12 09 2010 Meksika'da UFO Filosu! İnanılmaz!

Arkadaşlar bu video malesef kaz sürü.Kanada kazlarının göç sırasındaki uçuş şekli.Bende ilk başta ufo filosu olduğunu düşündüm ancak sonra kanada kazlarına ait bir belgesel izlediğimde hayal kırıklığına uğradım.Ancak ufo daha doğrusu dünya dışı utgarlıkların kanıta ihtiyacı yok.Zaten mantıklı düşünen birin dünya dışında bir sürü yaşam formunun olduğunu kolaylıkla kavrar.Bunun için sahte görüntülere ihtiyacımız yok zaten.Dünya dışı yaşamın en büyük kanıtı zaten bizleriz.Bizler nasıl varolduysak uzayın başka köşelerinde bir sürü yaşam formu varolmuştur zaten.Bazılarının bizden çok ileri olması doğal bir sonuçtur.Bunlar şayet bizden ileri iseler bize ulaşmış olmalarıda çok doğal.Ancak görünmek istenmemelerinin nedeni evrim sürecimizin aksamamsıdır.Bu yüzden ben uzun bir süre daha bizimle temasa geçmeyeceklerini düşünüyorum.Ancak sadece aklımızda soru işaretleri bırakmak istiyorlar.Bu yüzden net olmayan fotoğraf ve videolar kesin olmayan muğlak açıklamaları hep görüyor ve duyuyoruz.

Ben sadece hayatımda bir kere UFO gördüm.Ancak kendimi bu yüzden çok şanslı hissediyorum.

ufoların temasa geçmemesini bence tek ve yada en büyük nedeni güvenlik . İnsanoğlu gibi kendini ve çevresini yok etmeye meyilli ki , bunu tarihte atlantislilerden , tarihteki savaşlardan ve yakın tairhteki dünya savaşlarından biliyoruz. onlarda eminim biliyordur.

Ayrıca bir DDV canlı olarak ele geçtiğinde kobay olacağını ve zarar göreceğini çok çok iyi bilyordur eminim.

Bu nedenle güvenli hissetmediğinden temasa geçmediğini düşünüyorum.

bireysel ve gizli olarak temas kurduğu insanlar olabilir ama devlet düzeyinde asla olmayacak diye düşünüyorum .en azından 5  6 yuzyıl...

 

saygılar.

 

 

Ben senin gibi düşünmüyorum palindromik.Dış uygarlıklar sadece bizim biraz daha gelişmemizi bekliyorlar.Yaşamda aslolan 2 ünsür var ilki üreme iç güdüsü ikincisi beslenme içgüdü.Bu iki unsur bütün canlılarda neslin devamı için gerekli olan şeydir.Yine beslenme iç güdüsü hayatta kalmak içindir.Üreme iç güdüsü ise canlıların bilinçsizce yaptığı bir eylemdir.Ancak yaşamın canlılardan istediği tek şeydir.Yaşamı bir bütün olarak düşündüğün zaman herşeyin yaşamın devamına programlandığını görürsün.Bir bakterinin yeterince büyüdüğünde bölünmesi.Bir genc kızn buluğ çağına erdiğinde adet görmesi Aşk vs.Yaşam her şeyiyle gelişmeyi ve güçlüyü destekler çünkü yaşamı güçlendirecek olanda güçlüdür.Bu yüzdendir ki bütün canlılar arasında bir rekabet vardır ve insanlarda bu rekabete dahildir.Herşey zamanlanmış ve programlanmıştır.Bunun en basit örneği atom bombasıdır.Orta çağda kralların eline atom bombası olsaydı eminim şuanda yer yzünde canlı diye bir şey olmazdı.Bu gün bizim kötü diye düşündüğümzü şeyler aslında varolması gereken şeylerdir.Ancak insanlık bazen istisnadır.Acıma duygusu,keyfi öldürme vs.Ancak unutulmamalıdır ki insanlık bugün yavaş yavaş dünyadki yaşamın tanrısı olma yolundadır.

 Ben ddv ların çokta gizlenmek gibi bir çabaları olduğunu sanmıyorum.sadece dünyadaki yaşama saygı duydukları için kendilerini ortaya atmıyorlar.en basit örnekle;afrikanın keşfedilmemiş bir kabilesi ile dünyanını gelişmiş medeniyetinin karşılaşmasından çıkacak görüntüler ne ise aşağı yukarı aynı...kabilenin hiç görmediği uçak helikopter her neyse panik yaratacaktır oradaki yaşam şartlarına böcek ısırıklarına yada bakterilere alışık olmayan medeni insan ilk günden sıtmadan hastalanacak kabile büyücüsü korkmazsa kendi bildiğince tedavi edecektir yada oturup yiyeceklerdir:))aklı selim medeni insanda zaten bu kabileye al sana bilgisayar buda uçak dur sana görüntülü cep tel. da vereyim demez:)önce onu kafayı yememesi için eğitir sonra algılaması gelişince sunumunu yapar..aynı şey değil mi?

