Dünya Dışı Akıllı Canlılar İle Dünyalıların Savaşı Nasıl Olur ?..

Dünya dışı canlılar bir gün dünyanın atmosferinde devasa uzay gemileri ve orduları ile ansızın ortaya çıkar ve dünyayı istila etmeye başlarlar ise,ve uzaylılar dediğimiz bu canlılar ile aramızda muhtemelen bir savaş çıkarsa dünya dışı canlıların bizimle nasıl bir savaş yapacağı hep merak konusu olmuştur..Peki dünya dışı akıllı yaşama ait canlılar böyle bir savaşta nasıl bir taktik kullanacaklar veya kullanabilirler ve dünyaya karşı bu savaşı nasıl yapar veya yapabilirler ?..

Böyle bir savaş olur ise, dünyalılar yani dünya devletlerinin uygulayacağı taktik plan nasıl olur,insanlar olarak ne yapabiliriz ve neler yapmamız gerekir ?..Hangi silahları kullanabiliriz ve daha da önemlisi böyle bir savaşta sonuç ne ve nasıl olur ?..Acaba dış dünya canlıları mı kazanabilir yoksa dünyalılar olarak bizler mi kazanabiliriz,veya her iki tarafta mı kaybeder ?..

Böyle bir savaşta dünyadaki süper güçlerin durumu ve izleyecekleri yöntem,plan,taktik vs. nasıl olur ve nasıl olması gerekir ?..Ve savaş esnasında ve savaştan sonra dünyanın durumu nasıl olur neler olur ?..

Sizin düşünceleriniz nedir ?..Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar..

Alıntı yoktur..

Ufoloji Forum: 

bence uzaylılar atmosferde birden bire belirecek we  dünyamızı ateş altına alacaklar ondan sonra büyük uzay gemilerinden yüzlerce ufo çıkar we uzaylılara karaya indirirler ve uzaylılar yerden saldırıya geçer .. ki eger böyle bir savaş olursa dış dünyanın gücü belli olmadıgı için kesinlikle onlar kazanır

dünya dısı varlıklar dosttur.ancak gün gelecek ve amerika yani illüminati ve masonlar sahte bir ufo saldırı düzenleyecek.bunun temelleri geçmişimzde atıldı halen devam ediyor.suan ki örnegi libya savası bir savas öne sürdüler dünyayı karıstırıyorlar.televizyon denen aletten beynimize 25.kare teknigi ile gizli telkinler veriylior bizlere,büyüklerimize ve küçüklerimize hepimize subliminal mesajlar veriliyor.bu savaslar git gide yön degişirecek ve suç'u uzaylılara atacaklar.nasa'nın mavi ısık projesinide arastırın.bunlar tamamen illüminati ve masonların planlarıdır.yoksa dünya dısı varlıkların cogu dosttur.saldırı olmasına izin vereceklerini sanmam

Eğer uzaylılarda Dünyamıza gelecek kadar zekilerse büyük ihtimalle onlarla iletişimde kurabiliriz. Yani uzaylılar birden atmosfere girip gemilerinden ışık çıkartıp dünyayı yoketmeye çalışmazlar. En azından aramızda bir anlaşma sağlanır ya da tartışma çıkar vs vs. Böyle bişey olmadan neden saldırsınlar.

Böyle bir olay olacaksada önceden öncü saldırılarda bulunup bize karşı önlem almalılardı. Çünkü şuan bizim onlara karşı olan güçlerimizi bilmiyorlar. Daha doğrusu hiçbir şekilde gücümüzü bilmiyorlar. Yani insanların insanlara karşı olan gücünü bilmiyorlar. Çünkü son yarım asır içinde olan gelişmelerin ve teknolojinin sonuna kadar kullanıldğı bir savaş olmadı dünyada.

.............................................

Eğer böyle bir savaş olursa:

Büyük ihtimalle bütün ülkeler kardeş gibi olurlar. Tabi aralarında çıkar sağlamak isteyenler çıkıcaktır. Ancak ilk amaçları dünyayı kurtarmak olur. Eğer sadece bir yerden saldırırlarsa bütün orduların bir bölümü toplanıp ittifak kurup birlikte savaşırlar. Neden birbirimize düşman olsakta br yerlerimiz tutuşunca kesinlikle kardeş gibi oluruz :) insanların yapısında var bu :D 

Sosyal hayatta ise kaos herşeyi mahveder. İnsanlar birbirlerini yok etmeye başlar. Nede olsa açlık vsvs yani önemli ihtiyaçlarımız düzensizleşicek. Bu yüzden insanlar etrafa saldırmaya başlıyacak.

