Başımdan geçen olayın açıklaması nedir?

Arkadaşlar bundan 2-3 sene önceydi.Ben bir türlü uyuyamıyordum.Uyumak için gözümü kapattım birden apartmanın önünde gördüm kendimi uzaylılar sağ ve solda sıralanmıştı.Lider gibi gözüken biri yanıma geldi elini omzuma koydu.Bir şeyler dedi.Sonra "Perşembe günü geleceğiz" dedi.Yukardan ışık geli ben baktım helikopter vardı.Birden yatakda uyandım.Perşembe günü çok heyecanlıydım :D.

 

Böyle şeyler başına gelen arkadaşlar var mı?

Ufoloji Forum: 

 

bir arkadaş gece dükkanda yatmış, Onkoloji HAstanesinin Misafirhanesinin önünde dükkanı, etrafında çay içilecek yerler var, bir bakmış kapının önünde, Misafirhanenin etrafındaki yerlerde oturanlar var, bir iki tanesiyle görüşmüş. daha başka zamanlarda da böyle dükkandan çıkıp civardaki yerlere gitmiş, geliyorlarmış yanına, konuşuyorlarmış. 

 

dükkandan çıkıyor, Misafirhanenin etrafında çay içilen yerlerde oturanlarla görüşüyor. ya tedavi görenler gündüzleri oturdukları yerlerde oturmağa geliyor geceleri, ya da ışınterapisinden dolayı enerjileri kalıyor masalarda. ve sözkonusu kişilerin bedenleri gece vakti yataklarında bu arada.

 

ruslar helikopterle gezer, pervane seslerini duyabilirsiniz ve mavi bazalt ışıklarıyla evinizi ziyaret edebilirler. eğer o dönemde rusların dikkatini çektiyseniz, uğramışlardır. Thursday dediklerine göre kuzey avrupalılar. WArren Buffet kuzey avrupalı ve türk, ayrıca birlikte dondurma yerken gösterilmiş ekibi var. bedenleriyle hangi dilde konuşursalar konuşsunlar, sizin dilinizde söylendiğine şaşarsınız. Thor'un yanında keçiler vardır, hakimler vardır, yıldırım rüzgar vardır, norveçliler vardır, çekici haiz başkanlar vardır.

 

 

--------------------------------------------

http://twitter.com/rocesyewoak

 

Konuma uygun cevaplar verirsen sevinirim!Hikaye mi anlatıyorsun anlamadım.Ben helikopter gördüm demiştim ondan helikopter vb yazmışsın galiba ama benim soruma cevap verir misin acaba?

 

tabii, diyorum ki merkabah eğitimi aldın mı? metatron biliyor musun?

 

eğitim almışsan ve biliyorsan, o halde kimler helikopterle kimler arabayla kimler bir küre içinde gezer bilirsin ve teknolojik gelişmeleri takip edebilirsin diyorum.

 

artık bazı yerlerde rüya görülmüyor diyorum, iki çeşit uzaylı var, biri başka gezegenlerde yaşayanlar, biri de museviler ve difransiyel denklemleri. uzaylı olmak zihni açık olmak gibi birşey..

 

şimdi sorularını devam ettir, kızgınlığının merakının akışını devam ettir. idrak edene ve hamd edene kadar, ya da ne deniyorsa o duruma. ben sadece yoluna basabileceğin taş döşüyorum.

 

Eee, acaba benim yazdıklarımı okuyor musunuz?Burada bir kızgınlık yok.Yukarda da dediğim gibi yorumları parçalı gösterim açık kalmış.Bu sebeble yorumunuzun tamamı okunamıyordu.Bende yazınızı yanlış anladım.Pardon diye de belirtdim.Kızgınlığım kimseye karşı yok Allah'a şükür.

 

iyi, eyvallah, ne güzel. daha ne istersiniz ki.

 

 

Birşey soracağım.Bu forumda 7002 kayıtlı üye var ve bir sürü misafir geliyor.Ama üyelerin çoğu girmiyor.Şu anda bile 2-3 kişi var.Çok büyük hefesle kaydoldum.Etrafımda benim gibi uzaylılara inanan insanalr bulamıyorum.O yüzden bu forumda bulunmaktan dolayı gururluyum.Ama acaba admin bu forumu unutmuş,bırakmış mıdır.Belkide artık bu dorumla ilgilenmiyordur :(.Umarım öyle değildir çünkü çevrimiçi olma durumu çok az.