Sn kada1978

 Benim söylediğim şeyi söylüyorsun aslında sadece kendi bakış açınla anlatıyorsun.

Benimde söylediğim ve iddia ettiğim bu sürecin 5  6 yuzyıl kadar süreceği. daha erken beklemiyorum.

Atlantisliler  bazı rivayetelre göre 850-900 bin yıl  baızlarına görede 300-350 bin yıl önce , teknolojik olarakta bilinç olarakta çok fazla ileri gittiler. Daha sonra tanrıcılık oynamaya başladılar ve felaketlerin ardı arkası kesilmedi onları denizin dibine gitmelerine sebep oldu.  Bu insanlık bu kadar ileri bir düzeydeyken kendini yok etmişken ( detaylara girmek isemiyorum konu dağılmasın diye ) aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen vede onlar kadar ileri gidemediğimz halde ( bazı konularda) DDv lerin bizimle temesa geçmesini çok yakın bir tarih olarak görmüyorum.Hala kendimiz için bile çok çok çok  fazla tehlikeliyiz.ve de çevre için.

 

saygılar.

 

fıkılerınıze %100 katılıyorum bızden korkmaları gıbı bır sebep yok sadece dogru zaman 26 bınlık sıklus yenı bıtıyor bızde yenı bır tıtreşıme geçıyoruz bence burda
en basıtı ufolar dna yapımız degıştıgınde bıze olacaklar bence daha degerlı olacagın duşunuyorum. ayrıca palındromık 1948 yılından berı amerıka zaten teknolojiyı karşılıklı anlaşma olarak aldı orıon ve grılerden melez ırk gelıştırme projesı devletler duzeyındedır.sadece dıkkat edın dunyada soz sahıbı pek olmayan devletler ddv yasam dosyalarını açtı bazılarıda resmı agızdan kabul ettı ama amerıka nuh dıyor peygamber demıyor ıyı duşunun ama sıkıntı şu umumı bılınç açılmasına kadar ellerındekı gucu kullanıp kapatmaya çalıssalarda kendılerıne yandaş bulsalarda en onemlı son özgür ırade .ışık sızınle olsun

Sn Galaktik

amerikanın anlaşma yaptığını sanmıyorum onlarla

nedeni ise ,

eğer bu DDv ler şuurlu bilinçli ve barışçıl üstün bir düşünceye sahipse Amerikanın dünyayı emen bir vampir olduğunu çoktan  anlamış olmaları gerekiyor miyormuydu ?  ve varsa bağlantıları kesmeleri gerekmiyor muydu  ?

 

 

saygılar

 

kusura bakmayın ama bunlar bence göç eden kuş sürüsü

Şimdiye kadar tam olarak bir temasın olmadığını düşünerek, bizimle temas kuramamalarının tek nedeni henüz dünyayı keşfedememiş olmaları olabilir..Düşünsenize dünyayı keşfetmek için neden bizim daha uygar bir hale gelmemizi beklesinler..Bizim uygarlaşmamızın artık daha ileriye gitmeyeceğini veya gidemeyeceğini bildiklerini sanıyorum..Bunun için uygarlaşmamızı bekliyorlar gibi bir düşünce olamaz..

Bizler yaşanabilir bir gezegen keşfetsek ve bulunan bu gezegene gitme gibi bir lüksümüzde olsa gitmezmiyiz,tabii ki gideriz..Onların gelişmelerini beklermiyiz hayır,beklemeyiz..Eğer onların bizden daha güçsüz olduklarını anladığımızda hiç vakit kaybetmeden onların gezegenine yerleşmezmiyiz evet yerleşiriz..Yani bana göre dış dünyadaki akıllı canlılar henüz bizim yerimizi tesbit etmiş olmayabilir..

Ayrıca dünya dışı akıllı canlılar derken dış dünyada mutlaka akıllı canlılar olur diye bir kaide yok,ya akılsız canlılar ve henüz çok ilkel iseler..Yani ilkel oldukları için yerimizide tesbit edememiş olabilirler..O zaman da ya bizler teknolojimizin gelişmesini bekleyip onların gezegenlerine gideceğiz yada onların teknolojilerini geliştirip dünyaya gelmelerini bekleyeceğiz..Ama göründüğü kadarı ile büyük olasılıkla onlar henüz bizim yerimizi bulamadılar veya buldular fakat mesafe devasa boyutta olduğundan henüz gelemiyorlar, veya bizim gibi değilde bizden daha ilkel olma olasılıkları da büyük bir ihtimalle var..

