Alan 51 ( Area 51)

 

Girmek Yasaktır TabelasıUydudan Bir Resim150 km Yakınındakı Bir MotelYer Altı LabaratuarıÖzel Hava Üssü

 

"Dışardaki hayatın kesin olarak keşfedilmesi herşeyi değiştirirdi. Felsefe ve dinle vardığımız sonuçlar kendimizi aciz hissetmemize neden oluyordu, çünkü biz de artık yalnız ve özel olmadığımızı düşünmeye başladık..." Sizce hükümetin insanlardan bir şey saklaması mümkün mü? Onlar bunun ülkenin güvenliği için gerekli olduğunu söylüyorlar, peki ortada hiçbir şey yok iken tüm bu gizlilik neden? Eğer varsa böyle evrensel bir olayın insanlardan saklanması doğru mudur?

Yüzyıllardan beri tartışıla gelen UFO hikayelerini ezberlemişizdir artık. Kimileri UFO'lara kuvvetle inanıyor, hatta gördüğünü söylüyor, kimileri ise konudan uzak duruyor, işte böyle bir ikilem içinde dönen bu konuyu tartışmanın bir anlamı yok. Ancak size bahsetmek istediğim, ortada bazı elle tutulur olayların ve somut sonuçların olduğu... Bir devlet sırrı ve çevresinde dönen yüzlerce gazete haberi, televizyon röportajı, binlerce kitap, döküman, hatta bir de ölüm olayı....Tüm bunlar hep bir bölgede odaklanıyor, Las Vegas'ın 95 mil kuzeyinde yer alan ve bir hükümet toprağı olan Alan 51'de.. Burası Amerikan bilim adamlarına teknolojik yönden yardım eden uzaylı varlıkların bulunduğu iddia edilen yer… Şu anda kimi UFO araştırmacıları, Amerikalıların askeri ve teknolojik yönden uzaylılarla işbirliğine girdiğine inanıyorlar. Amerikan hükümetinin UFO konusunu bir sır ve dokunulmazlık altına alması, gösterdiği aşırı duyarlılık bu iddiayı doğrular gibi…
Peki nedir bu Alan 51 esrarı? Alan 51 Nevada'daki Groom Dry Gölü yakınlarında yer alan Amerikan askeri üssünün bir parçasıdır. Belli ordu mensupları dışındaki herkes için girilmesi yasak bir bölgedir ve büyüklüğü İsviçre'nin büyüklüğü kadardır. Bölgenin tümü Nevada Askeri Test Alanı ve Nellis Hava kuvvetleri sahası tarafından çevrelenmiştir. "Alan 51" ismi Nevada Test Alanı'nın eski bir haritasındaki isimden gelmektedir. Bu üssün temel amacı pilotların eğitimine ve uçuş mürettebatlarının gerçek hava çarpışmalarına olanak sağlamaktır. Alan 51 içinde Groom Dry Gölü yakınlarında hükümetin halka varlığını açıklamadığı bir hava kuvvvetleri üssü daha vardır, Dreamland ya da Alan S4 olarak bilinir. İşte burası Amerikan devletinin mülkiyeti içinden olan ve birkaç uçan dairenin indiği iddia edilen yerdir!... Alan 51'de yeni deneysel uçakların yapımında çalışan 2000'den fazla işçi vardır. İşçiler kimsenin şüphelenmemesi için normal elbise giyerler. Alanda ayrıca takma adları "Cammo Dudes " olan ve askeri sınırı devriye gezen anonim özel güvenlik güçleri de bulunmaktadır. Bu kişiler rütbe işaretsiz kamuflaj elbiseleri giyerler ve hükümet armalı beyaz Jeep Cheeroke'ler kullanırlar.