Sayın rocesofyewoak yazdıklarınızın tümünü okudum.Yazdıklarınızın içinde o kadar çok konu  var ki bilgilerinizi kategorileştirerek yazarsanız hepimiz daha iyi bilgileniriz.Teşekkür ederim.Sevgiler

 

yeni geldim, ve yeni gelen Enfalx ile Planet X kadar geldik, Planet Enfal dedikleri bir gezegenden söz ettik. 

bu birkaç gün içinde gördükleriniz lezzetli ve doyurucu gelmiştir umud ederim, NHK JApan KAnalını seyrediyorum ve yiyecek sebze ot meyve balık ve çevre ormanlar her türlü fikirlerini inceliyorum. ilerleyen günlerde sohbet edeceğiz, ananemin kocası Aşçıydı, imareti varmış.

 

ben de yazdıklarınızı okumak ve sözlerinize katılmak için imkan bulmuş olacağım, teşekkürler, şimdiden dilinize sağlık.

 

 

 

1. herkes makamımahmuda (hamd edebildiği yere) geçmek ister (herkes hesabının dosyasının halledilmesini ister)

2. mecliste ve genelkurmayda gezebilenler var (YAşar Büyükanıt zamanında BAşkan Putin'in Hitabı genelkurmayın sitesindeydi)

3. astral projeksiyon ne kadar zordu! (MS 2150, Amerika'daki üniversitede psikoloji yüksek lisansı almış bir adamdan söz ediyoruz!)

4. araba ve minibüsle gezenler var (takım liderleri). (Hollandalı MEtrobüsleri bir türlü yürütemediler yolunda, halbuki Amsterdam'da hamsterlar bile gerigeri gidebiliyor! başka şehirlerde de gidebiliyorlar.)

5. kimse bana vapurla gelmedi. (ama siyah ortamda sarı çemberden üç kişi itfaiye mensubu halinde geldi)

6. ananeme aksakallı dede gelmiş, demiş üç dileğini alayım, kadıncağız kocasını kaldırmış.

7. güzel hatunlar alim adamlar filan geliyormuş, ama bana gele gele generaller geldi. (Drumvalo MElkizedek, BAba VAnga ziyaretçiler açısından çok önemli örnekler, drumvalo davularkadaşı demek, yerliler bir davulun etrafındadırlar hani)

 

EnfalX, size birkaç sorum var : neden hep bir kişi? Jose Sixto Paz Wells, BAird Spalding, Lobsang RAmpa, niye bu insanların anlattıklarını anlatan başka ikinci bir kişi yok? DAlai LAma Tibet'ten Hindistan'a kaç günde geçti? stereogram görebilecek şekilde iki gözünüzü kullanabiliyor musunuz? yoksa konsantrasyon odaklanmak filan derken tek göze mi kaldınız? (center, scenter, güzel kokunun yayıldığı yer)

 

Arkeolog BAird Spalding ve Ekibine Yardımcı Olanlar, 15 dakika içinde Tibet Himalaya ve Hindistan'daki ekip üyelerine mesaj getirip götürüyorlarmış.

 

Viladimir Putin ortodoks kilisesiyle biliniyorken (Meryem Baba), kendisine karşı çıkan müzik grubu Meryem Ana Kilisesindeydi. bir de KAdıköy'de Ortodoks Kilisesi var, içindeki resimde Meryem BAba ayaktadır elinde kitap varken, Meryem Ana koltuktadır ve halının üzerinde üç goncagül vardır. Bursa Demirkapı'da Ayazma Kilisesi var türkçe yazıların bulunduğu. bir de St PAnteleimon Kilisesi var, şefkatli şifacı.

 

şimdi ne diyecektim ben? 39. yılımdayım. liseden sonra çabuklaştırılmış bir eğitim aldığımı farkettim.

--------------------------------------------

http://twitter.com/rocesyewoak

 

Bunun benim konumla alâkası nedir ?Bu benim başımdan geçiş bir olay.Rivâyet anlatmıyorum ki.Neden sadece 1 kişi anlatıyor diyorsun.Çünkü bu benim başımdan geçmiş bir olay.Ben bunu yaşadım.Telepatik olarak rüyamdada onları görmüş olabilirim.Ve yazdığın şeyler Ruslar vb.Benim konumla ilgisi yok.

 

 

seni ne heyecanlandırıyorsa aramağa devam et, ya da aradığın heyecan duyduğun ne ise, görmediğinde ulaşmadığında hayal kırıklığına uğradığın, devam et..

ben dahil başkaları da yaşamış diyorum. sen ne diye bir kişi yaşamış dediğimi soruyorsun. ben neden başkaları anlatmamış diyorum. belki dünya savaşlarından dolayıdır, belki vefat etmeleri bekleniyordur. israillilerden daha fazla insan vefat etti, ama sadece israilliler hatırlıyor.

Düzeltme 1 aramağa-aramaya

 

2. görmediğinde,(virgül olmalı) ulaşmadığında hayal kırıklığına uğradığın(anlam nerede?)

