İzmir de mavi-kırmızı ışıklar

04.09.2011 tarihinde saat 22.15 İzmir-karşıyaka civarında balkondan bakarken yamanlar tarafından gelen dört tane cisim gördüm. İzlemeye devam ettim ve yan yana gelerek kare ve dörtgen şeklini oluşturuyorlardı. Bir süre durdular ve ışıkları azalmaya başladı. Gaziemir tarafından uçak kalktı ve durdukları yerin biraz altından geçti o uçak uzaklaştıktan sonra kayboldular. İnternetten başka gören var mı diye araştırırken 1 aydan beri bunların görüldüğünü okudum mavi ve kırmızı renklerde ve süreklı 22.00-23.00 arasında görülyor. Çoğunlukla filolar halinde gözüküyorlar. 100 civarında gören bile var. Başka gören oldu mu diye merak ettım ve buraya yazmak istedim.

Ufoloji Forum: 

Aynı tarih ve saatte ben de 4 tane mor ile mavi gibi ışık gördüm. Hareket halindeydi ve aynı şekilde Yamanlar tarafından Gaziemir tarafına doğru hareket edip, kayboldular. Ne olduklarını merak ediyorum.

uçak olamaz hava balonu olamaz... büyük ihtimal ufo

evet bende görmüştüm karşıyakada bir akrabanın evinde balkonda otururken benim gördüğüm 22:01 de başladı ama 2 tane gördüm aynısını başka biri daha görmüş burda videosunuda çekmiş

internetten araştırdım bir sürü gören var 1 aydan beri sen farklı bir cisim gördün sanırım

benim gördüğüm temmuzun ilk haftasıdı o yüzden benimki farklıdır ama bir bağlantısı vardır 

mutlaka

Sıcak havadan olduğu için UFO olabilir büyük ihtımal.....

Dostum o mavi ışıklı olan ufo filosunu bende gözlemledim balçova 25,7,2011 de muhteşem bi olaydı ama ne yazıkki kameraya alamadım benim gibi  birçok kişide gözlemledi o gün işin ilginç tarafı geçen yılda buna benzer bi gözlem olmuş balçovada buda  gelişlerin gelişigüzel diil periyodik olduğunu gösteriyor bişeyler döndüğü kesin acayip bi hareketlilik var şuan izmirde

haklısın kesinlikle bir şeyler var

Uçak veya Balon olamaz. İzmir'e Gezici UFO Müzesi gelince İzmir'de UFO olayları daha da arttı.

Bazı işitiğim sözlere göre : Yeni tür alman uçakları cıkmış bunların şekli ufo gibiymiş. O uçaklar çok yaygın olabilir belkide gördüğün onlardan biridir.Lakin UFO olabilirde.Işık çıkaran çok şey var zaten.

inanma tolga. biz daha kendi otomobilimizi yapamıyoruz.

oha gercekbu yaa

http://www.youtube.com/watch?v=S6FylwfuWeQ  zannedersem dediğiniz görüntüler bunlar yalnız ben bu görüntüde bişey anlıyamadım sonradan bir ses gelmeye baslıyor o ses nedir anlayamadım bilen bilgilen dirirse sevinirim

özellikle videonun 2.19 dksında sözkonusu cismin yolcu uçağının ortaya çıkması ve yaklaşmasıyla şekil değiştirdiği yani hareketlendiğini görülüyor birde dikkat çeken bi ayrıntı telefondaki sesin açılmasıyla birlikte 2. cisim ortaya çıkmasıda gerçekten ilginç

Gezici ufo müzesi ülkeye geldikten sonra farkındaysanız ufo gözlemlerinde artış oldu belki tesadüf tür neyse size çok ilginc gelecek baska bir video da izletmek isterim bu rize de cekilmiş belki de bir coğunuz izlemiş tir . Bu video rizede ormanlık bir alandan ufo nun kalkış anını kayda almışlar ve üstelik cokta net bir şekilde gözüküyor video yu cekenler gece ormanda garip sesler ışıklar da görüp duyduklarını anlatıyorlar neyse izleyin kararı siz verin    http://www.youtube.com/watch?v=k5W3buftf9o

