Bursa'ya gökten ölü sığırcık kuş yağdı

Evet arkadaşlar sonunda bu da oldu. Önce Amerika sonra İsveç şimdi de Türkiye'de gökten ölü kuşlar yağmaya başladı. Bursa'nın Karacabey ilçesi Uluabat Gölü yakınlarında çok sayıda ölü kuş bulunması tedirginliğe neden oldu.ABD'nin Arkansas eyaletindeki Beebe adlı yerleşim biriminde yılbaşı gecesi bin civarında kırmızı kanatlı kara kuşun (blackbird) ölmesinin ardından Bursa’nın Karacabey ilçesinde yola düşen kuşlar korkuya sebep oldu.

Kuşların, yoldan geçen bir otomobilin çarpması neticesinde mi yoksa kendi kendilerine mi öldükleri araştırılıyor. Yolda bulunan kan bulaşmış araç plakası, kuşların çarpma sonucu öldükleri ihtimalini güçlendiriyor. Karacabey İlçe Tarım Müdürlüğü yetkilileri, yaptıkları araştırmada, çevrede başka bir kuşölümüne rastlamadıklarını açıkladı. 

Video ve resimler için: http://www.milliyet.com.tr/bursa-ya-gokten-olu-sigircik-kus-yagdi/turkiye/sondakika/10.01.2011/1337388/default.htm

Ufoloji Forum: 

Ölü kuşlar panik yarattı!

Bursa'da büyük panik yaratan olayın sırrı çözüldü...
..ABD ve Avrupa'da son günlerdeki kuş ölümleri tedirginlik yaratırken, Bursa Karacabey karayolunda onlarca ölü kuş bulundu. Yapılan araştırmada kuşların herhangi bir tabiat olayının değil, bir otomobilin kurbanı olduğu anlaşıldı.

ABD'de başlayıp Avrupa'ya sıçrayan toplu kuş ölümlerinin esrarı aydınlatılamayıp, Brezilya, Tayland ve Japonya'da da küçük çaplı kuş ölümleri yaşanırken, Bursa Karacabey Yolu'nda da onlarca Sığırcık kuşu karayolunda ölü ve yaralı halde bulundu. Yoldan geçen vatandaşlar tarafından şaşkınlık ve korku ile karşılanan ölü kuşların neden telef olduğu ise yapılan araştırmanın sonunda ortaya çıkınca herkes rahat bir nefes aldı.

Kuş ölümlerindeki sırrı aydınlattı
Haber verilen Karacabey İlçe Tarım Müdürlüğü yetkilileri araştırma için kuşların bulunduğu yola gelirken, yerde bulunan bir araca plakanın araştırılması, kuş ölümlerindeki sırrı aydınlattı. Plakadan ulaşılan aracın Bursa'da bir nakliye firmasına ait olduğu ve aracın seyir halindeyken yoldaki kuş sürüsünün arasına daldığı anlaşıldı. Aracın sürücüsünün de olayı doğruladığı bildirildi.

Siz inandınız mı arkadaşlar?

Tabi ki inanmadım! plakaymış, pöh! EKolojik dengenin içine et, sonra da yok plakaya çarptı yok gece körü bu kuşlar, arkadaşlar 2012 yaklaşıyor.Alışalım mı artık? Hım??

yanılıyorsun 2012 ile ne ilgisi olabilirki,öyle bir duruma gelmişizki her olayı ufolara bağlıyoruz ...

Ben ufo demedim ki zaten 2012 dedim.

ne yani şimdi 2012 de kıyametin kopucağınamı inanıyorsun.?

elbette hayır.bunu şöyle düşün.yılan deri değiştiriyor.ama bu kısa sürede olan bir değişiklik hem de belirgin.eski deri ölüyor, altından yenisi çıkıyor.dünya da kendini yeniliyor.

Basın gerçekleri saptırmada da büyük başarıyla işlev görüyor, dolayısıyla hangi bilgiye güveneceğimizi bilemiyoruz. 

