NASA, Kanuni'nin enerji merkezini keşfetti!

NASA'nın değişik birimlerinde çalışan bilim adamları, insanlar üzerinde olumlu etkiye sahip enerji merkezlerini tespit etti. Uzmanlar, Muhteşem Süleyman olarak anılan Kanuni Sultan Süleyman'ın sancakbeyliği yaptığı Kefe'ye (Feodasiya) bağlı Koktebel mevkisinin, bütün uydu çekimlerinde enerji ve ışık saçtığını ileri sürdü.

Ukrayna topraklarındaki enerji merkezini, Kırım'daki yerleşim alanı Koktebel olarak belirleyen NASA, bölgedeki sönmüş Karadağ Yanardağı nedeniyle Köktebel yerleşim biriminin güçlü pozitif enerji akımına sahip olduğunu söyledi.

Çeşitli milletlerden gizemli öğretilerin savunucuları, Koktebel'i hac mekanı olarak kabul ediyor. Bu sebeple yoga ve çigong hayranları enerji depolamak için Koktebel'e geliyor. Ayrıca, Karadağ'ın enerjisinin insanlarla birlikte bitkileri de olumlu bir şekilde etkilediği iddia ediliyor. Karadağ Yanardağı çevresinde 300'ün üzerinde ot bulunduğu ve bu türlerin bazılarının dünyanın başka bir yerinde yetişmediği ifade ediliyor.

Tarih boyunca göç çeken Koktebel'de, İskitler, Sarmatlar, Yunanlılar, Romalılar, Osmanlılar, Tatarlar ve Slavlar hüküm sürdü.

CHA

 

Ufoloji Forum: 

İlginç ve güzel bir paylaşım, teşekkürler.

bosuna muhtesem Süleyman dememisler:))

Dizilerde kanuninin bazı özel durumlarını öyle enerjik dolu gösterdiler ki,Nasada merak edip araştırmış demek :) İşin şakası bu tabii.Aslında nasa Kefe (Feodasiya) bağlı Koktebel mevkisini araştırmış.Tesadüf olarakta burada kanuninin sancakbeyliği yaptığı ortaya çıkmış.