Bu gezgin ufo müzesinin  kendi siteside aynı şeyi söylüyor,ortada net ve herkesin kabul edebilirliği ile açıklanmış bir neden olmadığı müddetçe bu konu sadece bir şehir efsanesi olarak duruyor hatta kısaca buna inanmak bana uymuyor.Şöyle biraz daha yakından bakınca Amerikada benzer siteler var ufo yan ürünleri pazarlamacısı durumunda,Tshirt vb,Nerdeyse böyle bir siteye dönüştü artık,dahada ileri gidersek bu müze aslında bu siteyle birlikte nerdeyse ticari hayatı olan bir dükkana benzemeye başladı.Eh arada sırada görünen ufolar da bunlara reklam yapıyorsa gökyüzünde helyum balonu üzerine yazılmış goodyear balonu gibi görebiliriz...Nerden nereye geldi bu site..çok profosyenelce bugünlere ilerlemiş ve kendi geçmişiyle şimdiki ticari kabuğunu oluşturmuş bir sayfa..Fazla sözede gerek yok aslında.İnanan inansın.

mcedemir yazmış:

Bu gezgin ufo müzesinin  kendi siteside aynı şeyi söylüyor,ortada net ve herkesin kabul edebilirliği ile açıklanmış bir neden olmadığı müddetçe bu konu sadece bir şehir efsanesi olarak duruyor hatta kısaca buna inanmak bana uymuyor.Şöyle biraz daha yakından bakınca Amerikada benzer siteler var ufo yan ürünleri pazarlamacısı durumunda,Tshirt vb,Nerdeyse böyle bir siteye dönüştü artık,dahada ileri gidersek bu müze aslında bu siteyle birlikte nerdeyse ticari hayatı olan bir dükkana benzemeye başladı.Eh arada sırada görünen ufolar da bunlara reklam yapıyorsa gökyüzünde helyum balonu üzerine yazılmış goodyear balonu gibi görebiliriz...Nerden nereye geldi bu site..çok profosyenelce bugünlere ilerlemiş ve kendi geçmişiyle şimdiki ticari kabuğunu oluşturmuş bir sayfa..Fazla sözede gerek yok aslında.İnanan inansın.

O olaylar gerçek veya değil onun tartışmayacağım.Senin bunlara inanmadığın belli peki niye bu siteye üyesin o zaman.Mantığının bir löşesi olabilir diyor.

2012 nin sonlarında belkide sahte ufo istilası düzenlecekler

Ben şu kadarından eminimki abd istese hatta birkaç ülkeden çekiniyor olmasa tek güç olarak şuan dünyayı ele geçirirdi zaten küresel bazda ele geçirmiş durumdalar küreselleştirme ve kapatalizm sayesinde  zaten dünyanın çoğunluğunu köleleştirmiş ve tekellerine almış drumdalar o yüzden politikayı hiç sevmem, yani kimsenin sahte ufo istilası düzenlemesine gerek duymacığından eminim dostm.

Ayrıca dünya dışı yaşama inanmayanlar için şunuda söylemek isterim ki jule vernin zamanında aya seyhat bir bilim kurguydu ama şuan gerçek şu hiçbir zaman unutulmamalıdırki bugün varsayımlar dahilinde söylenen konuşulan tüm bilimkurgu bazında herşey yarın gerçek olacak çünkü Gelecek insanların hayal gücüyle şekillenen bir olgudur. Ayrıca şöyle bir gerçekte var şimdi  Dünyamızın çapı 12,756 km dir güneşin ki ise 1,392,500 km dir resmi kaytlara geçen en büyük gegzegen olan w cephei gezegenin çapı ise tam olarak 3,676,200,000,000 kmdir görüldüğü gibi bu gezegenin yanında dünyamız karınca gibi kalmakta,  karınca demişken ben çocukken karıncalara bakar ne kadar küçük ve aciz canlılar olduğunu düşünürdüm  evrenin bilincine vardığımdan buyana artık insanoğlunun ne kadar küçük ve aciz canlılar olduğunu düşünmeye başldm. bu kadar büyük bir evrende akıllı yaşam formu olarak birtek insanoğlunun yaratılmış olması bence bencillikten başka birşey değildir kaldı ki insanoğlunun en sevdiği huylarından biride bencillik değilmidir zaten :)

 

6 Ekim akşamı 3 arkadaş Alsancak Sevgi Yolu'nda 100 e yakın mavi kırmızı ışık veren ve çok yüksekten geçen uçan cisimler gördük.... Kendimiz inanamayınca sevgi yolunda kitap satan 2 kişiye seslenip bakmalarını rica ettik .. onlardanda aynı tepkiyi aldık daha sonra birkaç kişi daha toplanıp yorum yapmaya başladı.. Sizlerden de gören varsa yorumlarınızı bekliyoruz...

