Atlantis Gerçeği Hk.

artl

Ufoloji Forum: 

Palindromik kardeşim güzel bir yazı fakat işgüzarlık olmasın yanlışta anlaşılmaması adına diyorum ki başlığı istersen düzelt."Atlantis" kelimesine dikkat ....

Afedersin haklısın gözden kaçmış.. :)) tşkler uyarın için.

 

Dıger konuda soyle yazmıstınız

Araştırma eikplerinini verdiği bilgilerdir. ve kesin ve nettir benim yorumum değildir. olan bilgilerin derlenip toparlanıp size aktarılmasıdır. bölece ilk sölediğim Atlantisin var olduğu ıspatlanmış oldu.

 

Bu arastırma ekıplerı kımlerdır normal bılımsel arastırma yapanlarsa yok boyle bır sey en azından halka acıklanmıs 6-7 yere dalıs yaptılar baktılar ama hepsının da tam olarak ıkna edıcı olarak ıspat seklınde bır durumu yok ozellıkle Akdenızde bır yerlerde oldugu seklınde cok kastılar ama oda hem tarıhsel olarak hemde batıklardakı durumlar olarak olma ıhtımalı dusuk gorunoyor , Buyuk okyanustakı adaların yakınlarındakı buyuk sutunların yol olarak degerlendırılıp atlantıs olması seklınde kı ıddıa da yeterlı kanıt bulunamadıgı ıcın ortada kaldı bazı bılımadamların ıddıa edılen kaya sekıllerın dogal yolla olustugunu bıle soyluyor vs vs ...

 

Saygılar

 

Not : Ha bu arada verdıgınız tarıh ıle ılgılı  ya dalga gecıyorsunuz bızımle yada tesaduf ama yazıdgınız gunden verdıgınız gunu cıkarınca tarıhte unlu porno yıldızı bırının ıtalyan parlamentosunda mılletvekılı secıldıgı gun cıkıyor karsımıza ? ??

Sn .diabolica

 

"Tamamını bildirmemek ve insanların kafasını karıştırmamak için zaman zaman bu haberler yayınlanmaktadır."

kendi yazımdan alıntı.

Bu cümleyi çok dikkatli okursanız altında bir takım soruların olacağını göreceksiniz sormanız gereken..Bu özellikle yazılan bir cümledir.

yukarıda yaptığınız dalış bilgilerine aynı zamanda örnektir.

siz soruları keşfedin ben gereken cevapları vereyim.

Ayrıca araştırma ekiperi kimlerdir diyorsunz  buyrun bir alıntı daha yaapyım ; ( sanırım son yazımı iyiokumadınız)

"Atlantisi araştıran bilim adamları jeolojik fizik ve birçok kimyayı araştırırken elde ettikleri bulguları A.B.D araştırma ve geliştirme enstütüsü eski ismi ile Sovyetler birliği şu anki ismi Rusya olan ülke aynı konu üzerinde hala araştırmalar yapmakatadır .Bunun yanı sıra ingiltere ,Çin ,Japonya, Danimarka ve en son olarak Fransa bu araştırmaları yapmaktadır."

not: Araştırma sonuçları ve detaylı bilgiler NASA da mevcuttur.

Aslında dediğim gibi görünene bakmayın göremediğinize bakın. görünene herkes okuyor. önemli olan parçaları birleştirmek.

göründüğünden fazlası var..

not : son ilavenizi latife olarak algılıyorum komik gerçekten :)) o güne kadr yapılan açıklamaları birleştirin  belkide merak ettiğiniz soru işaretlerini cevaplarını bulursunuz.

"kısaca anlatmak istediğim internet ,kitap ve bu konu ile alakalı araştırma yapan devletlerin halka sunduğu arşivlere bakar iseniz makale aralarındaki ip uclarındaki bilgileri mantıkla birşleştirirseniz atlantisin 23 yıl 4 ay 21 gün önce keşfedildiği ortaya çıkmıştır."

 

saygılar...

Sayın Palindromik

öncelikle

"Atlantisi araştıran bilim adamları jeolojik fizik ve birçok kimyayı araştırırken elde ettikleri bulguları A.B.D araştırma ve geliştirme enstütüsü eski ismi ile Sovyetler birliği şu anki ismi Rusya olan ülke aynı konu üzerinde hala araştırmalar yapmakatadır .Bunun yanı sıra ingiltere ,Çin ,Japonya, Danimarka ve en son olarak Fransa bu araştırmaları yapmaktadır."