Bunlar sınıra birkaç mil yaklaşan ziyaretçileri yakın takibe alır ancak kontak kurmaları yasaktır. Bu güvenlik güçlerinin koruduğu askeri sınırı geçmenin bedeli hapis ve 600$'lık para cezasıdır. Yolun sınırdan geçtiği her yerde, geçilmemesi gereken yasak bölge işaretleri vardır. Her 50 yardda bir sınır turuncu devriye noktalarıyla işaretlenmiştir. Gece bu noktalar görünmediğinden burada dolaşmak hiç de akıllıca olmaz! Las Vegas'tan 130 mil kadar uzakta Nevada Otoyolu üzerinde yerli bir çiftçi tarafından kullanılan bir posta kutusu vardır. Bu 'Siyah Posta Kutusu' bu otoyol üzerindeki tek işaret olduğundan, burası gerçek UFO meraklılarının geldiği yerdir. Çiftçinin kendisi hiç görmediğini iddia etse de, birçok ziyaretçi burada uçan daire gördüğünü iddia ediyor. (Ancak şunu da hesaba katmak gerekir ki burada çok miktarda şiddetli askeri savaş oyunu aktiviteleri var ve bunlar gökyüzünde birçok enteresan ışık oyunları oluşturuyor, yani harika UFO'lar, kimbilir?) Ama şu bir gerçek ki Alan 51 ve Roswel hakkında araştırma yapan bir çok insanın birbirine çok benzeyen Alan hikayeleri var. Bunlardan biri hatta en güvenilir olan Bob Lazar'a ait.
Size biraz bundan bahsetmek istiyorum... Bob Lazar dünya üzerindeki süper bir bilgisayara sahip olan pek az insandan biriydi. S4 Askeri üssünde geçmişte bu ülkeye düşmüş olan bir uzay aracını tamir eden ve bu araç üzerinde çalışan bir teknisyendi. O, Alan S4'te (Alan 51'in 16 mil güneyinde yer alan Papoose Gölü yakınında) "griler" denen yaratıklara ait uzay gemisinde çalıştığını iddia ettiğinden beri 51.Bölge UFO'lar açısından zengin bir mekan haline gelmeye başladı. Aklınıza gelecek herşey; yakalanmış uzaylılar, yeraltı üsleri, uzaylı hükümet işbirliği, hepsi...
Bob Lazar 1989'da Alan S4'te dünya dışından gelen dairelerle ilgilenen mühendislerin yanında bulunduğunu ancak kendisinin bizzat UFO görmediğini söyledi. Ortada iddialarını doğrulayacak ya da yalanlayacak bir yol görünmemesine rağmen, Alan 51 Amerikan devletinin üstünü örttüğü iddia edilen UFO hikayeleri için popüler bir sembol olmaya başladı ve devletin saklamaya çalıştığı bu gizler Amerika'daki video oyunlarından "60 DAKİKA" gibi ciddi haber programlarına dek yayıldı. Ancak herşeye rağmen Amerika böyle bir yerin varlığını henüz resmi olarak tanımadı. Lazar'ın yerel bir TV' de yapılan röportajındaki iddialarından sonra birçok turist üssün yakınlarında uçmakta olan bir uzay aracını kısa bir süre olsun görebilmek için akın etti.