Benim düşüncelerim bunlar.

bence uzaylılar Gezegenlerinde Plan Yapıp Saldırırlardı sonra kendilerini yenilmiş cephane bitmiş gibi yapıp bizim nükleer silahları ateşlememizi ve kendi kendimizi yok etmemizi beklerlerdi

ilk önce uzaylilarin biz insanlari tanimlari lagzim onun içim öncü birlikler gönderiyolar ufo vakalari uzun bi araştirma sonucu insan oğlunun zayif yönlerini bulup ansizin hiç unulmayan bi anda atmosferde dev uzay gemileri içlerinden binlerçe ufo ilk önce hava harekati olur askeri unsurlar yok edeilir nükleer tessiler hava sahalari sonra 2. Evre göğüs göğüse çarpişma bence uzaylılar bi amaç doğrultusunda gezegenize gelir ya su için ya madenler icin ( bor platin altin elmas uranyum vs.) gibi madenler için yada bizim için gelirler.Bizim kanimiza ihyiyaçlari vardir bilinmez dunya dişi varliklar çekirge gibi bir gezegenden gider gezegene yok edene kadar dururlar sonra yeni gezegenler bulurlar yani milyarlarca gezegen var sirf bizim gezegenimizde hayat oldunu dusunmuyorum binlerce alem binlerce ırk vardır eğer uzaylılar varsa eğer dunya saldirma niyetleri varsa onlarin teknolojileri karsinda dunya en fazla 1 hafta dayanir yani nebilmem kaç ısık yılı uzaklıgından dunyaya bi amaç dogrultusunda gelirler dostca dusmanca bilinmez umarim ogunleri yasamayiz ALLAH insan oğlnu korusun ALLAH Türkleri korusun . . .

Çekirge sürüsü gibi küçük hayvanlar veya hayvanımsı canlılar olma ihtimalleride olabilir ve dünyaya toplu halde saldırmaları,ve dünyadan sonra başka bir gezegene yönelmeleri..Olabilir neden olmasın..Afrika sahanlarındaki çekirge sürülerinin yaptığı gibi..

Bizler uzaylıları hep akıllı canlılar olarak,makineleşmiş teknolojik akıllı toplumlar olarak biliyoruz,ya böyle değilse,ya tıpkı çekirge sürüleri gibi hayvan iseler,o zaman işimiz daha zor olacak gibi..Milyarlarcasının toplu halde dünyaya saldırdığını düşünün,acaba uzaydan böyle bir tehlike gelebilirmi..Aklımıza yecüc mecüc geliyor tıpkı çekirgeler gibi...

Simdi öncelikle uzaylilarin ne istedigini bilmemiz gerek önce. Mesela  amaclari gelismekte olan bir irki yani bizleri yok etmekse iki dakika bile sansimiz olduguna inanmiyorum. Yani amac dünyada yasayan bütün canlilari yok etmekse isleri kolay olur. Bizim teknolojimizin bile atom bombasi yapabildigi ortamda muhtamelen bu canlilar dünyaya bile giris yapmadan gönderecekleri bomba benzeri bir silahla dünaydaki yasami kolayca sonlandirirlar. Ama bence bu olmasi düsük olan ihtimal. Istila daha yakin ihtimal gibi düsünüyorum.sebebi bazi madenler yada sadece yasanabilir bir gzegen olmasi (kendi gezegenlerinin bir sekilde yok olmaya yakin olmasi sebebi ile) yüzünden dünyayi istila planlari olabilir. Ozaman kimyasal olarak dünyayi zehirlemeden isi halletmek isteyecekelrdir. Buda istila ve yakin savasla olabilir. Ben hala sansimizin düsük oldugunu söyleyebilirim fakat dünyayi onlardan  daha iyi tanimamiz bir avantaj olucaktir. Stratejilerimiz onlarin silah / teknoloji üstünlügüne karsi  etkili bir silah olucaktir. Birde sayica / insan üstünlügümüz bir avantaj olucaktir. Istila ihtimaline karsi en büyük silahlari su olabilir. Havaya salacaklari zehirli bir gazla dünya üzerindeki  bütün yasami kolaylikla sonlandirabilirler.