" Ayrıca dünya dışı akıllı canlılar derken dış dünyada mutlaka akıllı canlılar olur diye bir kaide yok,ya akılsız canlılar ve henüz çok ilkel iseler..Yani ilkel oldukları için yerimizide tesbit edememiş olabilirler..O zaman da ya bizler teknolojimizin gelişmesini bekleyip onların gezegenlerine gideceğiz yada onların teknolojilerini geliştirip dünyaya gelmelerini bekleyeceğiz..Ama göründüğü kadarı ile büyük olasılıkla onlar henüz bizim yerimizi bulamadılar veya buldular fakat mesafe devasa boyutta olduğundan henüz gelemiyorlar, veya bizim gibi değilde bizden daha ilkel olma olasılıkları da büyük bir ihtimalle var..

 

yukarıdaki tahmin ve yorumlarına katılıyorum. Bizi bilmeyen ,haberi olmayan , haberi olup ama gelecek teknolojiye ulaşamayan , gelen ama gidemeyen , gelip giden DDv ler var. son 3 grubu zaten biliyoruz.

ozaman akla şu gelecek bu kdar uzak mesafeler  nasıl gelebilyorlar.

diğer konumzdaki ışınlama yada boyut kapılarını bulmuşlar yada farklı bir teknoloji geliştirmiş olablirler.

ışıktan daha hızlı bir teknoloji da bulmuş olablirler.

sonrada eklediğim 3 sorudan biride

"karadelikler acaba aynı zmaanda bir ışınlanma kapısı olabilirmi ? "

 

saygılar.

 

Ufolar binlerce yıldır zaten dünyamızdalar.Eski mağara resimleri ve kadim uygarlıkların ünlü ressamların tablolarında birçok yerde varlar.Ancak belki de işin çözümü paralel evrenler de olabilir.Aynı anda geçmişi,şimdiyi ve geleceği yaşamak.Ve zaman zaman oradaki görüntülerin buraya yansıması.Evren bir holografiden oluşuyor.Ve belki de aslında bu evren hepimize yüklenen sanal bir gerçekliktir. Tasavvufta da Alemlerin aslı hayaldir felsefesi gibi Matrix gibi yada 13.Kat filmindeki gibi.Belki de bir labirentteyizdir ne dersiniz?Asla çıkamayacağımız bir labirent.Yukarıda yazdığım filmi mutlaka izleyin.13.Kat ben 14 defa izledim.14 defa daha izlerim.Herkese iyi sabahlar

Sn.ttayfunn

 

filmi bakıcam yine izleyeceğim Ama benim eklemek istediğim bir şey var. aklınıza yatar yada yatmaz paralel evrenler konusundaki benim görüşüm şöyle ; ( görüşüm diyorum aslında direk olarak aldığım bir bilgidir bu )

sayı veremiyorum  ama çok fazla evren var . Hepsi bir birinin aynı içinde yaşayanlar bile yani sizin bir kopyanız başka bir evrende yaşıyor.Ancak onun yaşam biçimi ve ortamı sizinkinden farklı.Hepsi birbibirinnden farklı ... iş, inanç , sevgi, ilgil alanları , rengi , yani sizde olan tüm olasılıklar farklı evrenlerde gerçekleşiyor. kısacası biz de bu olasılıklardan biriyiz diyebilriz. ( bu cümleyi matrix ten hatırladım :) bunu çok fazla genişletebilrisiniz.

Ancak mümkün olursa eğer bunlardan birine gidebilmeyi başarırsanız ( jet li nin tek filmindeki gibi ) kendinizide görebilirsiniz.

saygılar.

gökyüzündeki şeylerin bütününe baktığımda sanki bize birşey ifade etmek istiyorlar. bir şekil, bir resim, bir mesaj. noktaları çizgi ile birleştir resmi,şekli mesajı bul dermiş gibiler. bana öyle geliyor çünkü bu bir filoya benziyor belli bir geometrik düzende durmaları gerekmezmi? bunun yerine ilginç şekiller gösteriyorlar. unutmadan birde videonun 2 dk 26. saniye ile 2dk 37. saniyesi arasında ekranın orta üst kısmın da parlak nesnelerin arasında koyu birşeyler var

Bir keresinde rüyamda yüzlerce ufonun gelişini gördüm...gece gökde yıldız kaymasını andıran ama daha yaivaş yüzlerce!çok etkileyiciydi.önce sevinecek oldum ama onların istilacı olduklarını anlayınca rüyanında rengi değişti tabi:))yaşanan kaosu paniği hala hissediyorum:)rüya işte!

Tek tek  alışığızda sürüyle gelmeleri pek hayra alamet değil:(ne işleri var bu kadar kalabalık...yok yok dünya dolu yer yok! bizler uzayda falan öyle gemilerde yaşayamayız sizin gibi!hadi başka yere.haksız mıyım arkadaşlar:))

Haksızsın :)  saldırcakları fikri de nerden çıktı :)

Eğer bu videodaki görüntüler gerçekten ufo ise bence oluşturdukları şekil bizim bakışımıza göre takım yıldızı galaksi veya geldikleri yeri belli eden bir oluşum.