Lazar orada 9 uzay gemisi ve 2 uzay simülatörü olduğunu ve kendisinin Mayıs 1989'da Aralık 1988'den itibaren 5 ay süre ile hükümetin teknolojilerini kendi yararları için uyarlamaya çalıştığı bu uzay gemilerini incelediğini açıkladı. Röportaj sırasında "Dennis" ismini kullandı ve sesi elektronik olarak bozuldu. O, kendisinin ve karısının sürekli ölüm tehditleri aldığını söylüyordu. Ancak Lazar uçan dairelerin her çarşamba test edildiğini ve bazı arkadaşlarını onları yasaklanmış bölgeden seyretmeleri için getirdiğini söyleyince ordu tarafından yakalandı, tutuklandı ve ona çalışmalarına sadece ordu için devam etmesi konusunda ısrar edildi, ancak o tüm bunları reddetti ve daha sonra otoyolda giderken vuruldu.
Lazar'ın iddiaları ölümünden sonra da tartışılmaya devam etti. Uzay gemisini çalıştırabilmek için insanlar simülatörlerde günlük olarak çalışıyorlardı. S4'teki tüm binalar casus uydulara karşı kum renginde gözükmesi için kamuflaj boyasıyla boyanmıştır. Kum rengi onun etrafındaki çölle uyuşmasını sağlıyordu, böylece siz bir uydu resmi çekecek olursanız, o sadece bir çöl gibi gözükecekti. S4 veya Alan 51'de çalıştığını iddia eden bir başka işçi olan Bill House'ın dediğine göre orada ismi "Jay-Rod" olan ve teknisyen ile mühendislere yardım eden bir uzaylı varmış. Jay-Rod onlarla telepetik olarak ve kendi sesleriyle konuşabiliyormuş,gri bir uzaylıymış, aşağı yukarı 4,5 fit boyunda, soluk gri derili, büyük gözler, küçük uzantılar...(ne dersiniz?)
Groom Gölü'ndeki üs yıllardan beri Amerikan son jenerasyon gizli uçaklarının test bölgesi olarak kullanılmaktadır. U-2,A-12,SR-71 ve F-117 uçakları halka açıklanmadan uzun süre önce burada birçok teste tabi tutuldular. Hükümet üs hakkında herhangi bir açıklama yapmadığı için burada neler olduğunu bilmek zor. Ancak yaygın söylentiler iki uçak hazırlığı üzerinde yoğunlaşıyor. F-117 A'nın yerini alacağı düşünülen B-2'nin daha küçük bir versiyonu ve Aurora olarak bilinen ultra -yüksek hızda bir casus uçağı… Peki nedir bu Aurora Projesi ve onun çıkış noktası? 30 Şubat 1992 sabahın erken saatlerinde Güney Kaliforniya'da yaşayan tüm insanlar büyük bir gürültü ile uyandılar. Bu pencerelerinin camlarını çatlatan ne ilk ne de son olaydı. Amerikan Yerbilim Araştırma uzmanları, bu olayı alışılagelmiş yer sarsıntılarından sadece biri olarak kaydeden sismograflarına baktılar. Birkaç saat sonra, bu sarsıntının bir UFO tarafından oluşturulduğu sonucuna vardılar ve yerini tespit etmekte de gecikmedikler: Amerikan Hava Kuvvetlerinin Nevada'daki gizli Groom Gölü Bölgesi. Tüm resmi inkarlara rağmen bu ve benzeri olaylar A.B.D.'nin gizli bir casus uçağı hazırlığı içinde olduğunun göstergesi.

