NASA bir UFO’yu görüntüledi

Uluslararası Uzay İstasyonu’nda (ISS) bulunan astronotlar, bir UFO görüntüledi. NASA astronotu Reid Wiseman ile Avrupa Uzay Ajansı’ndan Alexander Gerst, görüntü çekildiği sırada istasyonun dışında bakım işleri yapmaktaydı. Kameranın açısı değişmeden önce birkaç saniyeliğine görülen UFO’yla ilgili bugüne dek bir açıklama gelmezken, görüntüler bizzat NASA tarafından Youtube’daki kanallarına yüklendi. Bu yüzden de bu seferki görüntünün, şu ana kadarki tüm UFO görüntülenmelerinden daha gerçekçi olduğu düşünülüyor.

Radikal

Etiketler: 
Ufoloji Forum: 

Paylaşım için teşekkürler  creagirl

Nasanın hala daha kamera,zoom,görüntü kalitesi gibi çözümlenmemiş aletlerle uzayda iş yapmaya çalıştığına inanmak istemiyorum,ama şu vörüntü yakalama ve zoom larına da bir şey demeden duramıyor insan.

ufoların dünya dışı varlık olma şanslarının az olduğunu düşünüyorum özellikle japonyadaki okishama adasında denizin altında bulunan basamaklı piramitin üstünde davut yıldızına benzeyen bir şekil var bunun hiç bir piramitte olmadığını düşünüyorum egerki japonlar üstün bir teknoloji elde ettilerse ufo gibi bunu bu piramitten bilgi almış olabilirler diye düşünüyorum.

bu ne ki ben hiç bir anlam veremedim, görünen hiç bir şey net değil, uzay çöpünden öteye gitmez bu