Temas mı?

2010 yılında gördüğüm rüyam.

Rüyamda metal bir oda da sedye üzerinde sırt üstü yatıyorum.Başımda gri bir varlık (grey) sanki gözümü açmamı uyanmamı bekliyordu.

gri varlık aynen greylerin aynısıydı. 

Gözümü açtım. Açar açmaz başımda bekleyen varlık hareket etti. Göz bebeğime yaklaşan uzun bir iğne gördüm giderek yaklaşıyordu.

tam gözbebeğime geldiği andan sonrası karanlık ve uyandım. O rüyanın sabahında sol gözümün çok ağrıdığını hissettim bir iki gün durduktan sonra ağrıya dayanamayıp doktora gittim enfeksiyon diyerek gözümü korsan gibi bandajladılar ve o gün öyle çalışmak zorunda kaldım. 

Bu gördüğüm bir rüya mı yoksa göz ağrım uykuma mı tesir etti anlam veremedim. O dönemde öyle bir film izleyip tesir eden düşünce bile yoktu hafızamda.

Alv.

  

Ufoloji Forum: 

Burada önemli olan bu rüyayı sadece kaç kez görmüş olmandır.Eğer bir kez gördüysen sıradan bir rüya olarak algılanabilir ama birden fazla ve benzer olarak gördüyseniz üzerinde durulabilir.Birden fazla olması halinde her rüyayı analiz edip birbirleri ile karşılaştırma yapar ve daha mantıklı bir sonuç çıkarabilirsiniz..

daha çok alıkonulma gibi uykuda alınanlar çoktur deney için veya gözünün rahatsızlanacağını önceden bilen ruhun sana böyle bir rüya ile haber vermiş olabilir