Hahaha elbette hayır.Bunu şöyle düşün.Yılan deri değiştiriyor.Ama bu kısa sürede olan bir değişiklik hem de belirgin.Eski deri ölüyor, altından yenisi çıkıyor.Dünya da kendini yeniliyor.

dünya kendini başından beri yeniliyor.2012 ile ilgisini merak ettim sadece.

Bilgin var mı 2012 ile ilgili?

tabiki var.3 senedir tartışıyoruz bu forumda .

26.000 yıllık döngüyü bitiriyoruz.Eğer foton kuşağı dünya üzerindeki yaşamı bir şekilde değiştirecek ise, şu anki yaşamın bitmesi gerekir.dünya, biz yarım akıllılar yüzünden kirlenip deforme olduğu için artık canlılarını kaybediyor.2012 öncesi ve sonrası da bu değişim için hazırlık aşaması olabilir.

foton kuşağının hayatı,yaşamı değiştireceğini sanmıyorum fakat o kadar büyük etki yapmıyıcağına inanıyorum bu uzun seneler sürer vede insanların yükseliş boyut değiştireceğine inanıyorum.

Evet bende aynı fikirdeyim.Eee sorun nerde ? :)

sorun yok ;) olayın farklı kapıları var herşeyi düşünebiliyoruz ama aynı ipteyiz.)

:)

Biliyomusun aslında kendimi tam olarak ifade edemedim :) keşke konuşma imkanımız olsaydı.

;)

2012 bence dogru çünki bu dunyada nelerse ters donuyor daha senenın başı garıplıkler hala gabagdadı

Yani araç ile onlarca kuşu ezmek değişik birşey olurdu. Hani sudan zehirlenmişler, havaifişekten korkmuşlar yine bir derece anlaşılır. Ama bir aracın gelipte onlarca kuşu ezmesi çok enteresan bir açıklama olmuş.

Belki de bunların CERN deneyleri ile de ilgisi olabilir.

gunaydın ya arkadaşlar hemen bır plaka bıraz kan fantazısı
problen yok ya arkadaşlar sayın tayfun dedıgı gıbı herhalde
sız ınandımızmı derken bıyık altı dedıgıne ınanıyorum 50- 60 adet kuş oluyor ya nezamandan berı kuşlar aynı anda ıntıharı duşundu komık,ayrıca sayıntayfun dedıgın gıbı ıtalyadakı kuşların gagası mavı olarak olmuşler acaba cern de dışarı kaçan bır enerjimi var?bakıp gorecegız.arkadaşlar 2012 hakkındada 3-4 gun evvel bır bılgı geldı şu an foton kuşagının korumasında oldugumuz için ruhsal ve kuçuk bır mıktarda tuhaflıklar yasasak bile ,paralel evrendekı bızlerın şu an 2012 içinde yasadıkları ve fızıksel ve ruhsal etkılerı yasadıkları bılgısını paylaşmak isterım ,açıkçası bıraz bılım kurgu gıbı gelsede 1 aya yakındır dejavular ve enerjide zıplamalar yasamaktayım ve şu an fıkır ve duşuncelerım hergun gıttıkçe daha maddeden kopup ruhsal olarak baktıgımı çok derınlerden hıssedıyorum bakalım gorecez zaman hepımıze gormemız gerekenı gosterecek.saygılarımla ışık sızınle olsun

Arkadaşlar bu şekilde kuş ölümleri daha öncelerdede yaşanmıstır, bu yaşanan olayı ufo,uso,yeni yıl,2012 gibi nedenlere bağlamananız bana şaçma geldi...

Daha önce sigircıkları hiç gözlemledinizmi bilmiyorum toplu halde bi agaç bulurlar ve oraya tünerler, tabi yırtıcı hayvanlarda bu kuşları rahat bırakmaz.Bu hayvanlar gece ayazında uçmaya başladıklarında tuhaf olan ölmeleri degil, ölmemeleridir.Gece iyi göremezler hava soguktur kanatları donar yüksekten düşen kuş yere çakılır.Soğuktan  yada yere çarpmanın etkisi ile  can çekiserek ölür.

