51.Bölge'nin 2.Yeri Hangi Ülkede Kuzey Kutubu'nu Elegeçirdiler?

Merhaba Arkadaşlar Hepinize Selam Olsun Benim Kafadan'mısınız bilmiyorum Burada Geçen Herhangibi Bir konuyu Dışarıdan Birisine Anlatsam Yada Göstersem Sahte Bunlar Ufo/Uzaylılar VB. Şeyler Yoktur Diyor.

Ve bana/bize Deliymiş Gibi Bakıyorlar Böyle Bu tür Saçma Şeylerle Uğraşma Diye Ancak Oldu Ya Birgün Keşif Amaçlı Gelen Uzaylılar Dünya Ziyaretinde Dost Olarak Geldiklerinde Bizimkiler Bizi Köle Yapacaklar Bize Saldıracaklar Hadi Allahını Seven Vursun Gebertin Onları Diyerek Bunlara Saldırınca Olası Bir Yanlış Anlamadan Savaş Çıkabilir Ancak Bizim Gibi Geniş Düşünen Kişiler Daha Önceden Bu Tür Durumların Hesaplarını Yaptığımız Ve Nasıl İletişime Geçmeyi Öğreniyoruz Diye Şimdiden Bize Garip/Deliymiş Gibi Bakıyorlar.

Kısaca Uzatmak İstemem Bende Uzun Yazıları Okumaktan Nefret Ederim

                                                        "BUNDAN SONRA YAZDIKLARIMI OKUYABILIRSINIZ"

 

 

Alınan Bilgilere Göre Bizim İnsan Oğlu 1960 Lardan Bu Yana Uzaylılar İle İtetişim Halinde Olup Dünyada Bizzat Uzaylılar İle İletişim Hallinde Oldukları Biliniyor Bir Grup Araştırmacı Şüpheli Durumlardan Ötürü Kuzey Kut'bunda Araştırmalar Yapmış Ve Bizden Milyonlarca Işık Yolu Uzaklıktaki "Sypron" Adı Verilen Bir Çift Uzaylı Varlık İle İletişime Geçip Onları Dünyada Ağırladıklarını Öğrenmişler Şuanda Yeri Tam Olarak Belli Olmamakta Ancak Kuzey Kutbunda 2009 Dan Beri Bir Askeri Araştırma Üstünde 5-6 Çift "Sypron" Adı Verilan Uzaylı Varlıkların Orada Misafir/Köle Artık Ne derseniz Nasıl İletişime Geçip Ne Olarak Tuttularını Bilmiyorum Ancak Orada Ağırlıyorlar Yani Kısacası..

 

Şuanda Nefes Aldığın Dünyanın Diyer Ucunca Sypron Lar İle Aynı Havayı Soluyorsun :) Tabi onlar Oksijen İle mi Yoksa Başka Tür Gazlamı Yoksa Solunum Yapmadan mı Yaşıyorlar Orası Belli Değil..

 

Kuzey Kutbu

Kuzey Kutbu

Daha Ne Aramıştınız?

İnsanlar Öylebir Canlıdırlar Ki Birşeye İnanmak İstemedikten Sonra O Gösterdiğiniz Yada Anlatığınız Şey Herneyse Cnalı Olarak Göstersenizde O Kişi Gördüğü Halde Görmedim Demeye Devam Edecektir..

Yani Bunlar Sahte Yalan Yok Böyle Şey Diyenler Çok Olacaktır Ancak Umudunuz Kırılmasın Aksi İspatlanmadığı Sürece Herzaman Vardı Ve Her Zaman Var Olacaktır.

Ufoloji Forum: