Kanada Hükümeti' nin Gizli Belegeleri : "UFO Bulundu!"

Kasım 1968 yılında Kanadalı bir hükümet yetkilisinin, ilgili birimlere verdiği bir rapor, ayrıca bunun gibi birçok belge internet ortamına düşmüş durumda. R.J. Ross imzalı belgede çarpıcı ifadeler yer almış. Kanada'da bulunan UFO parçalarının, dünya dışı yabancıların olduğunu bizlere kanıtlıyor. Rapor ilgili istihbarat birimine iletilmek üzere yazılmış.

Ayrıca ikinci raporda anltılan olayı aynen aktarıyorum: 

"Sayın John Hodges, Bölgesel Respresentative Meteorites Ulusal Araştırma Konseyi, bir nesne, bir meteor olduğu düşünülen bazı parçaları helikopter ile bizim Labaratuvara getirmişti. İncelenen maddenin %99 TİTANYUM olduğu kanıtlamıştır , Parçanın uzunluğunda 2 4 ft ½ ft geniş ve ağırlıkları 10 ile 15 pound arasında olduğu anlaşılmaktadır  Hodges bu bir ABD ya da bir Rus uydusu olup olmadığını  belirlemek için [...] CO Labs' ta çalışıyor. Fakat dünya dışı malzemelerden yapıldığı düşünülüyor..." 

Raporun aslını, ayrıntılarını; ayrıca Kanada' nın şimdiye dek ifşa olmuş UFO belgelerinin yayınlandığı sitenin linkini, parçaların görüntlerini sizlere sunuyorum.

Kanada Devleti UFO Dosyaları : http://www.collectionscanada.gc.ca/ufo/index-e.html

 

 

 

 

 

Uzay mekiklerinde kullanılan ısıya dayanıklı seramiklerin benzeri bir yapıdan yapılmış,yani bir tür ısı kalkanı gibi..Ufo görüntüleri ister gerçek olsun ister sahte olsun sonuç ne olursa olsun,bizim dünyamızdan başka yerlerde mutlaka başka canlılar,başka dünyalar var..Bizden başka canlıların olup olmadığını anlayabilmemiz için mutlaka gözlerimizle bir şeyleri görmemiz gerekmiyor..Yani mutlaka inanabilmemiz için gökyüzünde ufo görmemiz gerekmiyor..Ufo ları görmesek,göremesekte evet evrende bizden başkalarıda var ve bizler asla yanlız değiliz..İnsanlar biraz akıllarını,fikirlerini,düşüncelerini zorlar iseler kainatta başka varlıklarında olduğunu ve daha önemlisi olması gerektiğini idrak edebileceklerdir..

Kristale benzeyen bir yapı ama kesinlikle ısıya dayanıklı

Orjinal metinde %99 saflıkta titanyum malzeme olduğu ve bir uyduya ait olabileceği söyleniyor. UFO'larla ilgili bir cümleye raslamadım.

------

Üstteki metindeki görgü tanığının ifadesi sanırım. Türkçe çevirideki sıralamaya göre düşünerek aşağıda aramıştım :)