Kozmik okyanusun kıyıları, türkçe altyazılı

Merhaba, Carl Sagan ın güzel bir belgeselini seyrettim arkadaşlar, ilgi çekici. belki izlemek istersiniz..
teşekkürler..

1.bölüm

2.bölüm

3.bölüm

4.bölüm

5.bölüm

6.bölüm

7.bölüm

8.bölüm

Ufoloji Forum: 

Eline sağlık güzel bir paylaşım.Diğer bölümlerinide buldum arşivime ekledim.Teşekkürler.

 

Sayın milarem..Forum konusu oluştururken yazdığınız ""Merhaba, Carl Sagan ın güzel bir belgeselini seyrettim arkadaşlar, ilgi çekici. belki izlemek istersiniz..

teşekkürler..""

şeklindeki yorumunuzun altına videoları eklemeniz gerekiyor..

Gönderinize tıkladığımızda sadece sizin" Merhaba, Carl Sagan ın güzel bir belgeselini seyrettim arkadaşlar, ilgi çekici. belki izlemek istersiniz..

teşekkürler.."şeklindeki yazınız ile karşılaşıyoruz..

Gönderinizi açtığımızda videoların konu içinde görünmesi gerekir..Yani gönderinizi yeniden düzenleyip gönderebilirsiniz.

 

 

alınganlık yok arkadaşlar, gerçekten düşünmeyin öyle lütfen, bir yanlıştan bahsettiniz ama benim haberim yoktu yanlış nedir diye.. aslında şöyle yapmak istemiştim, bu belgeseli izledim, sekiz bölümden oluşuyordu. konuyu açınca ilk bölümü yazı yazdığım yerle aynı bölüme yükledim. ama sonra baktımki, birinci bölüm bitince ikinciye geçmedi. bunun üzerine bende diğer yedi linkide paylaşayım dedim.:) iş orada yanlış oldu sanırım. bunları paylaşınca birinciyle diğerleri ayrı ayrı yerlerde oldu. birinciyi alıp, diğerlerinin yanına yükledim ki karışıklık olmasın hepsi bir arada olsun diye.böylece iki ayrı bölüm oldu. videolara yorum geldikçe aşağı doğru kayıp gitmesini düşünemedim.şimdi tekrar bakınca anladım ve sizin demek istediğinizi. dedimya ilk denememdi.düzeltmeye çalışacağım..
tesekkürler.

 

Tamam sayın milarem şimdi güzel oldu..

Bu arada konu düzeltildiğine göre sayın stars.tan bu içeriğin düzenlenmesi konusunda benim yaptığım bir önceki yorumu ve bu yorumumu silmesini rica ediyorum..