Endonezyalıları şaşırtan görüntü!

Yogyakarta, Sleman'da ortaya çıkan ekin çemberleriEndonezya'nın UFO meraklılarını heyecanlandırdı.

Endonezya ve çevre ülkelerden yaklaşık 1,200 insanın oluşturduğu meraklı grup ekin çemberlerinin DDV'ler ve onların UFO'ları tarafından oluşturulduğuna inanıyor.

Endonezya UFO meraklıları topluluğu kurucularından Nur Agustinus Pazar günü yaptığı röportajında "Bu fenomen Endonezya'da daha önce görülmemişti." ifadesini kullandı. Bununla birlikte Nur bir kaç yıl önce buna benzer bir fenomenin Tuban, Doğu Java'da bir çiftçi tarafından rapor edildiğini ancak raporun güvenilirliğinin kuşku içinde kaldığını açıkladı.

"Ancak bu seferki en belirgin olanı" Nur ekledi.Diğer ülkelerdeki geometrik şekillerle karşılaştırıldığında Sleman ekin çemberi sıradışı görünüyor."60'dan 70 metreye varan bir blok içeriyor" Nur belirtiyor. Bu fenomen internet üzerinde meraklıları tarafından tartışılmakta, özellikle geometrik pozisyonları rüzgar yönüyle aynı doğrultuda olduğu söyleniyor.

Daha fazla resim için: http://www.milliyet.com.tr/Dunya/SonDakika.aspx?aType=SonDakikaGaleri&ArticleID=1344485&PAGE=1

Ufoloji Forum: 

yalnız hürriyetin sitesinde 2. resim içler acısı bir resim konmuş ve resmin yanında sırasıyla çaycı börekçi manav resim mesim herkes ekmeğinde biri buraya gelmiş neden gelmiş ekin biçmeye mi yoksa adamlar bizim ekinlerden tırtıklamayamı :D abi süperiz varya kendi kendimizi soktuğumuz şartlara bayılıyorum... ama görüntüler taze olay taze iyi bir yemeklik olur. yok benim karnım harbiden acıktı habire yemekten bahsedip duruyom az önce mısır çekteydi canım hehehe 

 

saygılar

insan yapısı :)

(-_-) Bu resimdeki kesin insanlar tarafından yapılmış ama gerçekten Uzalılar tarafından yapıldığına inanılan çemberler varki insan hayrete geliyor.Ben şahsen bu çemberlerde bir şeylerin saklı olduğuna inanıyorum yani bu yolla bizlere bir şeyler öğretmek istediklerine inanaıyorum.

Bu ekin çemberlerini dünya yapıyor olabilir mi?dünyamızında kendine ait bir sürü sırları var...manyetik bir alan oluşuyor topraktaki mıknatısa hassas elementlerin olduğu yerlerin yoğunluğuna göre arazi şekilleniyor olabilir mi?gezici yeraltı manyetik alanları olabilir mi?ne bileyim işte...:)"canım bu kadar muntazam şekiller olur mu ?"diyorsanız,kar tanelerinin mükemmel nakışlarıda dünyamızın marifeti:)

Değerli  arkadaşlar ;

 

bunların insanların yaptığı ıspatlandı ancak bazı arkadaşlar  bir kaç istisna olan  ekin çemberlerinde radyasyon oranının diğer çevresine göre daha fazla tespit edildiğini bu nedenle bunun bir dış etki nukleer güç kullanan bir gemi tarafından yapıldığını yada radyoaktif izbırakan bir cihaz tarafından yapıldığını düşünüyorlar. ıspat yok tabiki.

ancak ben yinede bunu uzaylılarla ilgili dünyanın ilgisini çekmek isteyen yine insanlar tarafından yapıldığını düşünmekteyim..

nasıl yapıldığını izledim ve gerçekten çok basit düzeneklerde kusursuz şekilleri çok kısa sürede yapıyorlardı. bir nevi graffiti sanatı gibi. bence bu bir sanat ama olan çiftçilere oluoyr ekinlerini ezilmiş buluyorlar :))

saygılar..