 

Yani isin özeti hic bir sekilde gelismis bir beyne karsi sansimiz olduguna inanmiyorum. Cünkü onlari dünyaya gelemden tespit edebilecek ve durdurabilecek bir teknolojiye sahip degiliz. Eger elimizde bu imkanlar olsaydi durum farkli olurdu.Ama gerek gönderecekleri cok güclü bir patlayici ile gerekse  havaya karistirabilecekleri ölümcül bir gazla dünya üzerindeki yasami kolaylikla sonlandirabilirler. Yada havaya karisan  virüs benzeri birseyle..Tek umudumuz uzaylilarin bariscil olduklarini ummak yada hic uzayli olmadigini yada bize cok uzaklarda biryerlerde bizden habersiz yasadiklarini ummak durumundayiz :)

Sayın muzzi55.Bana göre de dünyayı tamamen yok etme,ortadan kaldırma yerine ki,gerçekten de bunu neden yapsınlar.Eğer dünyayı tamamen ortadan kaldırmak isteseler ve bunu yapsalar bu onlar için hoşlarına gidecek görsel bir şölenden başka bir şey olmaz..

Sizin belirttiğiniz ikinci şık,yani dünyayı zehirlemeden ele geçirmeleri,istila etmeye çalışmaları şu an akla daha yatkın ve çok mantıklı.Bu durumda ise onların dünya üzerine yani karaya çıkmaları gerekmekte..Çünkü istilayı dünya yüzeyi ile temas sağlamadan yapmaları oldukça zor bir olay..Dünya yüzeyine inip insanlarla bire bir savaşmak zorundalar.Yani uzaylılar ile göğüs göğüse bir çarpışma da yaşanabilir,yaşanabilir çünkü bu neticede bir savaş ve böyle bir savaşta mutlak surette uzaylılar ile kişisel yakın temaslar olacaktır..

 yorumları hayranlıkla ! ve ılgıyle takıp edıyorum.

Sn üyeler  ;

 ufoların düyayı ele geçirme yada istila etme veyahutta yok etme gibi bir lüksleri yok ihtimal dahilinde bile değil. onlarda bunun farkındalar.

mutlu günler..

Sayın zuhren,ya varsa ?..

Sn uye muzaffer ;

 

 Olmadığını bildiğim için söyledim.  Yoksa tabiki beyin fırtınası yapmak güzel bir olay  bu konuda , tıpkı her konuda olduğu gibi.

Ayrıca burada gerçekten ufo ( DDV ) lerden korkan uyeler olduğunu hesaba katarak ve düşünerek yazdım. bu yorumlardan sonra akıllarında sürekli bir şüpheyle dolaşmalarına gönlüm razı gelmedi. kaldki küçük yaşta üyeler yada takipçilerde olabilir. ve onlar çok daha fazla etkilenebilirler bundan..

mutlu günler...

Sayın zuhren "olmadığını bildiğim için söyledim" ...bunun altında bir şeyler mi var yoksa,açıklamalarını bekleriz..

DDV,lardan korkan çocuklar yok,aksine onlar daha meraklı böyle şeylere ;)

Sn uye muzaffer

 merak tabiki olacaktır. hiç bilmediğimizi ve görmediğimizi düşündüğümüz varlıklardan bahsediyoruz.. ilgi alaka tamam ama bunun yanında şunuda kabul etmek lazım .. teknolojileri bizden üstün ve onlardada topkı bizlerde olduğu gibi  kabaca iyi-kötü yada pozitif -negatfilik var. yani bu insanı yada kişiyi endişeye sevkedebilir.

evet söylediğimin altında bir takım bilgiler var. sadece farklı kanallardan alınan bilgilerle bu açıklamayı yaptım. ( bu kanalların içinde bizzat DDV lerin kendiside mevcuttur)

çok fazla detay veremiyorum.  Takdir sizin...

mutlu günler..

O halde sizinde uzaylıların niyetlerinin değişebileceğine inandığınızı söyleyebiliriz,ve yine sır dolu bir cümle kullandınız.

