03.03.2011 Brezilya San Paulo da Ufo görüldü

Merhaba arkadaşlar, yeni bir haber okudum, acaba paylaşılmışmı diye baktım ama bulamadım.

Brezilya'nın Sao Paulo kentinde gökyüzünde kimliği belirlenemeyen bir cisim görüldü. Fincan tabağı çekilndeki cismin gri renkte olduğu dikkat çekiyor. Videoya alınan cisim yaklaşık bir dakika boyunca gökyüzünde hareket ettikten sonra ortadan kayboluyor. Brezilya TV kanallarından G1'de yayınlanan görüntülerin çekildiği sırada herhangi bir sismik aktivitenin rapor edilmediği bildirildi.

Ufo görüntüsü için:

http://video.cnnturk.com/video/arama/?t=1299

Ufoloji Forum: 

Çok ilginç geldi bana, görüntüyü çeken insanların konuşmalarındaki şaşkınlık ve heyecan görüntülerin gerçek olabilme ihtimalini kuvvetlendiriyor.

evet bence de gerçek.katılıyorum sana.çoğu kişide de refleks olmuş hangi videoyu görse hemen fake diyo..ulan sanki bilirkişi sensin.sırf laf olsun diye konuşuyo işte.

harikulade bu ufo biçimini daha önce çok eski 1960 lar olabilr siyah beyaz kayıtta izlemiştim ve 90 lı ve 2008 di galiba yıllar menşeli videolarda izledim ama burdaki demarteryalize olması izlerken bile heyecanlanmama yetti acaaba ufoların içleri nasıldır hep dışını mı görcez hiç iç dizaynını merak eden yokmu şahsen ben merak ediyorum aşırı bir şekilde