savas ucaklari ufo mu düsürdü ?

Haberi okuyuca insanin gercekligine pek inanasi gelmiyor ama siz de bir göz atabilirsiniz..Galaksileri asmis gelmis uzay araclari f16 tarafindan düsürülmüs.Bana bi kahramanlik hikayesi gibi geldi.yorum sizlerin..

 

 

http://www.havacilikhaberleri.org/savas-ucaklari-ufo-mu-dusurdu/

 

 

 

 

Not: Türkce klavyem yok.

Ufoloji Forum: 

ufo olması imkansız şuana kadar ufo düşürebilen olmadı :) balon falan düşürmüştür onlar.

ufo teknolojinisini düşürecek bir teknoloji var mı dünyada......

dün haberlerde duydum ancak bunun pilotsuz ajan uçağı oldugu bildirildi

O kadar manevra yapabilen gelişmiş bir sistemi, sınırlı harekete sahip tek düzey bi insan yapımı araç mümkün değil düşüremez. UFO değildir, umarım.

bir de şöyle düşünmek lazım , diyelim ufo ve içindeki canlılar, bu gezegendeki insanları dost canlısı zannettiler , evet belki manevra yapacak yada kaçacak teknolojileri var ama nerden bilsinler , düşmanca tavır la saldırılacağını ! bir de harbiden ufo oluyormuş ve ilk saldıran dünya gezegeni olduğu için , onlarda hepsi birden saldırıya geçsin israile karşı

Ben ufo düsürüldügüne inanmiyorum.birincisi zaten uzaylilar var ise insanlari tanirlar.yani bilinmeyen bir olaya karsi aniden saldirgan  olabilecegimizi bilirler.zaten bize kendilerini göstermeme nedeni hazir olmayisimiz degilmi ! bir ikincisi bir belgeselde seyretmistim zamanin rus savas pilotlarindan biri su aciklamayi yapmisti."eger ufo oldugunu anlarsak , kesin olarak saldirmama emri vardir merkezden demisti"  bütün dünyada böyledir demisti.ama vurulma olayina hic ihtimal vermiyorum ,gerci  israil bu onlardan her sey beklenir.ha bide casus - insansiz ucak zannedilip vurulmus olabilir  ama bizim füze ve roketlerimizle onlara ates etigimizde roket hedefe vardiginda tahminim onlar gezegenlerine dönmüs olur :-)

Başlığı tüm harfler büyük durumundan çıkartın lütfen aksi taktirde içerik 12 saat içinde silinecek..

kesinlikle israil yapmış olduğu bir oyun. üretmiş olduğu silahları dünyaya ne kadar güçlü olduğunu göstermek için böyle bir reklam yapmıştır.

tabi ki imkansız........