabletler şu anda İstanbul'daki müzelerdedir.

     Bilim çevreleri tarafından son yıllarda Güneş Sistemindeki 10. gezegen olduğu belirlenmiş ve belirli aralıklarla Dünya'ya çok yaklaştığı tespit edilmiştir. Sümerler tarafından Nibiru olarak adlandırılan gezegenin, bugüne kadar sadece 1983 yılında IRAS kızılötesi teleskopu sayesinde görüntülenmiş ve NASA tarafindan KX76 adiyla kataloglanmıştır.

       Marduk, 3 bin 600 yılda bir Dünya"ya teğet geçer. Maya takvimine göre yeni ziyaret 2012'de. Gezegenin neden olduğu en büyük felaket 13 bin yıl önceki Nuh Tufanı'ydı. Benzeri olabilir. Hititler ve Asurlar Marduk'u kil tabletlere resmetti. O tabletler İstanbul'daki müzelerde. ''
''Alıntıdır.''

Neler oldu?

1976:  Zecheria Sitchin'in 12. Gezegen isimli kitabı piyasaya çıktı.
1979:  Zecharia Sitchin'in kitabının piyasaya çıkmasından 3 yıl sonra Amerikan Astronomi Birliği Planet X projesini başlattı.
1981:  Pluto'nun yörüngesinde saptanan düzensizlikler üzerine 10. gezegenin var olup olmaması üzerine araştırmalar başlatıldı.
1982:  NASA resmi olarak 10. gezegenin varlığını kabul etti.
1983:  Nibiru NASA'ya ait IRAS (Infrared Astronomical Satellite) uydusu ile 10. gezegen ilk defa görüldü
1992:  Kuiper Kuşağı üzerinde ilk çalışmalar David Jewitt ve Jane Luu tarafından Hawaii Üniversitesinde başlatıldı. O tarihten günümüze değin 400 kadar Kuiper Bölgesi Nesnesi saptandı.
1998:  1970'li yılların başında gönderilen uzay araçlarının uzaklaşma hızlarındaki azalmalar dikkat çekti (Pioneer 10, Pioneer 11). 90'lı yılların başında bunun nedeni anlaşılamadı. Bu sene ise bunun 2001 KX76'nın çekim gücünden kaynaklandığı öğrenildi.
2000:  NEOS (Near Earth Objects) projesi kapsamında dünya yaşamını tehlikeye sokabilecek olası cisimler üzerinde çalışmalar başlatıldı.
Şubat 2001:  Kuiper Kuşağı çevresinde dolanan CR105 isimli kuyrukluyıldızın yörüngesindeki belirgin düzensizlikler üzerinde çalışmalar başlatıldı. Düzensizliklere orada büyük bir gezegenin sebep olacağı sonucuna varıldı.
4 Nisan 2001:  Arizona Lowell Gözlem Merkezince 2001 KX76 olarak Robert Millis ve arkadaşları tarafından kataloglandı.
7 Ocak 2001:  İsviçre'deki Neuchatel gözlem evinde de gözlendi. Bilimadamları keşiflerini basına duyurduktan bir hafta sonra haberin asılsız olduğunu belirttiler.
11 Nisan 2001:  National Optical Astronomy Observatory (NOAO) tarafından onuncu gezegen, Trans Neptunian Object (TNO) 28976 = 2001 KX76 olarak onaylandı.
23 Ağustos 2001:  ESO 2001 KX76'nın Ceres'ten daha büyük olduğunu duyurdu.
2001:  Deep Ecliptic Survey isimli proje kapsamında Nibiru'nun ilk dijital resimleri çekildi (Tucson yakınlarındaki (AZ) Kitt Peak Ulusal Gözlemevi ve Şili'deki Cerro Tololo Inter-American Gözlemevi).
2001:  Nibiru'nun albedosu, rengi ve diğer özellikleri saptandı (Magellan Instant Camera (MagIC), 6.5-metrelik Magellan Teleskopu ile Las Campanas'taki gözlemevinde (Şili).
2003:  10. Gezegenin yaklaşmasının etkisiyle dünyanın her tarafında çeşitli büyüklüklerde depremler olmaya başladı. Can kaybına yolaçmayan bu depremlerin sayıları artmaya başladı.
2003:  1980'li yılların ortalarından itibaren meydana gelen Güneş'teki anormallikler sebebi anlaşılamamıştı. Nibiru'nun etkisi ile Güneş'teki değişiklikler dünyadaki tüm güneş gözlemevlerinde incelenmeye başlandı.
17 Nisan 2003:  2001 KX76'nin ismi Ixion olarak değiştirildi.
''Alıntıdır.''

