Ekin Çemberlerinde Dolaşan Orb'lar (Işık topları)

bu orbların dünya dışı yaşamca kontrol edilen bir nevi dünya ağzıyla uzak kumandalı robotlar gibi formlar olduğu düşünülüyor. ben de öyle düşünüyorum

ekin çemberleri hikaye  insan eliyle yapılan hiç bir şey kanıt olamaz  dünyada bulunmayan materyal yada insanoğlunun yapamadığı bir şey bulunsa neysede  bu ekin çemberlerinin nasıl yapıldığını gösteren videolar bulunmakta  uzaylının işi gücü yok tarlada şekiller yapıcak :))

bende bu orbların dünya dışı zeki varlıklar tarafından uzaktan kumanda sistemiyle yönetilen araçlar olduğuna inanıyorum.

1 haftadir tatildeydim katkim olamadi neyseki nete girebilme sansi bulabildim =) Bu arada orb nedir? =)

Hoşgeldin Dupree,

Orb UFO'lar tarafından kontrol edildiğine inandığım ve ekin çemberleriyle direk ilişkisi olduğunu düşündüğüm irili ufaklı ışık toplarına verilen isim. 

bence ekin çemberleri hikaye falan değil. onları uzaylılar yapıyor. insanın böle bir şeyi yapması neredeyse 1 haftasını alır. 450 metre uzunluğunda olan ekin çemberleri bile var. insan ekin çemberini yapmaya kalksa o ekinleri ezerken kırar elinde olmadan. ama bu uzaylıların yaptığı ekin çemberleri kırılmadan eziliyor ve yerden 1 inç yükseklikte oluyor. bir insanın bunu yapabilmesi imkansız denebilcek kadar zor.

ya uzaylıların işi gücü yok niye bunu yapacak diye düşünüyorum da insanlar niye yapsın o da çok mantıksız.

İnsanlar yapıyordu değilmi :)

eğer nette daha detaylı arama yaparsanız ve national geographic ile history channelın ufo belgesellerini izlerseniz bu videoları yapanların ağzından nasıl bilgisayar ortamında bunu yaptıklarını izleyebilirsiniz..

cüneyt arkadaşım tarlanın üzerindeki parlak cisimide acıklarsan bilgisayar ortamından nasıl yapıldığına bakarız... ayırıca tarlalarda yüksek derecede radyasyonun var olduğunu araştırmacılar  açıkladı sende nete girerken tek taraflı bir bakış açısıyla  bakmazsan bulmak istediğin gerceğe erişeceksin.bizde biliyoruz  bilgisayar ortamında devasal grafikler çizimlerin yapıldığını günümüz insanı bunu çok iyi biliyor.fakat burda bir şüphe var  bir  merak var..olayı farklılaştıran bu..bende sana bir çok görsel üç boyutlu filimlerin perde arkası çekimlerini gösteririm koyarım buraya hatta belgesel yaparım insanlarını kandirirm...sıradan insanların bu olaylara  şahit olması benim ilgimi daha da  artırıyor...saygılar..

ekin çemberlerini bir insanın yapması imkansız ya biraz mantıkla yaklaşın. "türk" işi yaklaşmayın olaylara... nedense bizim millette var bu herşeye bir kulp takma huyu gerçekten ddv ile karşılıklı görüşse ona bike fake der türk milleti garip bi milletiz nedense herşeye kulp takmakta üstümüze yok.