Çoğu insan bunu başka bir kod adına sahip olmasına rağmen, 1983'te Pentagon bütçe dökümanlarındaki listelerde oluşmuş bir yazım hatası yüzünden "Aurora"olarak adlandırıyor. Bu uçağın varlığının en büyük kanıtı, Amerikan Hava Kuvvetleri' nin yerine yenisini almadan Lockhead SR.71 Blackbird uçaklarını 1990'da hava sahalarından çekmesi. Hava Kuvvetlerinin açıklamalarına göre aynı iş U-2 uçakları ve uydularla da yapılabilir ama gerçek şu ki hiçbir uçak SR.71 kadar supersonik özelliklere sahip değildi. Öte yandan Amerikalı bazı gözlemciler, İngiltere yakınlarındaki Kuzey Denizi semalarında alışılmadık üçgen biçimli bir uçak gördüklerini iddia ettiler.

Son olarak da Kaliforniya'lı bilim adamları delta kanat biçimli bir uçak gördüklerini raporlarına eklediler. Bazıları bunun uydu servis roketleri için bir nakil platformu olduğu görüşündeler ancak spekülasyonların çoğu bunun ileri teknolojik fonksiyonlarının henüz geliştirilmediği resmi olarak açıklanmasına rağmen Aurora olduğu sonucunda birleşiyor. Hangi yorum yapılırsa yapılsın Nevada çölünün dağlarının ardındaki olayların Amerikan silahlı kuvvetlerinin resmi açıklama ve kararlarını bir gün değiştirene dek bir sır olarak kalacağı kesin, çünkü eğer orada sadece uçak testleri ve nükleer testler yapılıyorsa, o zaman hükümet bu konuyu niçin bir sır gibi saklıyor? Eğer bilgi sızdıracak olurlarsa Dünya Savaşı niteliğinde bir kaosun ortaya çıkmasından korkuyorlar. Onların farkına varamadığı, birçoğumuzun böyle birşeyin gerçekten dünyayı ziyaret ettiğini inanılmaz bulacağı...
Şimdiye dek pek çok Alan 51 hikayeleri dinlendi; hükümet, genelde oldukça güvenilir kaynaklar olarak ntelendirilebilecek bu insanları yalancı olarak mı nitelendiriyor? Yoksa buna inanan tüm kaliteli araştırmacıları aptal olarak mı görüyor? Tüm bilinen aslında hükümetin bunun hakkında bilgi sızdığı takdirde paniğe neden olacağını düşündüğü ama bu gerçekte bizi bu konuda daha fazla şüphelendiriyor. Alan 51 hakkında yazılmış kitaplardan sadece biri olan "Alan 51-Kişisel Bir İzahat"ta burada çalıştığını iddia eden bir kişinin Alan 51'in %95'inin durgun olduğunu ve burada sadece uçak testleri ve nükleer testler yapıldığını söylediği biliniyor. Ya diğer %5? Bu soru sorulduğunda cevap sadece: "Bu konuda açıklama yapmaya yetkili değilim!" Konuya bir de bu açıdan bakın! Hükümet, işçileri bilgi sızdırdıkları takdirde federal hapishaneye yollamakla tehdit ediyor. Evet, dünya üzerindeki dünya dışı yaşamın delillerinin saklandığı söyleniyor. Son olarak Route 71 bölgesinin 98 millik bir kısmı E.T. otoyolu olarak adlandırıldı. Bunun, orada sakladıkları bir şey olduğunu düşünmeyi engellemek için yapılmış bir girişim olduğundan şüpheleniliyor.

Son yüzyılda hep bir UFO inişinden sonra bu tür olaylar birçok defa meydana geldi, yabancı cisimler görüldü, rapor edildi. Hatta üstte yakalanan herhangi birinin (güvenlik çok sıkıdır)vurulabileceği bile biliniyor!!! Buna rağmen Alan 51'de üssün sadece bir tarafını gören uygun bir seyir noktası var. Aslında sınırın yakınlarında iki tane seyir noktası bulunmaktaydı: Beyaz Etekler ve Özgürlük Sırtı. Buralar bir ziyaretçinin gizli hava kuvvetleri üssünü meşru olarak izleyebileceği yerlerdi ancak bu alanlar hava kuvvetleri tarafından 1998 yılının Nisan ayında kapatıldı.Üssü hala Tihraboo Peak isimli dağdan görmek mümkün ancak bu da tozlu bir yolda zor bir yolculuk gerektiriyor... Ama her türlü zorluğa rağmen birçok meraklı insan hala bir UFO'nun inişini görebilmek için oraya gidiyor.Hatta bazı insanların cisimlerin yanına kadar gidip radyasyona maruz kaldığı biliniyor. Sonuçta, Birleşik Devletler hükümetinin onlar üzerinde araştırma yapıp teknolojilerini kopya etmek şartıyla uzaylılarla bu alanda istedikleri gibi uçabilmeleri konusunda bir anlaşma yaptığı iddia ediliyor. Peki, UFO'lar niye sadece bu alana düşüyor? İşte bu tam bir kısırdöngü! Öte yandan Alan 51'de o kadar çok UFO benzeri doğal ve askeri fenomen var ki bu ikisini birbirinden ayırmak oldukça zor, birçok insan hayatları boyunca bu alanda yaşadılar ve asla bir UFO görmediler!Belki de önemli olan nokta şu: Hükümetin elinin altında bir uzay aracı olduğunu iddia etmekle buraya bir uçan daire görmeye geldiğini iddia etmek arasında fark vardır.Genel olarak ikinci iddia daha az inanılırdı.Son olarak size

Bob Lazar'ın son açıklamalarını yazacağım:

Ona göre S4 Papoose Gölü'nün doğusunda yer alan ve bir dağ büyüklüğünde alan kaplayan bir yeraltı kompleksiydi. Oradaki uçan daireler insan yapımı değildi, çünkü aracın boyutları ve formu insanlara uygun değildi. Görünürde hiçbir bağlantı yeri, kaynak yeri, cıvata ve perçin izi yoktu. Herşey yumuşak, yuvarlak, sanki mumdan yapılmış ve bir süre ısıtıldıktan donra soğutulmuş gibi. Oturulacak yerler tabandan sadece birkaç fit yükseklikteydi. Kemerler mevcuttu ve itici güç sistemi aracın ortasında yer alan içi boş bir sütun aracılığıyla bir anti yerçekimi alanı yayan, beyzbol topu büyüklüğünde küçük bir cisimdi. Lazar aşağı bakan ve uzun kollarıyla bir şeyler konuşan, dünyada bunlara benzer bir şeyin olup olmadığını bilmediği iki adam gördüğünü söylemişti. Lazar'la röportaj yapmış olan George Knapp'ın elinde Nellis'te birçok askeri program yürütmüş olan bir adamın video görüntüleri var ancak bu kaset o adamın ölümüne dek gösterilmeyecek, daha birçok şahit kanıt sağlamak amacıyla başvurdu ancak T.V.'de röportajları yayınlanmayacak!!!

 

Tabi Bu Baskalarının Soyleyısı Ile Aslı Bu Uss O Bolgedekı Bır Asgerı Usse Ufonun Dusmesı Ile Baslamıstır Ve Arastırma Bole Baslamıstır Ust Zamanla Labrotuara Cevrılmıs Ve Genısletılmıstır Google Earth Veya Eskı Uydu Fotograflarında Bu Yerın 54 Km Icınde Sınırlı Oldugu Zamanımızda Ise Bu Alanın x10 Katı Hattadahada Fazla Genısletıldıgı Soylenmektedır En CokSorulan Sorulardan Bırı " UFO Varmıdır " Bunu Acıkca Ve Netce Genelınden dusunen Kısı Cevabını Bulur Var Olsa Din Karsı Cıkar Yok Olsa Bılım Karsı Cıkar Bu Ikı Zıtlıgın Ortasında Dusunursenız Dogru Cevabın Var Oldugunu Goreceksınız Sonucta Evrende Bır Tek Insan Oglu Olacak DegılBız Olusmussak Nıcelerı Olusmustur sonucta Mılyonlarca Hatta Mılyarlarca Saman Yolu Ve Galaksı Var Karadelıkler Ve Daha Fazlası Var Ondan Uzaylıların Varlıgı %85 Ispatşanmıstır Bu %15 Payda Devletın Inkar Etmesı Yuzunden Gelıyor Area 51 De Su An Uzerınd Calıstıkları Bır Uzaylının Oldugu Ve Bu Uzaylının Tutsak Edıldıgı Solentılerı Hatta Vıdeoları Var Bıraz UStunde Durunca Dogrulugu Ispatlanıyor Ornegın Asagıdakı Vıdeoları Sırasıyla IzleyınVe Vıdeoları Karsılastırın Bununla Yetınmeyın Arastırma Yapın Eklemek Istedıgım Bır Sey Daha Var 1940 Yıllarda Area 51 Eskıden 50-55 Km Alana Sahıptı 1980 yıllarda Bu Alan  x10 Katı Hatta Daha fazla Cıkarılıp Bu Alanın 150 km Yakına Gırıs Yapılması Yasaklanıyor Ve Bu Usse Yakalasanın Indırılmesı Emrı Verılmıstır Ozel Egıtımlı Kartalla Bolgedekı Canlı Butun Organızmaları Yıyerek Kafasını Kopartıyor Ve Uydudan 7/24 Izlenılıyor. Bu Uss Ustun Sılahlarla Korunuyor Bu Alanın %25 Isı Gudumlu Fuzeler  %30 Mayın %45 Albay Rutbesınden Buyuk Kıdemlı Personel Tarafından Korunmaktadır Bu Sadece Bılınen Koruma Taktıklerıdır Ama Bununla Kısıtlı Oldugunu Sanmıyorum Area 51 Gorundugu Gıbı Dısarda Degıl Yerın Dıbındekı Bır Tesıstır Ayrıca "Google Earth" Adındakı Programda Area 51 İn Bulundugu Bolgeye Bakıldıgında Ucak Psıtı 7.5 Km'lik Alana Sahptir ama Gerçekte Bu Oranın 2 Katıdır Bos Yere Ates Olmayan Yerden Duman Cıkmaz Dememıslerdır Tarıhımızde Bıle UFO'lardan Bahsedılmıstır  Vıdeolara Gecebılırız.