"sadece farklı kanallardan alınan bilgilerle bu açıklamayı yaptım. ( bu kanalların içinde bizzat DDV lerin kendiside mevcuttur)"

Yarın açıklamalarını bekliyoruz merak ettik şimdi..Hayırlı geceler..

sayın zuhren  bugun amerıkanın ve daha sonra butun dunyanın kullandıgı bu kadar teknolojıyı acaba kım verdı  ve neye karsı evet  istıla edemezler ama sız ozgur ıradede dunyanızı satarsanız onlarda yok demezler  pozıtıf ve negatıf  ddvler hepsı yaratıcıya baglıdırlar ama unutmayın yaratıcı özgür ırade vermıştır sız kabul edersenız onlarda gelır burda onemlı olan bulanık suda balıgı yakalamak.ışık sızınle olsun

Sn uye Galaktik

 Başata ABD , Rusya ve sırayla diğer ülkelerin teknolojilerinin temeli normalde kendileridir ancak son 100 yılda artan ufo vakaları ve kazalarnda dolayı , ele geçen madde ve materyaller evet teknolojinin gelişmesinde önemli yer edinmiştir.
 
şuanda  DDV lerle irtibatta olan ulke veya ulkeler var . bunlardan Rusyanın Karşılıklı Anlaşma yaptığını biliyorum. Teknolojik işbirliği.. Bunun karşılıında ne gibi şeyler veriliyor henüz netleştirmedim ama en başta ihtiyaç duydukları madenler olduğunu bilyorum. belki diğer istekleri insanlar üzerinde genetik deneyler yapma arzularıda olabilr.Abd Ve diğer Ülkelerle ilgili bilgilerimi henüz teyit etmedim.

Ayrıca Ruslarla iritbatta olan DDv lerin negatif olduklarınıda bilyorum. Zaten sadece mantıkla düşünseniz eğer istila etmek isteselerdi. Asırladır dünyamızı ziyaret ediyorlar. bunu şimdiye kadr çoktan yaparlardı..

mutlu günler..
 

sayın zuhren bunun anası amerıka oldugunu beşıktekı bebekte bılıyor ayrıca baqlıstık fuze projesı amerıka  ve rusyanın ortak projesıdır.bu konunun içinde ırak vurulmasından tut iranı bu projeye dahıl etmek bıle vardır.kaynak olarakta sıze sırıus komplosu kıtabını tavsıye edrım general is,imlerınden başkanlarına kadar.ışık sızınle olsun

Sn uye galaktik 

  ABD zaten dünyada ufo ele geçiren 3- 4 ülkeden biri. bu  çok  aleni olduğu için yazma gereği duymadım...

Abd nin dünya sömürge planları her daim vardı hala var ve super gücünü bu yolda kullandığı içni her zamanda olacaktır....

her dönemde projelerinde taktik değiştirir amamantık hep aynıdır. Rusya ise sadece ortak çıkarı olduğu konularda destek verir yada sessiz kalır konjoktüre göre.

diğer kitap e bilgileri kayda değer olanları zaten alıyorum lazım olduğunda.. Bire bir canlı kaynak olunca diğerleri havada kalıyor biraz.

ama yinede herşeyi  bilemeyebilirim onda "bilmiyorum"  derim..

mutlu günler..

 

Muzaffer bey,

Aslinda demek istedigim bizden binlerce yil ileride  bir uygarligin dünyaya inmeden de dünyayi istila etme sansi oldugudur. Yani gögüs gögüse carpismaya gerek kalmadan. Bugün Bazi ülkelerde havaya karistirilan degisik zehirli gazlarla kismen o bölgede yasayan halklarin katledildigini biliyoruz. Bunun biraz daha gelismisi muhakkak ki onlarinda bildigi bir durumdur. Kisacasi kendi biyolojilerinin etkilenmeyecegi bir virüs yada zehirli bir gaz ( sadece insanlar ve hayvanlarin etkilenecegi) bir saldirisi ile istila planlarini harekete gecirebilirler diye düsünüyorum.

Bunun haricinde burada yazdiklarimiz simdilik sadece bilim kurgu sahneleridir. Bir önceki yazimda dedigim gibi belki ddv denen akilli canlilar bile olmayabilir (kücük ihtimal kanimca) ve niyetleri saldirmak ,istila gibi bizim uygarligimizin düsünebildigi  basit amaclardan da uzak olabilirler Yani burada yazdiklarimiz birini korkutmak amaci ile degil daha cok fikir üretmek niyetiyledir.Birde bazi kesimler vardir israrla ddv´lerin  iyi niyetli oldugunu ve bize yardim etmek istediklerini yazarlar .Birazda onlarin dikkatini cekmek icin :) Daha hic karsilasmadigimiz bir uygarligia karsi  bukadar sevecen ve kendimizi teslim etmis olarak yaklasmanin karsisindayim acikcasi. Kafamizda biraz süphe bulunmasinin bir zarari yok. Ama ben en güclü ihtimalin bizleri tanimak amaci ile izledikleri ve gelismisligimizin ölcülerini anlamaya calistikalridir. Yani onlardan ne bir iyilik gelecegine nede bir istila gelecegine pek ihtimal vermiyorum dogrusu.

