fbi açıkladı : evet dünya dışı 3 araç ve cesetler elimizde

Varlığı yıllardır tartışılan ve ABD makamlarının resmi olarak doğrulamadığı “uzaylılar” tartışmasının cevabı 61 yıl sonra geldi. Yayınlanan FBI raporlarında düşen UFO’nun boyutu, insan benzeri uzaylıların giydiği kıyafetler açıkça tanımlanıyor.

İnsanoğlunun en çok merak ettiği konuların başında gelen uzaylılar ilk defa resmi olarak doğrulandı. Federal Araştırma Bürosu (FBI) 1950’de, ABD’ye düşen bir uzay mekiği hakkında hazırlanan özel raporunu önceki gün yayınladı. New Mexico’da düştüğü iddia edilen fakat yıllardır varlığı reddedilen uçan daire hakkında yayınlanan raporda, uzaylıların boyu, mekiğin şekli ve boyutu gibi en ince detaylara yer veriliyor. İsmi açıklanmayan bir kaynak tarafından verilen bilgiler doğrultusunda Washington’da, gizli ajan olarak görev yapan Guy Hottel’in hazırladığı raporda “New Mexico’da üç uzay mekiği ele geçirildi” açıklaması yapıldı.

90 santimetre boyundalar

22 Mart 1950 tarihli belgede “Uçan cisimler ortaları yükselen birer daire şeklinde tanımlanabilir. Cismin çapı 15 metre. Her araçta insan vücuduna benzer üç ceset bulduk.

Fbi ufo uzayli aciklamasiBulunanlar 90 santimetre boyunda ve metalik kıyafetler giyiyor. Her birinin vücudu pilotların giydiği kıyafetlere benzer bandajlarla kaplı. Mekiklerin New Mexico’da bulunmasını bölgedeki üst düzey radar sistemine bağlıyoruz.

Uzay mekiğinin kontrol mekanizmasıyla radarın karıştığını tahmin ediyoruz” açıklamasında bulunuldu.

Sonunda açıklandı

New Mexico’da bulunan Roswel kasabasındaki askeri üsse, 2 Haziran 1947’de bir UFO düştüğü iddia edilmiş, uzaylılar üzerinde bilimsel araştırmalar ve otopsi yapıldığı öne sürül-müştü. İddiaların artması üzerine ABD ordusu “Hava kuvvetleri uçan mekik buldu” başlıklı bildiride “Uzay mekiği hakkındaki iddialar dün gerçek oldu. Roswell Karargahı Hava Üssü’nde bir cisim bulduk” açıklaması yapmıştı. Fakat resmi makamlar 24 saat sonra bu açıklamayı geri çekerek, uçan cismin sadece sıradan bir hava balonu olduğunu bildirerek iddiaları yalanlamıştı. 1947’de FBI tarafından yayınlanan bir başka belgede ise uzay mekiğinin altı köşeli olduğu açıklanmıştı. Belgelerde bu bilgilerin, ulusal güvenliğe darbe vurmamak için NBC ve AP ajansı tarafından yayınlanmadığı belirtildi.

‘Hey dünyalı biz dostuz gerçek oluyor’

Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan FBI raporlarını şöyle yorumladı, “Raporlar evrende başka yaşam formları olduğunun ispatı. Negatif güçler dünyayı ele geçirmek isteseydi bunu binlerce yıl önce yapabilirlerdi. Türkiye’de MİT ve Hava Kuvvetleri İstihbarat biriminde UFO’larla ilgili yakın gözlem raporları var. Emekli Korgeneral Erdoğan Karakuş, 4 uçakta 8 üst düzey eğitimli askeri personelle 18 dakika boyunca, bir UFO’yu gözlemlediklerini, yan yana uçtuklarını ve inanılmaz manevralar yaptıklarını açıkladı.“

bu açıklama herşeyi anlatıyor sanırım :
                                                                                                                                                                                                                                                                        

22 Mart 1950 tarihli belgede “Uçan cisimler ortaları yükselen birer daire şeklinde tanımlanabilir. Cismin çapı 15 metre. Her araçta insan vücuduna benzer üç ceset bulduk.

fbi  nezaman acikladi ,kaynak verebilirmisiniz acaba ? (kaynak derken daha cok sirius ufo yada ufoloji sitelri haberleri degilde ,fbi resmi sitesinde yada basin aciklamasi tarzi bir aciklama varmidir? )

 

"İsmi açıklanmayan bir kaynak tarafından verilen bilgiler doğrultusunda Washington’da, gizli ajan olarak görev yapan Guy Hottel’in hazırladığı raporda “New Mexico’da üç uzay mekiği ele geçirildi” açıklaması yapıldı." gibi söylemler oldugunda yapilan haberler pek inandirici gelmiyor.Tahminim fbi dan emekli olan yada ayrilan bir kisinin kaynagi belirsiz organlara yapmis oldugu bir aciklama ,yani fbi tarafinan yapildigina dair bir kanit var mi?

kaynak yok, fake haber. sanırım bu haber çok eski. ben fbi ve cia topsecret belgelerde araştırma yaparken, fbi' ın yukarıda bahsi geçen haberle ilgili basına yaptığı bir açıklamayı okumuştum. böyle bir belge ve açıklama yok, diye üstüne basa basa söylemişler. zaten kaynağın neresi olduğu belli değil. akıl karıştırmaktan öteye gitmeyen haber bunlar... 

Buda bi gorus saygi duymak lazim ama okadar cok sey saklaniyoki hala icebergin gorunen yuzunu goruyor dusunuyor yorumluyoruz

iki paylaşımımı hangi haakla kaldırıyorsunuz sorabilirmym iki konu açtım

ikiside yok kendi malınız gibi hareket etmeyi bırak admin yaptığınız işi adam gibi yapın,

aydınlanma çağındayız artık..tüm sırlar birbir kalkacak ve insanoğlu ufo gerçeğini eninde sonunda kabullenecek..

Raporlar gerçek işte link:

http://vault.fbi.gov/hottel_guy/Guy%20Hottel%20Part%201%20of%201/at_down...

fbi'ın resmi sitesidir arkadaşlar. Sitenin linkine bakarsanız ".gov" ile bittiğini görürsünüz. Bu da "government(hükümet)" kelimesinin kısaltmasıdır.

http://vault.fbi.gov/hottel_guy

 

"ROOD" adlı arkadaşımız cevabını almıştır sanırım. Mesajlarınızdan ve paylaştığınız sahte ufo videolarından gözlemlediğim kadarıyla çok önyargılı, çabuk inanan veya reddeden bir tutuma sahipsiniz. Amacım sizi gücendirmek değil ama kesin konuşmalar yapmadan önce araştırın bir kez olsun. Buradaki diğer arkadaşları da yanlış düşüncelere maruz bırakıyorsunuz.