 

Sizden bide ricam ulucak;Kiş aylarındayız pencerenizin önüne bi avuç bugday,pirinç.arpa bırakmanızdır...

abicim çok mantıklı yazdın biraz olsun rahatladım ama yinede azda olsa insanda şübhe kalıyor

Ben kuşların soğuktan dolayı öldüğüne inanmıyorum.Evet zaman zaman olabilir ama şimdi değil.Bundan daha sert kış koşullarının olduğu zamanlar da oldu.Bugün bir öğrencim akşam çok garip bir olay yaşadığından bahsetti.Sanki zaman da yolculuk yapmış gibi.Ya birileri dünya ile oynuyor ya da 2012'nin yeni çağın etkilerini yaşamaya başladık.Hepimiz tuhaf şeylere yaşamaya başladık.Önümüzdeki günlerde daha da ilgimç şeyler yaşayacağız gibime geliyor.

Sen -35 gordun mu bilmiyorum ama ani hava değişimleri buna yol acan şey, neden kuşlar balıklar ölüyor neden başka hayvanlarda değil...2012 yle alakalı kuşların ve balıkların ayrı bi misyonumu var...

Ve ölen kuşlara bakıldıgında sürü halınde yaşayan türler, karga sıgırcık - ölen balıklarda aynı şekilde sürü balıkları (göllerden bahsetmiyorum.) sardalya vs...

 

2012 geliyor, iyi güzel...fotondu, 4.boyuttu buda güzel senin ögrenci zamanda yolculuk felan, hepimize biseyler oluyor bu dahada güzel...

Hep sizimi buluyor bunlar, biz niye yasıyoruz  biz figuran mıyız.bak sinirlerim bozuldu şimdi...

 

 

 

 

 

 

Pleideans arkadaşım dikkat edersen kendi kişisel fikrimi belirttim.40 yaşında biri olarak şimdiye kadar okuduğum kitaplar araştırmalar ve gözlemlerim sonucuna göre yazdım bunu.2012 de birşeyler olabilir ya da olmayabilir.Bana verilmiş tek bir yaşam hakkını birçok şeye şüphe ile yaklaşarak gerçeği arama fikri ile yaşamayı seçtim.Yarın yeni bir gündür.Hayat devam ediyor biz istesekte istemesek te...Figüran değilsiniz elbette,ayrıca sinirlerinizi bozmanıza da gerek yok.:)

açıkçası bence şunu anlamalıyız dıye duşunuyorum eskıden hıssettıgım gıbı hıssetmıyorum olayları bakış açım daha farklı bu yaşımın 40 oldugu degıl olgunlukta degıl ruhumun hıssettırdıklerı ,arkadaşlar bazı arkadaşlar bu olayları yasayabılır bazıları yasamaya bılırler 2012 medya sovunun dışında asıl gerçek evrıme ugramamızdır ama herkesın karması içinde bunların ne kadarını basarıcagı meçhuldur herkesın bu eşigi geçecegıde meçhul sıze 1998 yılındakı bır bılgıyı paylaşmak isterım bızım dunyamızın 2012 baslangıçında 3te 1 bılınç olarak açılacagı ve bu 3 te 2 yapmak için çalışmalar ve karmaların temızletıldıgıdı 12 yılı geçtı bunla alakalı bır bılgı yok ama umumı olarak 3
seçenekten bırı olacagı şu anda yuksek ıhtımal tabıkı bızım burda insanoglu olarak vermiş oldugumuz evrım çok onemlı ne kadar pozıtıf enerjı yayarsak o kadar daha fazla insanı enerjının farkına varmasını saglarız.ışık sızınle olsun

2012 ye yaklasırken bi şeyler olucaksa su anda mevcut yaşayan insanlar adına çok bi değisim olucağını düşünmüyorum.Bizler foton kuşagına yeni girmedik ilk evresini aştik ve son 50 yılda geline teknoloji gerçekten üst seviyede ben gelişimin bu şekilde yavaş olucagına inanıyorum yani bi anda antenlerimiz cıkmıcak :) yada 12.12.2012 den hemen sonra insanlarda telepatik yada farklı durumlar kendini bi anda göstermicek diye düşünüyorum.ama kendini farklı hissedenler ayrı, onlar için bi şey söyleyemem...

Tamam itiraf ediyorum ben ezdim. Dağılın...