Sayın muzzi55,bütün bunlar evet şu ana kadar birer bilim kurgu,bizlerin ürettiği varsayımlar..Fakat dikkat ederseniz bunun gibi varsayımları sadece bizim yapmamız mümkün değil,yani böyle varsayımları sadece biz değil bütün dünya bunu yapıyor,özellikle de hollywood bunu sıkça yapıyor..Baksanıza uzaylı filimlerinin bir çoğu ve hatta tamamı uzaylı istilasını,uzaylı savaşlarını anlatıyor..

Bu arada dış dünya akıllı canlıları dünyayı istila etme esnasında göğüs göğüse çarpışma yerine,bunu dünyaya inmeden yani karaya inmeden bir tür gaz veya benzeri uzaktan yönetilip kullanılabilen kısaca bir tür kimyasal bombaları silahları ile bu istilayı yapabilirler bunda hemfikiriz..Ama,eğer bunlar akıllı canlılar ise bu şekilde kimyasal bir istila olabilir,

Fakat bunların akılsız canlı olma ihtimalleri de var.Yani  akılsız canlılar iseler, o zaman  bu canlıların yeryüzüne inip insanlarla bire bir teması mutlaka olacaktır..

sayın uyeler ;

 

 Bu havaya gaz karıştırma olayı ile ilgili olarak , bunun 2. dünya savaşı zamanındada olduğu idda edildi. Bu kesinlikle DDv ler tarafından yapılmış olduğu iddası asılsızdır.  Gazla ilgli bir takım uygulamalar olmuşsa  bile Bunun kaynağı asla ve asla DDv ler değildir..

mutlu günler..

Sn Zuhren

Zaten kimse ddv ler havaya zehirli gaz saldi demedi.Iyice okursaniz onun gibi bir yöntemle insanligi yok etmek zor olmazdi yazildi. Kimse önceden ddvler yapti demedi..Ddv ´leri bukadar savunmamin da bir manasi oldugunu düsünmüyorum,kendi dediginiz gibi iyi niyetli yaratiklar olabilecegi gibi negatif canlilarda olmasida muhtameldir.

 

Bunun yaninda simdiye kadar neden insanliga saldirmadiklari konusu birkac sebep yüzünden olabilir.. Bizi daha önce kesfedemedikleri icin (varligimizdan haberdar olamadaiklari icin) , onlarin da  yildizlar arasi seyahata yeni baslamis olmalari yada bizim simdiye kadar tehdit olusturucak kapasitede olmadigimizi bildikleri (simdi uzay seyahatlerinin basinda da olsak , atom bombasi , cesitli uzay araclari insaa edebildigimiz icin ) gelecekleri icin bir tehdit olarak algiliyor olabilirler. Yada dünyamizda ihtiyac duyduklari bir maden de olbilir.O yüzden bugüne kadar bir saldiriya ugramamis olmamiz asla ugramayacagimiz anlamina gelmez.

sayın uye muzzi55

zehirli gaz konusu farklı paltformlardada gündeme gelmişti. ve orada DDv kaynaklı olduğu iddası vardır ben bunu genel bir cevap olark verdim zaten..

saldırmama sebelerinin bir kaçına katılıyorum . ama asırlardan beri ziyaret ediyorlar.

 dünyada belli bölgelerde gözlem yoğunluğu olması manidardır.. aradıkları materyal yada benzeri şeyler bunun sebeplerinden biridir.
diğer bir sebepte  dünya yaşamını inclemedir.

nasıl bizler bitki ve hayvanları inceliyor isek , onlarda dünya yaşamını inceliyor aynı zamanda.

fiziksel benzerlikleri ile ilgil iise bir konu paylaşmıştım   bir kaç yorum öncesine bakarsanız  detaylı bilgi görebilirsiniz.

konu başlığı :  

"paralel everenler ve paralel evrenlerdeki benzerlerimizle gizemli bağlarımız"

Rusyanın raporlanmış kayıtlarından alıntıdır..

mutlu günler...