 

http://www.youtube.com/watch?v=XPP2IHMWwxI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=v7W3wbPrGw8&feature=related

Buda Bu Vıdeolar Ile Ilgılı CNN'de Yayınlanan Bır Program Ve Bu Programdakı Uzaylının Penceredekı Goruntusu Ile 2.ci Videoda Pencere Tarafına Gıdısıne Dıkkat Edın Goruntuye Dıkkat Edın Bu Vıdeo Defalarca Montaj Olup Olmadıgı Kontrol Edılmıstır Ama Vıdeodakı Montaj %1 Bıle Degıl

http://www.youtube.com/watch?v=0X718DGjBKM

Bu Vıdeo Fake Olsaydı Cok Pahalı Ve Zor Olurdu Ama Analız Sonucları Bıle Fake Olmadıgını Ispatladı

Zamanınızı Ayardıgınız Icın Tesekkur Ederım

Kanaklar:

http://www.mundogump.com.br/

http://www.wikipedia.org/

Ufoloji Forum: 

İlk 2 videonun montaj olduğu bariz ama 3. videoya bişey diyemicem

Dikkatinizi hiç çekti mi bilemiyorum fakat nerede ne şekilde nasıl olursa olsun uzaylı olduğunu söyledikleri bir canlı gördüğümüzde nedense bu canlıların elbise yani kıyafetsiz olduklarını görüyoruz..100 de 99 unun kıyafetsız olduğunu görüyoruz..Peki neden,bu canlıların evrenin bir yerinden dünyamıza kadar gelebilmeleri için mutlaka belli bir kıyafetlerinin olması akıllı canlı yaşamının doğası gereği olmalıdır..Bu canlılar eğer evrenin uzak bir bölgesinden belli araçlar ile yolculuk yapıp geliyorlar ise bu durumda kıyafet olması gerekli olmaktadır..Kullandıkları kişisel aletler ve ekipmanlarını bulunduracakları kıyafetlerinin olması gerekir..Uzaylı canlılarda kıyafet olmaz teorisini neden ve niçin düşünmeliyiz,yani neden kıyafetleri olmasın bunun sebebi ne..Eğer bunlar canlı varlıklar ise korunmak için ve bir çok sebep için kıyafetli olmaları gerekir diyorum..

İlk 2. videoyu izledimde uzaylı dediğimiz dünya dışı varlıklar bildiğime göre çoğu teknolojileri ileri bir medeniyet peki 2. videoda canlı neden kameraya uzun uzun bakıpda inceledi 2. edit olduğu çok belli...   1. video ise sonuna doğru eğer dikkali izlerseniz canlının sanki enerjisi bitiomuş gibi oluyor bunu anlamadım ....  Muzaffer abimede katılıyorum...

Eğer yeryüzüne bir melek inmiş olsa onuda kıyafetli olarak görürdük ve tarihte örneğin Lut a.s. a gönderilen melekler kıyafetli idi..Bedirde yardımcı olarak gönderilen melek askerler de kıyafetli idi..Ama uzaylılar nedense hep kıyafetsiz olarak karşımıza çıkıyor tuhaf bir durum..

-Bu Videolar Bir cok Kamera Tarıfındanda Cekıldı Ve Fake Olup Olmadıgı Arastırıldı Sonuclar 

-Kıyafetlerının Olmama Sebebı Medenıyetlerı Gelıs Yada Ihtıyac Duymadıkları Icındır Mesela Bız Ayakkabıyı Daha rahat Yurumek Yada Bır Takım Seylerden Korunmak Icın Gıyerız Veya Elbıseyı Soguktan Korunmak Ama Belkı Onların ıhtıyacı Yoktur dıye 

-Dıkkat Edersenız Uzaylı Kuzey Doğu Yonunde Cama Dogru Iloerlıo Iste 3.cu Videodada O Cama Geldıgı An  Yanı Ben Yeterı KAdar Gordum Ve Emın Oldum + Area 51de Hangardakı Gemısın Bır Takım Resımlerı Internete Dusmus Su An Photo ShopUzzmanı Bır Arkadasım Bakıor Eger Gercekse Sızınle Paylasmayı dusunuyorum

 

+ Gercegın Üç Aşaması Vardır Derler

1- Dalga Geçilir

2-Şiddettle Rededilir

3- Kabul Edilir

Belki de teknolojileri o kadar gelişmiştir ki ten kıvamında giysiler giyiyorlardır ve biz onları çıplak sanıyoruzdur.

