basında ufolor sık sık yer alıyor

zamanla bu ufo fenomeni ciddiyet kazanıcaktır diye dusunuyorum

Ufoloji Forum: 

çok sevindim! yakından takip etmeye çalışacağım.bir de köylere gidip bizzat konuşulması ayrıca güzel bir olay bence =)nihayet böyle bir şey yapabildiler. belkide bu olaylar yavaş yavaş bizi alıştırmak içindir? olabilir ne diyelim sevindik =)

umarım yayın saati izlenebilir bir saatte olur.böyle konuları genelde geç saatlerde yayınlıyorlar.abuk sabuk diziler varken...en kısa zamanda başlasa bari!

yılbasına kadar calısmalarımızı bitirmeye ve en kotu ihtimalle 2011'in ilk haftası yayında olucaktır,,bakalım hangi kanallar hangi gun ve hangi saatlerde yayınlamak istiycekler inanın bende en az sizin kadar sabırsızlıkla bekliyorum...ancak simdiden programa katılmasını dusundugum cok renkli ve o kadarda ilginc arsivleri ve hikayeleri olan insanlarla gorustum ve beni kırmadılar,bakalım zamanla nasıl bir cizgi halinde gidicez bekleyip gorucez..ilginiz icin gercekten cok tesekkurler..

Dar çaplı bir proje olsa bile bu tür programların yapılması çok sevindirici. Umarım programın ömrü uzun olur ve gereken ilgiyi görür. Bir diğer dileğim de programın mümkün ise hafta sonuna denk gelmesi.

Bir kac yıl once sırıus web ın sorumlusu Haktan beye Ilgılı konuları ıceren TV nın yayıncılıgı yapılsa nasıl olur demıstım yanı su belgesel kanalları gıbı,sadece ddv,ufo ve gercek yorum,Bılım adamları,konferansların yayınları vb genıs tayf lı bır yayıncılık.Ama henuz cok zaman var daha sanırım buna.