eğer bu yazdıklarınız kaynak babında ıse işimiz var sanırım ilimlerden dolayı kelimelerinizi iyice dusunup taşınmamız gerek her neyse bu yukarıda yazdıklarınız çok ama çok genellenmiş bır soylemdır kaynak olarak algılanmasına karsıyım.Dunya da Atlantıs hakkında arastırma yapmıs yada yamakta olan az sayıda bılımadamları bellıdır cogunun tezlerı kıtapları fıkırlerı vardır 1850 yıllardan berı bu konuda yazılmıs cesıtlı makale kıtap ve arastırma sonucları vardır bunları ınternetten bulabılırsınız yada en azından kımler olduklarını bulabılırsınız sanırım . Ayrıca cıddı olarak bazı seylerı karıstırdıgınız kanaatındeyım yukarıda bahsettıgınız eskı sovyet ve abd lıerım arastırdıkları verdıgınız tarıhler ıle yaklasık olarak ortusen arastırma Atlantıs arastırması degıl bıldıgım kadarı ıle hafızam benı yanıltmıyorsa ozellıkle kutuplarda ve okyanusta yapılan hem denız hemde hava seferlerı ıle devam eden ancak daha sonra ustu ortulen bır gızlı arastırma ıdı. ancak o arastırmanın olayı atlantıs degıldı , dunyamızda yasayan baska bır tur zekı varlıkların oldugu sanılan bır bolgenın arastırması ıdı . Bu konuda pılot ... ın gunluklerı seklınde cevrılebılecek mektuplar dızısı de ıfşa olmus ve bu nedenle olayın ustu kapatılmıstı.

 

Yanlıslarınızı soylememı ıstemıssınız

1.oncelıkle Atlantıslılerın Nuh soyundan geldıklerı bulunmustur gıbı bır sey yazmıssınız bu doğrulanmayan bır bılgı olup yanlıştır tabı burda Nuh soyundan gelenlerı ımanlı ve Allah a ınanlar olarak alırsak yanlıstır yoksa soy harıtasını bılemeyız ..

2. Atlantıs hakkındakı gercekler ıspatlandı ama esasen bu bıze 1488 sene once bıldırılmıstı derken ne kastetıgınız acarsanız daha ıyı olur ama ben sıze kısaca Atlantıs ın hangı kaynaklardan ınsanlık tarıhıne gırdıgını hatırlatayım Atlatıs kelıme anlamı olarak Atlasın adası demektır Yanı eskı yunanlıların ınandıgı tanrılardan bırı olan Atlas ın adası . Platon tarafından ılk olarak ortaya atılmıs ancak kaynagı kesın olarak bılınmeyen kimilerine göre Truva dan bazılarına gore zamanın mısır valısı (yonetıcısı ) nın kıtaplıgındakı bılgılerden geldıgı dusunulur ama genel kanı Bır sohbette Krısteasın  dedesine zamanın şairlerinden birinin aktardıgı seylerı hıkayelestırılmesı ıle başladıgıdır.

Sızın sanırım bahsettıgınız olay Ad kavmı ıle ılgılı olsa gerek ki ; acıkca yazmadıgınız ıcın bılgılerımden yola cıkarak tahmın edıyorum ; aynı olmadıklarını soyleyebılırım ..

3. ayrıca Kuran ılmıne sahıp kısılerce Atlantısın yerının bılındıgını yazmıssınız bu ıse tam bır bılınmez yorumdur madem bılen kısıler var da yuzyıllardır neden bulunamadı ? Yanı bu tur seyler buyuk olaylardır madem bılınıyor cıkıp acıklanır olur bıter yok ama bılıyoruz ama soylemıyoruz seklınde bır tavırları varsa o zaman herkes suphe eder hemde bu yaptıkları yuzunden Islam dını de alet oluyor bu tur suphelere neyse konumuz bu değil..

4.Arastırma detayları nasa da mevcuttur derken heralde GSA de mevcuttur dıyecektınız ..

Saygılar

 

Sn diabolica

 

sizden alıntı

1. Sızın guvenılırlıgınızın sorgulandıgı yok burda olay soyledıklerınızın  gerçek olmasıdır yanı kişisel değil verılen bılgılerın dogrulugunu anlamaya calısıyoruz burada  ?

 cevap : Bubların doğruluğu dediğim gibi araştırmalarında ortaya çıkacaktır. Atlantis ile ilgili şu ana kadar açıklanan ( açıklanmayanlar hariç ) dökümanlarda verdiğim bilgilerin teyidi görürsünüz. bunla ilgili diyebilceğim şimdilik bu kadar.

2. Yanlıs bılgılerle devam ettiğimizi nerden bılıyorsunuz ? sızı bu kadar emın kılan sey nedır ? haşa vahıy mı kı sıze verılen bılgıler kesın kes dogruluguna ınanalım

Piramitlerin yapımlası ile ilgili konuyu gerçekten araştırdı iseniz insanların bunları şu an bile yapamayacağını öğrenmiş olurdunuz kaldıki bu çko uzun sure önce yapıldı . ozmanki insan bilgil ve teknolojisini bir hesaba katın öle düşünün.

3.Daha detaylı araştırırsanız aslında bilmediğimiz ne kadar çok şey olduğunu göreceksiniz.Bu ililmler zaten çok eskiden beri olan ilimler o nedenle zaman zaman tarihi yazıtlarda anlatılması normaldir.

demissiniz zahmet edıp arastırırsanız bahsettıgım bazı yazıtların sızın soyledıklerınızden daha eskı olduklarını gorursunuz ... Nuh tufanından oncesıne aıt yazıtlar bıle mevcuttur ( ha tabı bunlar ne derece gercektır o sorgulanır )

bu ilimler bahsettiğiniz tablet ve yazılmadan önce vardır. bu ilimlerin  beşerin başlangıcı ile ilgili yoktur. sonradan icatedilen ilimle değildir.

