Yöneticilerin tüm forum içerikleri ve forum kullanıcıları üzerindeki yetkileri

Ufoloji Forum'unda yetki almış moderatorler;

  • Forumdaki herhangi bir içeriği sebep göstermeksizin silebilir, düzenleyebilir ve güncelleyebilir,
  • Forumdaki herhangi bir içerik sahibi veya vasıfsız üyenin hesabını süreli veya süresiz sebep göstermeksizin dondurabilir,
  • Forum yapısında değişiklik yapabilir,
  • Forum başlıklarını düzenleyebilir, güncelleyebilir veya silebilir.
  • Forumdaki herhangi bir kullanıcının eklediği, düzenlediği veya sonradan sildiği içeriği tekrar düzenleyebilir, eski sürümüne döndürebilir ve salt okunur (asıl gönderen de dahil) yapabilir.
  • Site genelindeki herhangi bir içeriğe gönderilmiş, "içerik özellikleri taşıyan yorumları" daha verimli paylaşım için forum başlığına dönüştürebilir.

Tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Yeni forum konuları hakkında; Bence sıradan bir haber, sıradan bir içerik,yani hiç bir özelliği olmayan konuların yeni forum konusu yapılmaması lazım. Yeni forum konusu oluştururken ilginç,dikkatleri çeken,herkeste hayranlık uyandıracak, enteresan konuların yeni forum konuları kısmında yayınlanması gerekir.Herkes istiyorki benim gönderim yeni forum konusu olsun. Ve gönderisini bu kısıma yazıyor.Buda gereksiz kirliliğe sebep olmakta.Adı üstünde zaten,yeni forum konusunun diğer gönderilerden daha ayrıcalıklı daha özel ve daha güzel olması lazım...

Yeni forum konusu, adından da anlaşılacağı gibi "yeni" konuları ele alır. Belirttiğiniz tarzda zengin içerikleri ana sayfamıza yükseltiyoruz. Ayrıca bir çok sosyal paylaşım ağında promo ediyoruz. "Haberler" menüsünden tüm listeye ulaşabilirsiniz. Ufoloji.net kaliteli içeriğe önem verir ve tüm yapı buna uygun geliştirilmiştir.

İlginize ve duyarlılığınıza teşekkür ederim,iyi çalışmalar dilerim.

Sayın stars ufoloji.net.sitesinin üst bölümünün uygun bir yerine zamanı gösteren bir saat koyma imkanı varmı (Zaman: 14 Nis 2010, 00:23) gibi. Daha karizmatik bir görünüm olabilir :)

İmkan var tabii ki ama gereksiz olacağını düşünüyorum. Sonuçta her bilgisayarda saat zaten var. Sitemiz de zaten karizmatik diye düşünüyorum : ) 

Teşekkürler tabi öneri için daha farklı öneriler bekliyoruz..

Sitemiz zaten karizmatik:) Güzel bir cevap..Diğer ufo sitelerinin bazılarında olduğu için dikkatimi çekmişti.Onlarda saat ve takvim olanlar var.Önemli bir şey tabiiki değil.İçlerinde en kalitelisi gerçekten de bizim sitemiz:)

 

Ufoloji4Q65T9V kullanıcı adım daha önce muzaffer olarak geçiyordu,fakat şifremi unuttuğum için, sayın site yönetimi muzaffer ismi yerine ufoloji4Q65T9V kullanıcı adını girmiş..

Sayın stars ufoloji4Q65T9V adlı kullanıcı adımı muzaffer olarak değiştirmenizi rica ediyorum,teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim..

 

Sayın STARS, yönetim ekibi hakkında bize bilgilendirme yapabilir misiniz mümkünse? Ve Ufoloji.net Yönetici'si olmak için gereken şartlar nelerdir, vb. bilgiler.. Şimdiden teşekkürler. Saygılarımla; Efestoros.

Yönetim ekibine ve isimlerine iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Şu an için ekibimize herhangi bir alım gerçekleştirmiyoruz. İlginiz için teşekkürler..