New Mexico da kapana takilan uzayli

bence bu fotoğraf sahte. Böyle bişey olsa ve bulunsa yer yerinden oynar. Bu kadar ucuz değil. Oralarda bir yerlerdeler. Ama iletişim kurdular mı geçmişte yoksa geçmişten ders alıp şimdi çok temkinli mi davranıyorlar? Düşünmek lazım.

bence de fake ve Kaptan Picard'a katılıyorum. Işık hızında seyahat edip belki de başka boyuttan gelip bir avcı kapanına takılmak ağır bir kara mizah olur sadece. Ama paylaşım için teşekkürler. Zaten insanoğlunun saplantılı bir takım duyguları yüzünden çok yavaş ilerliyor zihinsel evrimimiz. Eğlenmek heyecanı tüm insanlık için öğrenmek heyecanındanönde geliyor. Bu yüzden YouTube'da UFO diye arattığımızda UFO videosuna en iyi ihtimalle 1/10 ulaşıyoruz. Bu yüzden internet gibi çok büyük bir buluşu sadee YouPorn zannediyoruz. Dikkat edin ki, her birey olabildiğince öğrenmeye yönelse çok düşük maaliyetlerle ve çok kısa zaman içinde çok daha fazla yol alabilir insan ırkı. Tabii ki olması gerekeni mi yaşıyoruz; evet. Ona da diyecek birşey yok ama farkında olmak can sıkıyor bazı şeyleri. Bu arada yorum fotoğrafın dışına çıktı  

Teşekküler tekrar paylaşım için.

Liquid bu foto 4. uluslararasi ufo kongresnde sunuldu jaime maussn ama ne kadar doğru blemem =)

 Doğrudur bilmiyordum ama Jaime Maussan verdiği doğru bilgilerin yanında belki iyi niyetli heyecanından ötürü çok abzürt örneklerle de çıkabiliyor basının karışısına. Gerçi tüm ufologlara zaten ufakta olsa bir deli gibi bakma sözkonusu dünya genelinde ama Jaime'e daha bir magazinel yaklaşıyorlar yurt dışındaki medya organları bunun da altında böyle fotoğraflarla piyasaya çıkması var tabii ki. Düşünsenize haktan Akdoğan'ın böyle bir resimle ortaya çıkıp bunu konyada bir ahırda çektik dediğini  

Jaime Maussan herşey bir yana Antonio Urzi'yi kazandırdı Ufoloji dünyasına. en azından elinden tutan o oldu diye biliyorum ama o kadar abzutr örneklerini de gördüm ki o adamın bu resim gene çok inandırıcı kalmış onların yanında.

Şunu da unutmamak lazım. Ben UFO'ların varlığına inandığım gün imkansızın olmadığına da inandım. Zihnimi her konuda her daim açık tutmaya bakarım ama analitik düşünceden de vazgeçemem. Bu benim kendi bilimimdir ve şunu diyebilirim yorum olarak bu fotoğrafa. Bence gerçek bir sahne değil ama böyle varlıklar da olabilir tabii ki. Evrenin sonsuzluğunu düşünün ve o büyüklükteki bir alanda kendi kapladığınız yeri. Aradaki tarif edilemez boyut farkını gördükten sonra hiçbir konuda ki özellikle evren konusunda kimse bilmişlik taslayamaz. Ömrümüz hiçbir zaman yetmeyecek ve onlarda ne kadar akıllı ve kaçıncı boyutta olurlarsa olsunlar en üstün varlık dahi olsalar ömürleri yetmeyecektir (sonsuza kadar bile yaşasalar) evrenin nelere kadir olduğuna..

bence bu resim hiç ınandırıcı değil teknolojilerine bakacak olursak kapana kısılacak kadar salak değiller

  :D :P

belki yavrusudur :D  kendimi sadettin teksoy programı izliyor gibi hissettim :D

ya vidyo neden çalışmıyor yardım edin

Bu sayfada sadece YouTube videosu var belki o yüzden açılmıyordur.

gamzeye katılıyorum ben de

bu resim bence gerçek değil. araçları bu kadar üstün teknolojiye sahipken kapana takılmaları saçma. gerçektende o kadar salak değiller. olsalardı bize mesaj verip uyarmak yerine biz böle hazırlıksızken karşımıza çıkarlardı. yada temas kurdukları kişileri özellikle seçmezlerdi.

Arkadaşlar bu resmin ve yaratığın gerçek olduğu "KANITLANDI" hem de çok büyük üniversiteler ve bilim adamlarınca. Aşağıda videosunu da gönderdim yapılan testlerin ve çıkan sonucun. Hala daha niye karşı koyuyorsunuz bunun gerçek olma ihtimaline anlayamıyorum. Çıkın artık şu tavırlardan ve biraz bilincinizi açın..

