Uzaylı komünist çıktı!

Uzaylıların  varlığına ilişkin en önemli kanıt olarak gösterilen 1947’de ABD’nin Nevada eyaletine düşen UFO ve uzaylı cesedinin eski Sovyet lider Stalin’in oyunu olduğu ortaya çıktı.

Sözde UFO’nun düştüğü Nevada’daki 51. Bölge uzun süre bilim adamlarının araştırması için kapatılmış ve uzaylılara inananların mabeti haline gelmişti.

O tarihte UFO kazasını araştıran bilim adamları ve politikacılardan aldığı bilgilerle ‘51. Bölge-Sansürsüz Tarih’ adlı kitap yazan Annie Jacobsen, “Kaza, Stalin’in aldatmacası.

Hükümet olayı öğrendi ama gerçeği sakladı” dedi.

Kitaba göre, Stalin, tek kanatlı Nazi uçağından etkilendi. Savaş sonrası ABD’de ‘uzaylı saldırısı’ paniği yaratmak için Nazi kamplarında yaptığı insan deneyleriyle tanınan Dr. Josef Mengele ile anlaştı. Mengele’nin domuz ve insan genleriyle tasarladığı mutasyon ABD’ye gönderildi.

Kaynak: TRT, Veteknoloji

 

nasıl yapabildiler ki o zaman şuanda çok şey değişmeliydi...paylaşım için teşekkürler

bencede böyle bir şeyin yapılabilmesi çok zor görünüyor..

 

Mutosyan Tam Anlamıyla Sacma Mutasyon Gunumuzden Bıle O KAdar Ilerı sevıyede Degıl Genlerle dna Sıfrelerını Cozmek Mılyarlaca Hataha Trılyonlarca Yıllık bır Arastırma Ve Bılgı Ister Belkı Soyledıklerın Kucuk Bır Ihtımalle Dogru Olabılır ama Tek Yasam Formu Bız Olamayız Eger O Ceset Bır Mutasyon Olsaydı Bu Area 51 Isıne Gelıp Iddaları Dogrulayıp Ufoların Varlıgını Gızlemektır Area 51 2000 Den Fazla Calısan Var Neden Bırının Bıle Ordan Ayrılamadıgını Acıklayabılecekmısın

:D:D domuz ve insan mı dedin :D o iki genle böyle bşeyin olması bence çok zor bişey :D