2012'de değişecek tek şey takvim yaprakları olacak.Maya takvimininde 2012'de bitmesinin sebebi üzerine yazdıkları meta'nın bitmiş olması...

Felaket tellallığı yapmak bize bişey sağlamaz.Geçtiğimiz yıllarda KOHUTEK ve HALLEY kuyruklu yıldızlarının geçişini İnkalara ve mayalara dayandırarak tarihin sonu olarak lanse edenler olmuştu.Gördüğünüz gibi hala yaşıyoruz.

İsteyenle iddiaya girerim.Kazanırsam 2013 yılında bir yemek ısmarlarsınız:))

büyük bir değişim bizi bekliyor ve biz dünya nüfusu olarak ne yapacağımızı bilmiyoruz

ne kadar meraklıyız galaktik insan olmaya önce bi insan olmayı başaralım insanlığın gereklerini yerine getirelim sonra galaktik mi oluruz hiperaktif mi orası mühim değil.geçenlerde aleviliğin gizli tarihi diye bi kitap okudum. aslına bakarsanız sizin söylemlerinize aşağı yukarı benziyor.mu imğaratorluğundan ışık oğullarından falan bahsediyor.yararlanmak isterseniz yazarı erdoğan çınar aleviliğin gizli tarihi. ben kitapta anlatılanlar ne kadar doğru bilemem. olaylar üzerine ve tarihe cuk diye oturuyor ama dediğim gibi doğruluğu tartışılır...

bildiğim kadarıyla eski astro haritalarda gezegen sıralaması güneşten başlamaz güneşe yani ışığa doğru gider ve hemen hemen her haritada ve kültürde 10 gezegen vardır.nümerolojide de 10 yeniden başlangıç sayısıdır.eğer marduk denilen gezegen gelirse tabiri caizse ayvayı yeriz.herkez değişim geçirip galaktik insan olmak için sabırsızlanırken afetler sonrası yok olan milyonların arasında olmayacağını düşünüyor heralde.nuh tufanından kurtulduk mu ki zamanında, bundan kurtulacağımıza bu kadar eminiz? sonuçta insan unutan demek. ha gelipte bizden birkaçını kurtarırlarsa amenna. en azından soyumuz yürür insan olarak.gerçi nasıl bişey olacağımızda meçhul.hayırlısı diyelim...

arkadaşlar konunun başlığı 2012 ve ufolarla alakası ama kimse tam olarak bunun nedenini açıklamamış? 21 aralık 2012 yılında Foton Kuşağına gireceğiniz bunu anladık ama Ufolarla ne alakası var ki? Bİlim adamlarının birçoğu Foton Etkisini kabul ediyorlar yani bir değişim sürecinden haberdarlar fakat Ufolara inanmıyorlar.Bu tarihin Ufolarla alakalı olan durumununa gelince söyle bir durum söz konusu;

Mayalar gökten gelen bir tanrıdan söz ederler ve bu tanrının Mayalarla beraber yaşadığını ve birçok bilimsel bilgiyi paylaştığını iddaa ettiler daha sonra bu tanrı o zamanın en önder kişisini(dini veya siyasi?) bir araçla dağın tepesine çıkarır(burda geçen dağ uzaydır çünkü Mayaların olduğu yerlerde yüksek bir dağ yoktur) daha sonra araçtan inerler,Mayaların lideri durumundaki kişi gördüğü manzarada birçok odası olan bir şehir vardır ve söylediğine göre ses yankı yapmaktadır daha sonra bu kişiye metre gibi bir araç vererek odaları ölçmesi söylenir bunu yaptıktan sonra bu kişi tekrar dünyaya bırakılır ve daha sonra tekrar geleceklerini söylerler bu amaçla Mayalar gelecekleri tarihi takvimin bitişi olarak ayarlarlar ve o tarih 21 aralık 2012 dir.

Yukarıda yazan bilgiler Maya tablerlerinde yazan yazılardır fakat bu tabletlerde yer alan 21 aralık 2012 de neler olacağı bölümü silinmiştir.

