kaçırılma dosyasında çok özel bir olay

ANTONİO VİLLAS
  
                             En bilinen ve en çok tartışılan kaçırılma olaylarından biri de Brezilyalı bir çiftçinin oğlu olan hukuk öğrencisi Antonio Villas-Boas’ın 1957 yılında yaşadığı deneyimdir.

Villas-Boas, kaçırılma olayı gerçekleşmeden önceki iki hafta içinde iki kez UFO gözlemi yapmıştır. Bunlardan ilki, 5 Ekim 1957 gecesi gerçekleşmiş; Boas ve erkek kardeşi yatak odalarının penceresinden gökyüzünde parlayan bir ışık demeti görmüşlerdir. İkinci gözlem ilkinden dokuz gün sonra, 14 Ekim gecesi meydana gelmiştir. Hukuk öğreniminin yanında çiftlikteki işlere de yardım eden Villas-Boas, gece traktörüyle tarlayı sürerken, tarlanın üzerinde havada duran bir cisimden yayıldığını düşündüğü parlak bir ışık görmüştür. Ona doğru yaklaştığında cisim hızla hareketlenmiş; onu bir süre kovalayan Villas-Boas da yorularak cismi takip etmeyi bırakmıştır. Cisim, tamamen gözden kaybolmadan önce Villas-Boas’a ışık demetleri göndermiştir. İlk gözlemde olduğu gibi, Villas-Boas’ın erkek kardeşi de bu olağandışı ışık gösterisine şahit olmuştur.

Ertesi gece, aynı tarlada yalnız başına traktör sürmekte olan Villas-Boas, kırmızı bir ışığın doğrudan kendisine doğru geldiğini görmüştür. Bu kez kendisine yaklaşan cismi iyice gözlemleyebilmiş ve bunun yumurta biçiminde bir uçan daire olduğunu farketmiştir. Aracın yere indiğini gören Villas-Boas, ilk kez korkmuş ve araçtan uzaklaşmaya çalışmıştır. Fakat traktör birdenbire durmuş ve uçan dairenin içinden inen dört uzaylı Villas-Boas’ı araca götürmüşlerdir.

Uzaylılar Villas-Boas’ı geminin içinde küçük, yuvarlak bir odaya almış, burada Boas’ın giysilerini çıkarmış ve vücuduna tuhaf, koyu bir sıvı sürmüşlerdir. Daha sonra Villas-Boas’ın vücuduna küçük bir kesik atarak ondan kan örneği almışlar, ardından da onu odada yalnız başına bırakarak dışarı çıkmışlardır. Bir süre sonra, odanın kapısı açılmış ve içeri Boas’ın “gördüğüm tüm kadınlardan daha güzel” diye tarif ettiği çıplak bir dişi varlık girmiştir. Bu dişi varlık, yaklaşık 1.5 m boyundaydı; ortadan ayrılmış beyazımsı sarı saçları, düz bir burnu, kalkık elmacık kemikleri ve büyük mavi gözleri vardı. Villas-Boas çok heyecanlanmıştı; iki kez birlikte oldular. Dişi varlık aynı zamanda Villas-Boas’tan sperm örnekleri de aldı ve bir test tübüne koydu.

Villas-Boas kullanıldığına ve izlendiğine inanmaktaydı. Dişi varlık, odadan çıkmadan önce Boas’a dönerek karnını ovuşturmuştu. Mesaj açıktı; melez bir çocuk doğacak ve başka bir yerde büyütülecekti. UFO daha sonra Villas-Boas’ı çiftliğine geri bırakmış ve karanlık gökyüzüne doğru gözden kaybolmuştur. Tüm bu olay 4 saatten biraz daha fazla sürmüştür.

Sonraki bir kaç hafta içinde, Villas-Boas’ın kollarında ve bacaklarında esrarengiz yaralar çıktı; bunlar daha sonra iyileşerek yara izine dönüştüler. Tıbbi araştırmacılar Boas’ın radyasyona maruz kaldığını söylemişler ve çenesinde iki tane açıklanamayan iğne izine rastlamışlardır.

Villas-Boas olayı, UFO tarihinde tamamen yeni bir sayfa açmıştır. Olayın içindeki cinsellik ve doğum temaları pek çok tartışmaya neden olmuş; uzaylılar ve insanlardan oluşma melez bir ırk olgusu ilk kez gündeme gelmiştir
 

Ufoloji Forum: 

belki bu olaydan habersiz olanlar vardır diye bi kez daha gündeme getirmek istedim sevgilerle

Bunu daha önce duymamıştım . melez ırk konusuda ilglinç. henüz konu ile ilgili bilgim yok . ama rusya-DDV işbirliğinde bu tür deneylerin

yapılıyor olma ihtimali yüksek gibi geliyor bana.

 

sevgi ve saygılar.

(-_-) Peki nasıl olmuşda bunların hepsi aklında kalmış yani demek istediyim bunları hafızasından silmemişlermi ?...

BU kaçırılma olayları o kadar çok ki insan hangisinin gerçek hangisinin yalan olduğunu ayıramaz hale geldi..

Paylaşım  için tşk.

böyle bi olay hatırlıyorum başka bi yerde daha okumuştum. güzel paylaşım

kuzey e  katılıyorum Genelde hemen hemen tüm kaçırılma olaylarında DDv ler beyin yada hafıza silme yapıyorlar.. önemli bir ayrıntı.

 

saygılar.

Ayrıca anlattıklarının ne kadrının soğru olduğu da ayrı bir konu.

 

sevgi ve saygılar.

Çok saçma adam uzaylıyla birlikte oluyor gerçekliği ise tartışılır ...

Sn Azizku paylaşım için tşk.ler:)Melez bir ırk bana hiç anormal gelmedi:)bizlerde başka başka canlıların dna larıyla oynayıp değişik türler en azında dah verimli arı yada daha az zararlı sivrisinek üretmeye çalışmıyormuyuz insanoğlu olarak?baksanıza dişinin boyu 1,5 metreymiş:))belki daha uzun bir ırk düşünüyorlardır:)ne derece doğru bir olay bilemem ama melez ırk mümkün bence!!!saygılar

sn feray teşekkür ederim kaçırılma olaylarında nedense her olay beni heyecana gark edmiştir bu ana dek ve bunları paylaşmaktan mutluluk duyacağım her daim

eğer böyleyse ben hazırım benide götürüversnlr .P