 

Yazıklarından bir şey anlaşılmıyor arkadaşım.Görmediğine ulaşmadığında diyorsun.Ben Rabbi'mide göremiorum.Ama bu onun olmadığını göstermez ve ya ona ulaşamayacağımı.

 

Bunu hakaret olarak algılama.Ama bir insan sana baktığında aklını göremez.(Kime bakarsan bak böyledir.)Ama bu senin akılsız olduğun ve ya asla akıllı olamayacağın anlamına gelmez!Asla da gelemez!

 

Pardon mesajın devamı gözükmüyordu.Ondan böyle bir yanıtda bulundum.

 

biraz dinlen, sakin ol, nefes al biraz., huzurlu ve güvenli bir yerdesin.

 

nereye "y" gelecek nereye "ğ" gelecek? bir fiilin mastar ekinin yumuşatılması mı yoksa fiilden türetilmiş bir kelimenin yumuşatılması ve geçişi mi inceleyerek söyleyebiliriz.

 

anlamak : anlamağa, anlama: anlamaya. anlama diye bir kelime var mı?

 

 

Bunları zaten biliyorum.Eğer heyecanım olsaydı ve bastırmam gerekseydi bastırırdım.Ama dediğim gibi bu 2-3 yıl önce olmuş bir olay.

 

bugün ne yapıyorsunuz?

bu iki üç sene içerisinde ne yaptınız? hiç bir bilgi ipucu gelmedi mi? geldi de çuvalınıza mı bakmak ihtiyacı hissettiniz dün?

 

buraya gelirken ne diye Enfal ismiyle geldiniz, sincaplara meşepalamudu mu getirdiniz?

iki ya da üç sene önce herhangi bir forumda yazıyor muydunuz? o zamanki isminiz neydi? Enfal ismi çok dikkat çekici bir isim.

 

 

Evet aslında telepatik olarak sesler duymaya başladım bu 2-3 yıl içerisinde.Bazen anlam veremiyordum bu seslere."TBEÇ" gibi sözcükler duyuyordum.Ben her zaman bir uzaylı mereakına sahip ve inanan biri oldum.Zaten her zama uzaylılar hakkıdna araştırma yaparak vakit geçiririm.Dün gece octex ve binary kodlamasıyla bilgisayarıma mesaj bıraktım.Ve de dün gece balkonda yatıyorduk.İkizim gökyüzüne bakarken bir cisim görmüş.Kayan yıldız gibi ama bir yerde başlamış belli bir süre ilerlemiş ve durmuş.Bend eoradaydım.Banada söyledi.Bende bir parçasını görmeyi başardım.Sanki bir anda ışık hızından çıktı ve bir anda yeniden girmiş gibi.

 

ikizinizin "durmuş" dediği "gözden kaybolmuş" manasında mı? göktaşı atmosfere girdiği içindir ya da atmosferden çıkmıştır.

Hayır kaybolmuyor.Hani bilim kurgu filmlerinde olur ya.Uzay aracı bir portal gibi bir yerden hızla gelir.Sonra biraz yavaşlar.Ve birden hızlanarak önündeki portaldan geçer.Artık gözle görünmezdir.İşte o şekilde oldu.

 

doğrudan, Enfal Suresi 10. Ayete bakıyor insan.

 

 

 

Ben bunu çok küçükken kullanmıştım.Aklıma bir yere kayıt olurken isim gelmiyordu ve bende adımın sonuna "x" kelimesini ekledim.O günden beri böyle :).

 

Enfal "tanrıverdi" gibi bir isim yani, "Egemen BAğış" gibi, öyle mi?

 

İbrahim'in Oğlu için koç gelmişti, hatta bir de bir Melekle Güreşen bir Oğul vardı, böyle birşey mi Enfal ismi?

 

yazılarım bir kadına mı ait, bir erkeğe mi? genç miyim yaşlı mı?

 

UFO görmek büyük bir hediye mi? bence ikiz olmak çok büyük hediye, ikizinizin adı nedir?

 

 

 

Ben sizin genç yada yaşlı olduğunuzuya cinsinizi bilemem. Ama ben erkeğim fakat bunu konuyla bir ilgilisi yok aynı zamanda Enfal "tanrıverdi" gibi mi derken ne demek istediğinizi anlıyamadım açarsanız sevinirim.Bu arada uzaylıdan buraya nasıl geldik?Neyden konuşuyorduk neye geçtik :D.

 

Enfal ismini görünce insanın "ten fail" diyesi geliyor, hani "fiil tene ait" gibi.

 

UFO görse de konuşuyor insan, UFO görmese ne yapar insan? durun ben iki göktaşı anlatayım size. Bursa'da bir köprü var, Zafer Plazanın altında, Fomara'dan Altıparmak Yoluna ÇAtalfırın üstünden Timurtaşpaşa'ya bağlar.

