Ufoloji.net'e kaliteli ve güncel içerikler gönderin...

Bunu neden yapmalısınız?

Diğer forumlara gönderdiğiniz içerikleri sadece o forumun üyeleri görür, ancak ufoloji.net'e gönderdiğiniz içerik eğer yeterli kalitede bulunursa sitenin anasayfasına yükseltilir ve sistemimiz otomatik olarak bunu en popüler sosyal paylaşım ağlarında anında paylaşır. (Facebook, twitter, Google+, Pinterest, Friendfeed,vs..)

Bu paylaşım ne işe yarar?

Ana sayfaya yükseltilen ve bahsi geçen sosyal ağlarda paylaşılan içerik (kaba bir hesapla) yaklaşık 50.000 kişinin o an baktığı ekranına düşer. Forumda şans eseri karşılaşacağınız bir içerik olmaktan çıkıp, bir makale değeri kazanır. Böylece yayımınız daha fazla okuyucu kitlesiyle buluşur. Zaten gönderimin amacı da bu değil mi?

Böyle bir içerik oluşturmak için nelere dikkat etmelisiniz?

Aslında çok basit.. Mutlaka bir kapak görseli eklemelisiniz, bu birinci kural. Ayrıca gönderinizin içeriğindeki metni çok kısa tutmamalısınız. Açıklayıcı, bir araştırmaya dayanan ve eğer alıntı bir içerikse [alıntıdır] ibaresini barındıran bir içerik olmalı. Örneğin sadece bir görüntü ve altına yazılmış iki satır yazı olan bir içerik bizim için oldukça önemli olsa da anasayfaya yükseltilemez.

ve lütfen unutmayın; biz size bir şey satmaya çalışmıyoruz, bilgi sunuyoruz.

Sitenizi Asistan,Moderator gibi konumlara uygun ayarlamanız sitenin hareketliliğini arttıracaktır.

SiriusB katılıyorum forum motoru sıkıcı, yönetici olmakla kafayı bozmuş kiişiler olduğu gibi moderatör olmak için can atanlar da olabiliyor : ) Bu arad bir mod olarak seni uyarıyorum bu gibi düşüncelerin için istek ve şikayetler bölümünü kullanmalısın : )

 

Ufoloji.net'in benim dışımda 4 tam yetkili moderatörü var. Fakat bunlar hiçbir içeriğe hiçbir şekilde +/- yazmıyorlar. Yani siz üyelerimiz gibi hesapları yok, daha farklı bir sistemle çalışıyoruz bu konuda. Mutlu günler..

YÖNETİM : [ Bu içerik taşınmıştır. ]