Seres: Genesis / bunuda kaçırmayın derim :)

İşte budur ya bayılıyorum ufolojiyi konu alan filmlere :) Gerçi çoğu ddvleri kötü niyetli ziyaretçiler olarak gösteriyor ama olsun konunun gündeme taşınması bile yeter. Teşekkürler RA'm birazdan bende bir fragman yayınlayacağım. İzlenmesi gerektiğini düşündüğüm bir filme ait.

Saygılar

mukemmel ra teşekkurler

ısık sızınle olsun

skyline gösterime girdi izleyen var mı acaba

Teşekkürler RA.Güzel videolar..Devamını da bekleriz.

Türkiyede gösterime gireceğini hiç sanmıyorum, umarım yanılırımda bu güzel filmi izleme fırsatımız olur altyazısıyla. <<< Neden mi böyle bir düşüncedeyim, genelde yayınlanan çoğu yabancı film ABD yönetimli filmler, Film Sektörünün bu filmi duyacağından bile şüpheliyim. Bugüne kadar ben hiç şahit olamadım sinemada ispanyol bir film izlediğime >>>

arkadaşlar sitede 3 adet filmden bahsediliyor tam benim istediğim ve sevdiğim tarz filmler ama kimse ne zaman izleye bileceğimizi belirtmiyor.Nerden izlenir TC de gösterime girecekmi bu konulardada açıklayıcı bilgisi olan varsa sevinirim.

ra ustam! çok teşekkürler...vallaha buda kaçmaz...;)

 ve bu arada bir şeye dikket çekmek isterim ki.! ra üstadımızın bizlere tavsiye ettiği her iki filmde de ''uzaylı''lar ''düşman'' olarak lanse ediliyorlar... teknolijinin artık sınır tanımadığı ve göstermek istedikleri herşeyi, laiki ile gösterebildikleri bu son sinema filmlerinde neden senaryo ların bu şekilde kuruldukları sizlerede manidar gelmiyormu? acaba! bizden bile daha ''barbar'' bir ırka veya dünyalar arası bir savaşa hazırlanabiliyor olabilirmiyiz??

 

 

bu konudaki görüşlerini çok merak ediyorum ustam?