Aslında Haklısın Cınsel Organları Yok Bunlar Nasıl Uruyor Acaba Tenlerıdekı Gıysı Veya Bı Tur Koruyucu Katman Olabılır

 

 

belkide korkunç bir film 3 teki uzaylılar gibidir(daha fazla ayrıntıya gerek yok heralde) bence o teknoloji deyipte biz onları o yüzden çıplak sanıyoruzdur lafı yanlış neden öyle bir teknoloji yapmak istesinler ki adam akıllı giyinebilirler en azından tayt giysinler o kadar gelişmiş bi canlı öyle dolaşırmı yahu :)

:) Belkıde Sandıgımız Gıbı Dehıldır Onlar Bızı Gelısmıs Buluodur

gelişmiş olup olmadığımız belli aslında :) gelimiş olsak bunun giysilerini nasıl etkiler ki :) belkide cinsiyetleri yoktur yapay olarak çoğalıyorlardır onlarda ki insan hakları cinsiyette aynı olmayı gerektirdiği için cinsiyetlerini aldırıp yapay üreme gerçekleştiriyorlardır :) 

Wallaha Bılemıyecem Ama Belk Clonluyorlardır Kendılerını Clonlama 2 Yıl Olce Dunyayı Sarsmıstı Husammeddın Ladın Oldu Olarak Bılıodu Cesetı Gorulmustu ama 2009 Da Tekrar Yasadıgı Haberı Gedlı Aslında Clonlama Dunyada Mumkuun Olabılır Hatta Kım Bılır Vardırda Yapay Ureme Bırazda Asıraya Kactı Gıbıme Geldı Sonucta Onlarca Yukseklıge Cıkan Veya Teleportlanan Isınlanan Bır Sısteme Sahıpler :)

 

 

onlarında bir bildiği vardır ki yapay üreme gerçekleştiriyorlardır :) klonlama hayvanlar üzerinde başarılı gerçekleşti ancak benim istediğim şekilde bir klonlama değildi benim tarzım daha farklı isterseniz anlatabilirim :) klonlama insanlarda muhakkak olur ama bilim adamları sakınıyordur kötü bir sonuçu olursa diye :)

Aslında Bunlar Yadıkları Gezegende mılyonlar Cesıtten Bırıdır Kım bılır Farklı Farklı Tıpler Olabılır Tek Bıldırgım Mılyonlarca Teorının Icınde Yuzdugumuz :)

hehe evet aslında şöyle de olabilir her galakside tek bir tür yaşıyordur insan gibi ve onların doğasında bulunan canlılar bizdeki hayvanlar ve bitkiler gibi :D

 

Genelene Dogru Acıldıkca bırcok Sey Orataya Cıkıyor Aslında Merak Ettıgım Bır soru Var Neden Sılahsızlar ? Gelenler Elcımıydı Yoksa Kesıf Fılosumu Ole Olsa Bıle Savunmasız Gelmezler Yada Gemılerının Sılahı Varmıdır

 

zaten gemilerinde silah vs vardır ama  kendileri taşımıyordur çünkü bizzat kendileri karaya inmiyorlar hep havada dolaşıyorlar

Yada Dusuruyorlar Aırzalanıyor Gemılerı Cok karmasık Bır Sıstem Her Sey Gızlı Tutuluo Aslında Bır Kısı Cıkcak YakındaDevletın Tum Sırlarını Ortaya Koyacak Sonra KAfasına Sıkacaklar Iste bunu Yapacak Kısı Yok Olsa Kahraman Olur Bence

:) ben başbakan olsam türkiyenin her konuda elimden gelenin en iyisini yapardım :) :)

