Nasa'nın Toplantısı ve Globol Anons

Arkadaşlar Globol anons yapılacak denilmişti 2010 da o noldu ? Nasa'nın toplantısı mıydı acaba ?

 

Bu arada Nasa'nın toplantısının adı ''Dünya Dışı Yaşam'' idi.Fakat sadece her ortamda yaşayabilen bir bakteri açıkladılar ?? .

 

Peki ya toplantıının amacı ?...

 

 İşte Nasa aldatmacasının kanıtı...
8 Ekim 2008 tarihli Bilim-Teknik'e baktığımızda geçen gün Nasa tarafından yeni olarak sunulan haberin kaç sene önce açıklandığı gerçeği ile karşılaşıyoruz.
Böyle bir paylaşım zaten 2 yıl önce olmuş peki bugün niye açıklıyorlar?   Bence ilk gerçekten açıklancaktı sonra vazgeçildi cesaret edemediler burdaki linkte onu gösteriyor..

 

beko34 sana büyük ölcüde katiliyorum.ama bence nasa kendisi vazgecmedi .abd nin eli silahli gücleri gene devreye girmistir diye düsünüyorum.nasa kendi vazgecicek olsaydi bastan dünya disi yasamla ilgili bi aciklama olucak denilmezdi..ama olay ayni gün icinde cok yanki buldu ve dünya basini olaya cullaninca ,abd nin  gizli kurumlari devreye girip olay gene örtbas edildi..bence  dünya disi yasam kanitlari hakkindaki bilgiler uzatmalari oynuyor, daha fazla halinin altina süpürülecek durumu kalmadi.ddv neredeyse hergün tepemizde artik, nereye kadar saklanabilir ki ?

Bencede çünkü bu kadar büyük kurum hemen karar değiştirmez degistiremez ...

Araştırmacı dediğin işte böyle olur..Teşekkürler beko34 çok güzel bir tesbit yapmışsın..2008 deki bir haberi nasa nın dünya dışı ile ilgili bir haber olarak yeniden ısıtıp insanların önüne sürmesi garip bir durum..Evet nasa bu kez çark yaptı..Sebebi de yine politik veya askeri baskılar olsa gerek..

:)

elıne saglık artık son kıvırmaları ,baskı yukarıdan degıl içerden duzenden para ve guç kazananlardan bekleyıp gorecez. isık sızınle olsun

Katılıyorum sana global anons yalan oldu....

Bende tam bundan bahsedecek yer arıyordum sene 2008 amerikalı bilm adamları aynı bakteriyi gene açıklamışlar alalade bir keşif gibi sene 2010 na geldi şimdi gene açıkladılar hemde basın toplantısı ile http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/7558448.stm