Ya yeter ama ya bu yalancılardan.Photoshopla insanları kandırıyorlar.Ondan sonra biz neyin gerçek neyin sahte olduğunu anlayamıyoruz.İnternette bu yaratık ne falan diye resimler var.Ama inanamıyorsun.Belki gerçek ama bu photoshopçu yalancılar yüzünden inanmıyorsun.

dünyamıza gelen sadece bir uzaylı türü yokmuş uzmanlar açıkladı bazıları sürüngen şeklindeymiş araştırabilirsiniz  bunlardan biriburayı incelemek için gelip kapana yakalanmış olabilir

bilmem kaç ışık yılı uzaktan uçan daire ile gelip dandik bi kapana mı takılcak? fake...

Bu resim gerçek hatta bu yaratıgı yakalıyan adam 1 ay süre sonra arabasıyla birlikte erimiş vaziyette bulunmuş..)

yakalayan kisinin tuhaf bir sekilde oldugunu yabancı basındanda izlemistim,cok ilginc geldi banada ve konu ortbas edilmedi edilemezdi cunku ancak ustelenmedi goruntu yayınlanmadı,halenmerak ediyorum ne olmustu adama eriyerek oldu...arkadaslar son sozum sudur : yanlız degiliz..!! inanmak cok zor biliyorum cunku bilinmeyen  bu konuda tum inanmayan yada inanmak isteyip inanamayan arkadaslarıma saygım cidden sonsuz,inanmayan yada inanamayanlara cok hak veriyorum,yıl olmus 2010 ve insan oglu her gecen gun biraz daha yoldan cıkıyor hile duzembazlık uc kagat isler vs...boyle bir dongude inanmak herseyin hilesini yapabilen bir teknolijide gayet normalama birsey var  ^ NE ZAMAN GOZUNUZLE TANIKLIK EDİCEKSİNİZ ^ iste o zaman etkisi altında kalıcak ve saskınlıgınız belki aylarca belki yıllarca surecek...iyi formlar...

gerçek olabilir...

New Mexico da kapana takilan uzaylının  boyu sadece yarım karış. Yanlış okumadınız sadece yarım karış. Hem takıldığı kapanda küçücük bir fare kapanı.Yani uzaylı olması mümkün değil.Fare kadar birşey.Bu ebattaki bir canlının bir ufoda bulunması ufo ile kendisi arasındaki boyut farkından dolayı imkansızdır.

sanki yeni doğmuş gibi...derisi çok ince.gerçek olma konusuna gelince zaten kanıtlanmış dünyadışı varlık olduğu...

eğer dünya dışı bir varlık ise olsa olsa uzaylı faresi veya evcil hayvanıdır :)

bencede uzaylını evcil hayvanıdır çünkü böyle bir yaratığın ufoyu uçurması pek mümkün deil

bu yaratık zaten yavruydu. ve bunu öldüren de esrarengiz bir şekilde öldü ( aynı hikayeden bahsediyoruz değil mi ?)

Yavru bir canlının bir ufoda ne işi var? Benim mantığım bunu kabul etmiyor..Hem yavru bile olsa yarım karış boyunda.O zaman ebeveyninin de doğal olarak 60..70 cm boyunda olması lazım ki yine mantıksız..

neden mantıksız olsun muzaffer? konuştuğumuz şey için mantık düya çevresinde geçerli.

Hakan ve Cann adlı arkadaşlara katılıyorum. reptilians diye bilinen bir uzaylı türü olduğu söyleniyordu,sadece şekillerinin neye benzediğini bilmiyorduk...

adam bir şekilde kapana kıstırıp öldürmüş ( yavru uzaylı olması ihtimali mantıklı bence) ama onlar da (kapana kıstırmaya gerek bile olmadan belki) adamı eritmişler.

bir de " uzay aracı uçuramaz " filan gibi komik yorumlar yapmayın lütfen. bazı uzaylılar yerin bilmem kaçyüz metre altındaki şehirlerde yaşıyor. yani illa ki uzay aracı kullanması gerekmez. ayrıca, uçuramaz da diyemeyiz, biliniyor ki uzaylıların çoğu telepatik güç, vs.. kullanıyor. ( bu arada, şu kada zamanda şu kadar büyür diye bir şey de mantıklı değil, ona bakarsanız aslan ve kedi yavrusu yaklaşık aynı boyutlarda oluyor, ama sonuç ...  :)

ya pardon da elvis52

"bazı uzaylılar yerin bilmem kaçyüz metre altındaki şehirlerde yaşıyor."

lafına çok güldüm Allah'ta seni güldürsün... Ben uzayda yaşıyanlara uzaylı deniyo diye biliyordum.