5 Ekim Cuma Günü Ekran Basına Tanık İlk Kez Ekranda Olucak !

Selam Isık Dostlarım.

''HABERCİ'' İsmindeki kitabımda bahsettigim 2 yılı askın bir calısma sonucu gerek yazılı basın gerekse medya ile paylatıgım 1983-1986 yılları arası uzaylı bir varlık ile dostluk yasayan metin beyi programa konuk alıyorum.

Uzaylı varlıkla nasıl bir dostluk yasadıgını, basından gecen cok ilginc dogaustu olayları,temas kurdugu uzaylının dunyaya gelis sebebini ve daha bir cok konunun islenecegi bu programda dünya ve Türkiye'den oluşmak üzere UFO resim ve videoları paylaşıcam bunlardan bazılarını henüz basınla paylaşmamıştım,ilk bu programda yayınlanıcak.

Program akısı boyunca sorularınızı ve dusuncelerinizi bizlere iletebilirsiniz,bizlerde elimizden geldigi kadar siz ısık dostlarımızı aydınlatmaya ve sorularınıza cevap vermeye calısacagız.

Program 18 Eylul Salı gunu 21.Yuzyıl Sıfrelerinde yayınlanıcaktır.

Programı internet uzerınden canlı izleyebilirsiniz link asagıdadır

http://www.tvem.com.tr/?o=2

Ayrıca programı diger farklı secenekler vasıtasıylada takip edebilir izliyebilirsiniz

Digiturk: 63.kanal,D-Smart : 92.kanal,Teledunya : 112.kanal,Turksat 2A 11958 V 27500

 

Uzay Bilimleri ve UFO Arastırmacı Yazar Engin KELEMENCE

 

Ufoloji Forum: 

Teşekkürler Engin, zevkle seyredeceğiz.

Sevgili dostum Muzaffer

Programda konuk sayısı çok olduğu için zor ikna ettiğim tanığımı çıkartıp 5,10 dakika gibi zaman zarfına sıkıstırmak istemediğim için çıkarmıycam.Ancak Ekim ayının ilk haftasına söz aldım ve tanık uzun uzun başından geçen teması anlatıcak böylesi daha iyi olucaktır.Böyle ciddi olaylar her gün başımıza gelmiyor.Hem bol bol soru ve cevab hakkı doğacak konuğumuza.Ancak 18 Eyluldeki programa tek çıkabilirim olumlu bir gelişme olursa sen ve diğer Işık dostlarımı bilgilendireceğim,ilgin için ayrıca teşekkürler..

Sevgiyle kalın

E.

Çok teşekkürler sevgili dostum.Evet böylesi daha iyi olacaktır.Her şeyin güzel olması dileğiyle...

5 Ekim Cuma gecesi TV EM de 21.yüzyıl şifreli programı saat 22:30'da tanık ekranda olucak ilk kez ! konuk sayısı ricam sebebiyle bir kişi sadece böylelikle temasçım kendisini ve gelen soruları rahatlıkla açıklayabilicek,şimdiden iyi seyirler ışık dostlarım.

Haber Güncel ( bilgilendirme )

 

 

Programı kaçıran ışık dostlarım ! Türkiye UFO Dosyası Uzy Bilm ve UFO Arştrm Yzr Engin KELEMENÇE 21.Y.Y Şifreleri 5 Ekim 2012

http://www.youtube.com/watch?v=OPcNFXRZdWw