Sibirya'da Uzaylı Cesedi Bulundu! Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor!

 

DÜNYA BU GÖRÜNTÜLERİ TARTIŞIYOR 

 

Rusya'nın Sibirya bölgesinde çekilen ve internette izlenme rekorları kıran bir video kaydındaki cesedin, dünya dışından bir canlıya ait olduğu iddiası heyecan yarattı. 

 

Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, birkaç hafta önce Baykal Gölü’nün yakınlarındaki İrkutsk kasabasında kaydedilen videoda görülen cesedin, bir bacağı bulunmuyor. Uzaylı olduğu iddia edilen yaratık aynı zamanda dev bir kafaya, içi boş gibi görünen gözlere ve küçük kızıl bir vücuda sahip.

 

Videoda yer alan kişilerden biri, uzaylının tanımını yapıyor ve köpeğinin “uzaylının kokusunu aldığını” belirtiyor.

 

Söz konusu video, Sibirya’da yaşanmış olduğuna inanılan UFO kazası iddialarını yeniden gündeme taşıdı. Görüntüleri çeken köylüler, geçen ay gökyüzünde parlak turuncu renkler gördüklerini belirtti. Yerel televizyonlardan biri, yaşanan olayı “Beklenmeyen Misafirler” başlığıyla duyurdu.

 

VİDEO : http://webtv.hurriyet.com.tr/2/15821/0/1/dunyayi-heyecanlandiran-uzayli-cesedi.aspx 

Nedense bu aralar sürekli Sibirya ile ilgili olağanüstü şeyler oluyor.Mesela geçenlerde de uçan bir kız görülmüştü ve o da nedense kamera eşliğinde(!)  tesadüfen görülmüştü.Bu olay da tesadüf ve kameralar eşliğinde her nedense.Bu kadar tesadüf nedense sibiryada oluyor.Bütün bunlar uydurma...Birileri insanlarla alay etmek için böyle kurgusal şeyler yapıyor.E insanlardaki bilimnmezliğe olan merak da onların bu işlere kalkışmasını kamçılıyor.Görüntülerin yalan olduğuna yüzdeyüz inanıyorum.

Daha çok Rusyadan geliyor bu tür az inanılırlığı olan şeyler,Yalancı çoban durumuna düştüler nerdeyse...

dünya dışı canlıların olduğu bir gerçek.. fakat insana benzemesi ihtimali çok az.. aslında filmlerde ve hayallerde hep insana benzetilen dünya dışı yaratıklar, adı üstünde sadece hayal ürünü. ama dünya dışı yaratıklar kesinlikle mevcut. evrenin yaşının 13 milyar yıl olduğu düşünülürse evrimlerini çoktan tamamlamışlar ve canlılık mekanizmalarının sırlarını çoktan çözmüş olmalılar.. hatta bize yakın olan medeniyet yada medeniyetler bizim evrimimize bile yön vermiş olmalıdırlar.... aslında bizlerde onların hayallerinin bir ürünü olup onlara benzetilmiş olabiliriz))) yaaa..

 

Stephen hawking in bir sözü vardı,uzaylılar olabilir ve eğer bir temas olacak ise onlarla temastan kaçının şeklinde..Şimdi düşünüyorum da dünyaya mal olmuş son derece zeki,ömrünü uzayı araştırarak geçirmiş bir bilim adamı, ve dünya uzayın bütün sırlarını bu kişiden öğreniyor olduğu halde böyle bir açıklamayı neye dayanarak ne düşünerek niçin yapsın..Bu demek oluyor ki bu kişi dünya dışı canlıların olduğuna kesinlikle inanıyor ve inandığı için böyle bir açıklama yapma gereğini duymuş..Çünkü bilim dünyasının muhteşem ismi olan stephen hawking olmadığına inandığı canlılar için bu şekilde bir açıklama yapmaz..İnanıyor ve inandığından dolayı bu açıklamayı yapmış görülüyor..Rusyada bulunan ve sonradan şaibeli duruma gelen uzaylı canlı cesedini bir kenara bırakarak stephen hawking in bahsettiği dünya dışı canlıların ne olduklarını düşünüp irdelemek gerekir diyorum..