24 Ağustos 2014 23.30  24.00 saatlerinde balçova üzerinden geçen mavi-kırmızı yanıp sönen yüz civarı araç gördüm dediğiniz gibi filoya benziyordu. Biraz dağınık sıralanmışlardı ve çok rahat uçuşları vardı. Başlarında ki araç sadece mavi ışıklıydı araların da 2-3 tane daha mavi vardı ama dış hatlardaydılar. Filonun üzerimizden geçmesi 2 dakika civarı sürdü. gözden kaybolduklarında mavi araç gittikleri hızın 2 katı hızla geri dönüp göztepe sahil tarfına doğru ilerleyerek gözden kayboldu. Filoyu görenler mesaj atsınlar biraz aktarım yapalım. Anladığım kadarıyla bu araçlar belli periyotlarla geçiş yapıyorlar. Bir sonrakinde çekim yapıp yayınlarım.

Bu akşam (21/09/2014) 22.06 da çeşmeden gelip karabağlar üzerinden geçerek bornova üzerinden kaybolan 3 adet kırmızı mavi ışıklı şeyi ben de gördüm. Kırmızı ışık sabitti mavi ise yanıp sönüyordu, ikisi önde yakın diğeri ise 2 katı kadar onlardan uzaktı. Uzak olanın ışığı daha sönük gibiydi.Sanki çok yükseklerden geçen bir uçakmış gibiydi hareketleri, düz bir çizgi halinde ve sabit ama o yüksekliğe göre kızlı bir şekilde geçtiler. Tahminen 4 dk. kadar sürdü geçişleri. İyi akşamlar diliyorum.

Arkadaşlar sırf bunu yazmak için üye oldum .. 21  Eylül akşamı İzmir üçyolda gökyüzünde gördüğümüz kırmızı mavili bir ışık filosu bornova yönüne doğru ilerliyordu. Altından uçaklar geçti ama bunlar uçaklarında üstündeydiler .. Sürekli bir kırmızı bir mavi ışıklar saçıyolardı bi filo gibi aynı doğrultuda ilerliyolardı. Eğer başka gören daha varsa lütfen bana açıklayabilir mi mahalleden bir kaç aile daha gördü biz ve mahalledekiler şaşkınız ne olabilir acaba

Ben de 2014 Eylül ayında koloni olarak geçen ve mavi kırmızı ışıklar saçan cisimleri Balçova semalarında gördüm ve araştrınca diğer kişiler tarafından da görüldüğünü farkettim. Uçak gibi ses çıkarmayan ve sayıları 10 u bulan bu cisimler sessizce hareket ediyordu.

Ben bu tarz tartışma insanı olmadım hiç,konuyla ilgili geçmişim 76 yıllardan beri var,sadece bu siteyle sınırlıda değilim ayrıca,sadece o sitenin reklama ve dolayısı ile ekonomik gelir elde etmek için dükkan konumuna geldiğinden bahsediyorum ben,(O dolaşaştırılan tır kamyonu ufo ya sanki gps sinyali göndericisiymiş gibi lanse edildi birde,yerseniz..))bu sitenin böyle bir tarzı hiç olmadı zaten,olduğunu hissettiğimde sessizce çekilirim siteden,ben bilimsellikten uzaklaşılmasından hoşlanmıyorum sadece,zaten yazmışımdır sadece beni bağlar bu düşünceler diye,Son olarak hiç kimseyi ama hiç kimseyi nedenleride kendinde saklı kalması ile birlikte neye kime nasıl inanıyorsa sorgulama gibi bir özgürlüğü kendimde görmüyorum,Zaten bilim kimsenin tekelinde ve tasarrufunda olmaz,açıktır.Bırakın aksın gitsin herkes herşeyi ifade edebilsin başkalarını rahatsız edici sınırlardan içeri girmediği sürece.Kaç yıldır beni bilen bilir zaten,Admin de yazılarımızı görüyor ayrıca.Teşekkürler.

10.06.2015 bende gördüm arkadaşlar mavi ışıklı yanıp sönüyodu 10 kadar vardı ve alt tarafta beyaz ışıklı pervaneli bir uçak sesi çıkaran cisim vardı bu işte bir iş var 

 

arkadaşlar bu cisimlerin düğünden atılan ışıklı uçan balonlar olduğu söyleniyor o kadarda uzaylı ufo dedik

https://eksisozluk.com/15-agustos-2014-izmir-gokyuzundeki-renkli-isiklar...

Şuda kafalarda oluşturuldu ya helal olsun Haktan'a..Gezici müze gezerken ufolarda ona yukardan eşlik ediyor.....Bu mudur yani???...

Bu ışıkları bir kaç senedir görüyorum özellikle tetmez Ağustos gece saatlerinde. Önce bir iki taneden birden artıyor lar sonra birleşip azaliyorlar bu sırada çok parlak bir ışık oluyor resim ve video bu sene cekebildim. Son on
Gündür hemen hemen her akşam görüyorum

Sayfalar