Bilim Adamının Çılgın UFO İddiası!

Bir Rus bilim adamı, 101 yıl önce bir UFO'nun dünyayı kurtarmak için Sibirya üzerinde dev bir meteora çarparak kendini bile bile feda ettiğini ileri sürdü.

Tunguska Uzay Fenomeni Vakfının Başkanı Dr. Yuri Labvin, Macedonian International News Agency'ye yaptığı açıklamada, 30 Haziran 1908'de Sibirya üzerinde dev bir meteorun dünyaya çarpışını engellemek için kendini feda ettiği iddiasında bulundu.101 yıl önce Tunguska'da 200 kilometrekarelik alanda 80 milyon ağacın kül olmasına yol açan 15 megatonluk dev patlamanın sebebinin bu olduğunu savundu.

Dönemin görgü tanıkları, çok parlak bir ışık ve dev bir şok dalgasından söz ederken, dev patlamanın ardından bölgede ölen veya yaralanan olmamıştı.

Birçok bilim adamı, bu olaya yüzeyin birkaç kilometre üzerinde bir göktaşının patlamasının yol açtığını düşünüyor.

Ancak Dr Labvin, bölgede bulunan garip işaretli kuvarz kristal dilimlerinin, dev göktaşına çarptıktan sora yere çakılan bir UFO'nun kontrol paneli olduğunu iddia ediyor.

"Kristali böyle işleyecek teknolojimiz yok" diyen Labvin, ayrıca bölgede demir silikat bulduklarını ve bunun uzay dışında hiçbir yerde bulunmadığını söyledi.

KAYNAK: CNNTURK - http://www.cnnturk.com/2009/bilim.teknoloji/bilim/05/28/cilgin.bilim.ada...

Ufoloji Forum: 

tamam bu adamıda kimse kaale almıyıcak delidir ne yapsa yeridir sözü burdada geçerli olucak ve 1 hafta sonra herkez herşeyi unutucak oldu bittiye getiricek büyük ihtimal bunuda hükümetler çünkü bu adamlara inanıcak insan sayısı azdır ama adam ispatlarla gelmiş inanılabilir birisi bence.

Teşekkürler cann

cok eski bi haber..ama tsk..