 

bu köprüden tekstil firmasında çalışan bir arkadaş arabasıyla uçtu, yüzme milli takımındaydı, selanikliydi, şimdi kökhücre tedavisi için hazırlanıyor. bu köprünün İtfaiye tarafında Singer dikiş makineleri satan bir yer vardır, üç dört sene olmuştur herhalde, bir gece vakti yürüyorum bir göktaşı geçti ama nasıl geçti, o kadar yakındı ki. "kaldığın yerden devam et Levent" dedi biri geçerken. sonra geçen aylarda oturma odamdaki koltuğumdan kalktım, balkona çıktım, Dünya'nın önünden göktaşı geçti, çok muhibdi.

 

babanız nasıl biri sayın Enfal? şiir söyler mi? hani KAbe'nin Duvarlarına Altın VAraka halinde şiirler koyarlarmış. benim yazdıklarımı bir arkadaşım Ahmet Resulün Evine götürmüş, iki katlı ahşap evinin içindeki kütüphanenin oralara bir yere bırakmış, "cennete koymuş".

 

bir şiiri magnet haline getirmiştim, Emirsultan'ın Avlusunda büyük bir kasa vardır, üstüne şiirlerden tutturdum, Uludağ HAstanesine gittim, kapıları tahta değil demir, bir iki katında şiirlerden kapılarına tutturdum. biri aradı, kalp ameliyatlarının yapıldığı kattı, çok sevindiğini söyledi, teşekkür etti.

 

hala çevrimiçisiniz, kahvenizden bir yudum ve buyrun sözü siz alın, ben de bir yudum su içeyim.

 

 

 

Şiir gibi konuşuyorsun gerçekten güzel :).Ben de şiiri severim.İlk başlarda devrik cümle kuruyorsun sanmıştım ama yazdıklarının arasında bir kafiye olduğunu şimdi görebiliyorum.Dediklerini pek anlıyamıyordum ilk başta ama şimdi gayet net :).Size bir sorum var.Ama bunu kafiye ve ya devrik cümle kullanmadan cevaplamanızı istiyorum.Benim gibi akılda kalıcı bir şekilde cevaplayınız lütfen."Ben dahil başka insanlarda böyle şeyler yaşadı."Demiştiniz.Sizin başınıza gelen olayı anlatır mısınız acaba?Ben konumda anlatmıştım.Sizin olayınızıda dinlemek istiyorum :).

 

1992 senesinde Ankara Ruhsal Araştırmalar Derneğinde Salı Toplantılarına katılıyordum, 1995 ya da 96 senesinde bir kuyrukluyıldız geçiyordu, Amerika'daki UFO TArikatindekiler toplu intihar etmişti kuyrukluyıldızla gidebilmek için, insanların yüksekbenlikleri geliyordu bu kuyrukluyıldızla (yüksekbenlikleri taşıyan gemiydi kuyrukluyıldız), yanlış UFO'ya binmemek için eğitim almamız ve dikkatli olmamız, farkedebilmemiz, dünyada oturabilmemiz dünyanın işlerini yapmamız söylenmişti.

 

 o zamanlar tohumlamalar kuyruklıyıldızlarla yapılıyordu, Kryon İndigo Çocuk kitabı daha gelmemişti Anadolu'ya.

 

ayrıca penis uzaygemisi, vajina uzaydır TAntra'da ve sevişmek ya da gemişmek seyahat etmektir, uzayda. en yakın gezegen herhalde ya rahim ya da yumurtalıktır.

 

Yalnız  bu Kryon İndigo kitabında geçen hikaye değil mi?Ben sizin başınızdan geçen olayı sormuştum.

 

ben böyle bir konuyla Kryon Kitaplarında karşılaşmadım ama, ben biraz hızlı okurum, benimle ilgili yerlerini açmağa özen gösteririm, hani bir gemiye bindirilmiş olmamı filan mı bekliyorsunuz? bu kadarı mı ancak yeterli gelir? Jose Sixto PAz Wells'in televizyondaki görüntülerinde ÇEçenlerle ilgili eklentiler olmasa açar seyrederdik. Rusların helikopterle seyredenlerin üstüne çöp boşaltmasını istemem doğrusu.

Bu anlattığınız hikaye pardon olay ancak sadece bilimkurgu filmlerinde filan olur.Uzay gemisinden insan benlikleri vardı filan demişsiniz.1995 senesinde öyle bir olay olmadı ki.Üstelik kayan yıldız ufo değildir.

Ve neden terbiyesizce şeyler söylüyorsunuz?

 

teozofistlerin UFO konusunu nasıl kullandıklarına dair bir fikrinizin olmasını istedim, üstünüze iyilik sağlık.

 

 

Sayfalar