Bilgilendirici olması dilegiyle...

unutmamak gerekir ki, o günün bilgisi yalnızca alemlerin rabbi olan Allah'tadır. fazla tahmin yürütmemek gerekir. önemli olan, o gün, eğer dedikleri gibi bir aydınlanma yada kıyamet günüyse, (ki doğrusunu rabbim bilir), acaba kaç insan o güne gerçekten kendini hazırlamaktadır? hazırlanmaktan kasıt, o gün olacaklarla ilgili her türlü bilgiyi internetten edinip, kişisel gelişim kitaplarını da okuyup, kendini aydınlanmış bir insan olarak görüp beklemek midir? benim merak ettiğim, acaba dünyadaki kaç kişi gerçekten kuranı merak edip okumuştur?

ufolarla ilgili olarak ise, knowing (kehanet) adlı filmin gerçekleşeceğinden ve sadece çağrıyı alanların kurtulacağına ve o araçlara bineceğine inanmaktayım. 

valla biz insanoğlu kendi gerçeklerimizi bile göremeyip alışamadıktan sonra başka bir etaptaki farklı bir gerçeği kaldırabileceğine inanmıyorum. ben bu dünya dışı varlıkların gelişini Kuranda geçen Deccale benzetiyorum. bilirsinizki deccal üstün yeteneklere sahip biri olacak ve aciz insanlar onun peşinden gidecek. yani demem oki bu dünyaya gelecek olan uzaylı dünyada peygamber ilan edilmesinden korkuyorum çünkü insanımız okadar zayıf. Bilmem siz ne dersiniz ? :)

Bazan insan evriminin dahada pekişmesi için belirli aralıklarla örneğin her 50 bin yılda bir büyük bir felaketle insanlıın yok olma hatta tüm canlıların yok olma derecesine geldiğini düşünüyorum.Bu şekilde insanın kazanmış olduğu kabiliyetler ve ırklar dahada pekişmiş olarak mağara döneminden yeniden başlangıç yapıyorlar.Bazı şeyleri çok pratik yapmamız ve insan beyninin gelişmiş olmasını buna bağlıyorum.Buna kanıt olarakta ufo tarihinde ufo kanıtları olarak giren milyon yıllık bir kayanın içindeki çekiç ve bulunan bazı makina dişlileri kanıt olarak gösterilebilinir.

İnsanoğlu olarak hep sonuçla ilgilendiğimizden, bu sefer de öyle yapıyoruz. 21.12.2012 tarihinde eğer birşey olursa bunu yapanlar insanlar olacak bence. Çünkü bu sayede bir çok şeyin üstü kapatılabilecektir. Dua edelim de amerika 11 eylül'ün bir tekrarını da 2012'de yapıp adına bu sefer terör yerine kıyamet demesin..

ARKADAŞLAR BEN BU KONUYU UZUN ZAMANDIR ARAŞTIRIYORUM.

ELDE ETTİGİM BİLGİLER 2012 YILININ SADECE DÜNYANIN DEGİŞECEGİ DEGİL

DÜNYA DEGİŞİRKEN FELAKETLERDE KAPIMIZDA

BENİM ÖNERİM

BU KONUDA BİR TOPLULUK KULMASI VE BİRAZDA ZARAR GÖRMEMEK İÇİN SIGNAKLARIN YAPILMASI

BELKİ İŞE YARAMAYA BİLİR AMA  BÖYLE BİR ŞEYİN OLMASI GEREKLİ

Lütfen büyük harf yazmayın, site kurallarımıza aykırı. Tekrarında hesabınız iptal edilir.

  kada1978 rumuzlu arkadaş;Gösterilebilir dediğin kanıtları görebilirmiyiz?Özellikle çekici çok merak ediyorum...

 

YasakliKullanici672 rumuzlu arkadaşım;

"benim boyut teorim ise her boyutun kendinden bir sonraki boyutun içinde genişlemesidir yani boyutlar sonsuzdur bir deyişle"demişsin.Özellikle"Benim"sözcüğünü bilinçli kullanıp kullanmadığını merak ediyorum.
1970'li yıllarda yayınlanan Bilinmeyen,X Bilinmeyen ve Fenomen Dergilerinde bu teoriler hakkında çok makale okudum.İsmini bilemiyorum ama o makaleleri sen yazmadıysan lütfen "Benim"kelimesini kullanmamaya özen göster...

creagirl arkadaşımın yorumu gözüme takıldı okurken ve şaşırdığımı söylemeliyim.Bu olaylar 2012 'de yaşanırsa eğer abd bunun üstünü nasıl kapatabilir ki ? Düşünsenize mental olarak değişimler yaşanacak insanlarda ; Amerika'da bunu tezgah altı yapacak.Mesela 4.boyuta geçtik diyelim nasıl kapatacak ki abd bunu grip salgını war der heralde dünyada :) bizde inanırız olay kapanır kimse bi şey anlamaz.

rahat olun hiçbirsey olmaz

Sayfalar