ABD, New Orleans`da UFO

Futbol maçı sırasında gökyüzünde uçan belirsiz cisim bir futbol fanatiği tarafından kameraya alındı.

Geçtiğimiz hafta  ABD, New Orleans’ta çekilen bu görüntülerde çubuk şekilli, ışıklı bir cisim inanılmaz bir hızla St Louise Katedrali’nin üzerinde görüntülendi. İnanılmaz süratli olduğu belirtilen cismin kısa süre sonra gözden kaybolduğu görülüyor.

Videoyu YouTube’a yükleyen kişi, görüntülerin, New Orleans’ Saints – Indianapolis Colts takımlarının futbol maçı öncesi kaydedildiğini bildirdi. Yetkililer videoyu incelemeye aldıklarını belirtti.

Ufoloji Forum: 

bunun aynısını ben çok sık görüyorum çok hızlı hareket ediolar gök yüzünü akşam 8 den sonra yarım saat izleyin siz de görürsünüz dım ama hep aynı yerde dolanıyolar çok hızlı bi şekilde yıldız kaymeası gibi görünüyor aynı

 

sinek veya böcek.

Az kaldı 5-10 sene sonra bütün bunları yakından göreceğiz,hele 70-100 gigapixel kameralar falan çıksın ortaya iyice..Gerçekle. gerçek olmayanın ayırd edilemediği bir sürü gereksiz kandırmaca görüntülerde o zaman çöpe atılacak.

eğer bir böcek olsa ki videoda ki ayrıntılar bunun aksini söylüyor. kadrajdaki kuleli yapıya dikkat edin sanırım geçen objenin kulelerin arkasından geçtiğini fark ettiniz. peki arkadaş sinek yada böcek kaynak ışığın ve objektifin hemen dibinden geçerse aynı böyle görünür fakat burada başka bir durum daha var o vakit kuleler objenin ardında kalmalı ve obje baştan sona görünmeliydi... bunun ne olduğu bilinmeyen obje olduğunu düşünüyorum ama acaba gerçek mi :)

Bende ilk izlediğimde kameranın objektifinin önünden geçen bir sinek yada böcek olduğu kanaatine varmıştım. Ancak videonun ilerleyen bölümünde objenin katedralin arkasından geçtiği açık ve net olarak görülüyor. Bu hem objenin hızı hemde boyutu hakkında bir bilgi sağlıyor. Gerçekten yorumlanamayacak ilginç bir görüntü...