Bence zehirli gaz kullanma isteklerinin olmaması lazım,neden zehirli gaz kullanıp dünyadaki bütün ekolojik dengeyi bozsunlar ve neden dünyadaki canlıları tamamen yok etmeye çalışsınlar bu biraz mantıksız gibi..Bizler varsayalım ki bir gezegeni insanlar olarak istila etmek zorunda kaldık,istila edeceğimiz gezegenin doğallığını ve canlı hayatını zehirlermiyiz tabiki bunu yapmayız ve neden neye dayanarak bunu yapalım ki..

Bunun yanı sıra ekolojik dengeyi bozmak yerine ki uzaylılar eğer canlı hayatı barındıran bir gezegene sahip olmak istiyorler ise, o halde eko sistemin dengelerini bozmadan,milyarlarca yıl devam eden doğal sistemi ve dengeyi bozmadan bir istila yapmak isteyeceklerdir..Haa bu istila nasıl olur o konuda şu an için ancak teoriden varsayımdan başka mantıklı olabilecek her hangi bir fikir yürütmek oldukça zor.Çünkü daha henüz dünya dışı canlıların nasıl bir şekile,nasıl bir yapıya sahip olduklarını dahi bilmiyoruz,ve ancak bunları birer canlı olarak görüp bu şekilde mantık yürütebiliriz..

sayin zuhren yaw yorumlarin okadar eminki sanki nasa abd rusya sana calisiyo :) uzayLılarla konusmus anlasmıs gibisin hayal dunyan epey gelişmiş bnede dünya istilasiyla ilgili film senaryolari yaz tutar :) ama fazla abartmadan :P

Sevgili Muzaffer ,

Akilli olmayan canlilarin dünyamiza nasil ulasacagini bilmiyorum dogrusu. En fazla bir göktasindan gelen virüs / bakteri vs seklinde birsey olabilir. Yoksa akilli olmadiklari icin icin yildizlar arasi seyahat etmeyi pek düsünebileceklerini sanmiyorum :) Ama kast etiginiz akilli canlilarin dünya üzerine salacagi bir cesit sürüngenimsi hayvan vs ise orasini bilmiyorum artik. Ama genel olarak akilli olmayan canlilarin genel anlamda kolay yok edilebilecegini düsünüyorum. Sadece yok edilmeleri icin ne gerektigini bulmamiz gerekicek , yeni planlar yapabilecek kadar zeki olmadiklari icin durdurmak pek de zor olmayacaktir saniyorum.

 

Sevgili muzzi55..Akılsız varlıkların dünyaya ulaşmaları için bilemediğimiz ve bilemeyeceğimiz bazı yollar bazı metodlar olabilir,ben bunu belirtirken kabaca bir ihtimalle söyledim..Örneğin sizinde söylediğiniz gibi bir göktaşı ve göktaşındaki bakteriler olabilir, veya küçük canlılar olarak dünyaya salınmaları ve dünyada zamanla büyüyüp çoğalmaları ve insanlara saldırmaları vs.Tabii bunlar kurgu varsayım vs..

Aslında bunların uzaylılar tarafından bir şekilde dünyaya ulaştırılmalarıda olabilir..Ben yecüc ve mecüc'ün dünyayı istila etme konusundan esinlenerek böyle bir kurgu yaptım..Veya dabbetül arz,hani yerden çıkacak olan canlılar..

Belki de dabbetül arz uzaylıların dünyaya salacağı bir tür bakteriden oluşacak,bilemiyorum belki.....

battle of los angeles gibi olurdu sanırım :)

biraz bilinçli konuşun
sizce yaradan allahın izni olmadan dünyadaki insanlığa birşey yapabilirlermi
allah kullarını çok sever ve unutmayın yer gök bütün alemler

peygamber efendimiz muhammed mustafa s.a.v. in

yüzüsuyu hörmetine yaratıldı insanlar allahın gözünde değerliler ama rabbimize yönelenler çok azaldı bu zamanda , madde peşinde koşan insan
allah indinde makbul değil hatta yeri geldiğinde bazı temasçılar, uzaylılarla bağlantı kuranlar diyorlarki
duygusal ve akli olarak bilinçlenmeli insanlık savaşmayın bilgi belirli zümrelere bağlı kalmamalı barış olsun diyorlar ve unutmayınki
allah katında en mükemmel olan dini mübin yani islamiyet
uzaylıların istediği algı çerçevesini oluşturan asıl anlayışın ta kendisidir hakiki müslüman bu alemlerin en değerlisidir . sevgilerimle

Sayfalar