Tam Olarak Soyledıklerıne Katılamıyacagım Muzaffer Kardesım Cunku Gelısmıs Bır Medenıyet Oldukları Icın Elbıseye Ihtıyac Duymuyorlardır Bızım Insanımızın Dogasında Kotuluk Var Belkı Onalr Baska Dusunceler Icındedır Bızım Gıbı Dusunmuyor Yaada Medıneyıet Bakımından Bızden Daha Ilerdedır Veeya Bızım Gordugumuz sekıllerı Kıyafettır Korunması Icın Asıl Sey Icınde saklıdır Oda Olmadı 1 Cı Teorımdekı Ile Uyusarak Klonlamayı Ornek Gosterıyım Belkıde Klonmlayarak Cogalıyorlardır UremeOraganlarının Olmadıgını Varsayarak

 

Biim baskanın Ahirette Gorse bıle Inanmayacagı Seydır Cunku Tek Varlıkların Yasayan Organızmaların Bulundugu Yerın Dunbya Oldugunu Dusunuyor bır Roportajı Vardı Ama sıyasete Gırdıgı ICın Yasak Alabılırım ;)

yalnız ronin kıyafet uygarlığı temsil eder şöyle bir uzaktan bakınca çıplak insan mı daha medeni dersin yoksa kıyafetli bir insan mı kıyafet ilk görüşte medeni bir toplumda yaşadığını gösteren bir delildir eğer bunlar giymiyorsa demekki insanlar yine üstünler bu uzaylılardan çünkü eğer kıyafet giyemiyorlarsa hayvani(yırtıcı/vahşi) yönlerinden dolayı kıyafet giymiyorlar yada başka bir teori daha var onunla iligili bir yazı paylaşıcam bir kaç güne o bana uzaylılar en inanabileceğim şekilde bir teori sundu o yazı yüklediğimde okumanızı  tavsiye ederim...

Kuran-ı Kerim'e  birçok alem vardır.Dünyada ise sadece : 1)Bitki alemi 2)Hayvan alemi 3)Cinler alemi ve 4) İnsan alemi bulunmaktadır.Öğleyse diğer alemler diğer gezegenlerde bulunmalıdır.Bazı alemler bizden önce hayata başladı , bazı alemler bizden sonra hayata başladı.Bizden önce hayata başlayanların teknolojileri bizden daha ileri olmalı.Bu videodaki uzaylı (3. video'da) bizden önce hayata başlamış olmalı,belkide ışık hızını aşmıştır ve gezegenimize gelmiştir...

Kuran-ı Kerim'e  birçok alem vardır.Dünyada ise sadece : 1)Bitki alemi 2)Hayvan alemi 3)Cinler alemi ve 4) İnsan alemi bulunmaktadır.Öğleyse diğer alemler diğer gezegenlerde bulunmalıdır.Bazı alemler bizden önce hayata başladı , bazı alemler bizden sonra hayata başladı.Bizden önce hayata başlayanların teknolojileri bizden daha ileri olmalı.Bu videodaki uzaylı (3. video'da) bizden önce hayata başlamış olmalı,belkide ışık hızını aşmıştır ve gezegenimize gelmiştir...

pencerede görünen ddv(?)ile ilgili sadece sağ tarafa çekilişine dikkat edelim,yani bu çekiliş normaldir doğaldır diyorsanız montaj değildir diye düşünebilirsiniz,ama bana göre bir ddv için bile doğal olamayacak şekilde çekiliş.yani ordaki görüntüye ister elle dokunun ister dokunmayın gerçeklik hissine kapılacağınızı sanmıyorum,hemen çabucak yanılmayada izin verilmemeli,İnsanız diye bu kadarda küçümsenmeyede pes doğrusu.Tekrar tekrar bu videoya bakarken bir taraftanda o görüntüdeki her neyse onun yerine farklı şeyler hayal edin bakalım yinede doğal geliyormu??

Bunun animasyon olduğu çok açık yoruma bile gerek yok bence... Dx 11 ile yapılabilenleri bir görseniz bunun dx 10 bile olmadığını anlayabilirsiniz çok basit olan gölge efektleri işin gerçeğini ortaya koyuyor.