tekno port gebze ufo gözlemi 2013

KOCAELİ Gebze’de bulunan teknopark üzerinde, UFO olarak adlandırılan kimliği belirsiz uçan bir cisim görüldüğü iddia edildi.

Daire şeklindeki cismi fotoğraflayan güvenlik görevlisi Ahmet Özcan, Habertürk’e olayı şöyle anlattı: “Saat 05.00 sıralarında köpeğin havlama sesiyle dışarıya çıktım. Uçan daireye benzeyen bir cisim gördüm. Cep telefonuyla fotoğrafını çektim. İkinciyi çekmek için kafamı kaldırdığımda gitmişti.”

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi, yaptığı incelemede fotoğrafın gerçek olduğunu bildirerek, “Fotoğraf üzerinde yapılan her türlü detaylı inceleme sonucu görüntüdeki cismin kesinlikle montaj olmadığı tespit edilmiştir” dedi.

Ufoloji Forum: 

gebzede gözlemlenen ilk ufo gözlemi olmasada
güvenlik kamerası kayıtları ve güvenlik görevlisinin çektiği fotoğrafların
siriusufo ekibince incelenip sahte veya oynanmamış fotoğraflar olması hasebiyle önemli bir gözlem olarak
türkiye ufo literatürüne geçmeyi bilmiş , belgelenmiş bir gözlemdir.

ilginç

Aslında sadece sirius ufo'nun değil de başka araştırma kurumlarının da incelemesi daha yerinde olurdu.Bilmiyorum belki de araştırılmış olabilir ama,sadece sirius'un analiz etmesi yetersiz olabilir.Neticede sirius ufo araştırma olduğu için doğal olarak buna ufo demeleri tabii olacaktır.

sadece sirius ufo ekibinin analiz etmesini yetersiz bulmanızı bir nokta ile anlayamıyorum o nokta da şudur ki bu gözlem ne bir Kumburgaz nede alanya olayları burada materyal çeşitliliği olmayan bir gözlem iki resim çekebilmiş bu kadarcık materyaller için uluslararası alanda çalışan kuruluşların dikkatini çekemeyecek kadar zayıf kaldığından bu normal olarak değerlendirilmelidir bence.

tabi bu benim yorumum ayrıca siriusufonun da araştırmasının temelinde türkiye gözlemi olmasından kaynaklanmıştır yoksa teknoloji üssünde görülmesinden başka bir albenisi yok bu gözlemin araştırılacak o kadar daha enteresan olaylar yaşanıyor.

sevgilerimle

Demek istediğim aslında şu,eğer ortada ciddi olarak araştırılmaya değer bir durum olsaydı bu mutlaka başka araştırmacılar tarafından da dikkate alınırdı demek istedim.