4.Her seferınde aldıgınız ılımlerden bahsedıyorsunuz bılmeyenler sankı uzay gemısı bulmussunuz gıbı etkılenıyor olabılır ama aldıgınız ılımler metafızık kaynaklı , dogal bılımler desteklı cıkarım yapma ılımlerıdir."

Hayır bunlardan bir kaçını örnek verdim fizik olanları neden göermezden geliyorsunuz tamamını listemi yapalım.Burada aleni çarpıtma yapıyorsunuz. üzücü. "Ayrıca uzay gemisi buldum demem ama birinin yerini biliyorum desem" nolur merak ediyorum ...

 

remil ile ilgili ise bunu kullanıyorum anlamında bişi ifade etmedim. Bu konu ile alakası şudur. Çok eskilerde olan ama çoğu yok olmuş ilimler diyorsunz . Beşeri olarak öle ama Bunların tamamının korunduğu ve aktarıldığı çok az bir zümre vardır.  bunu açıklamak için yazdım yanlış anlaışmaya mahal verdiysem özür dilerim.

 

saygılar..

Ya yapmayın allah aşkına bazı seylerı anlatmakta zorlanıyorum ..

bu ilimler bahsettiğiniz tablet ve yazılmadan önce vardır. bu ilimlerin  beşerin başlangıcı ile ilgili yoktur. sonradan icatedilen ilimle değildir.

Beşer bunları kullanmadan once demek ıstedıgımı bılıyorsunuz kaldıkı Havas ılmı ne zaman var bunlar Kuran da varmı sımdı yerı degıl burası lutfen tamam bılıyorsunuz ogrenıyorsunuz ama ben de aptal degılım..

 

saygılar

 

Not : uzay gemısı ornegını ınanın kı onu kastederek vermedım sadece hanı çok buyuk bır ornek olarak bılımsel anlamda dıye verdım

not 2 :Piramitlerin yapımlası ile ilgili konuyu gerçekten araştırdı iseniz insanların bunları şu an bile yapamayacağını öğrenmiş olurdunuz kaldıki bu çko uzun sure önce yapıldı . ozmanki insan bilgil ve teknolojisini bir hesaba katın öle düşünün.

 

3 sene kadar once bır grup ıngılız ve mısırlı arkeolog ve muhendısler sadece ıp , tahta vs kullanarak pıramıt bloklarının nasıl tasındıgı nasıl kaldırılıdagına daır (tamamen yerlı halkın el gucu ıle) bır deneme yaptılar ve basarılı oldular .Piramıtler le ılgılı su an acısından bılımın en cok merak ettıgı sey matematıksel olarak olculerı yerı ve astronomık duruslarıdır kı burda en yaygın kanı heralde DDV destegı ıle bazı bılgılerın verılmıs olabılecegıdır.

 

Not 3 Bubların doğruluğu dediğim gibi araştırmalarında ortaya çıkacaktır. Atlantis ile ilgili şu ana kadar açıklanan ( açıklanmayanlar hariç ) dökümanlarda verdiğim bilgilerin teyidi görürsünüz. bunla ilgili diyebilceğim şimdilik bu kadar.

hangı dokumanlar ? ya yorgunlugumdan yada uykumdan ben dokuman gormedım verdıgınız ( eger vermıssenız ve ben gormedı ısem ozur dılerım )

 

Saygılar

Son yorumunuza müsadenizle yarın cevap vereceğim.

iyi geceler

 

yarısına kadar okudum ve hemen için işine kuran girmiş takıldığım söz ise şu;

'' kuran ilmini bilen kişi zaten atlantisin tam olarak nerde ne şekilde ne ne durumda olduğunu ıspatlamıştır. bilim admaları bile kuranı kerimini verdiği bilgilerin doğrultusunda harekekt ederken bizim kendi insanımızın hala kuranın içinde bilimin saklı olduğunu nikar etmeleri biraz garip''

 

 

arkadaşım bana şunu söylemeni istiyorum kuranda herhangi bir hastalığın ilacı varmı ? bazıları diyoki işte şifreli falan filan yahu niye şifrelide adam gibi yazılmıyo ? ve üstüne üstlük bu kitap zaten arapça. buda işleri iyice karman çorman ediyo. hangi hastalığın veya herhangi bir şeyin açık açık şunu yaparsanız işte şu olur bu olur diyo ? belki bu sözlerim siteden atılmama neden olabilir ama atılmadan önce yazmak istedim bana şu şudur de eywallah herşeyi kurana vuruyosunuz yok arkadaşım ben kuranın 30 sayfasını falan okudum içinde öyle bişey göremedim okuduğum bölümlerdede dikkatimi çeken bir yazı olmuştu oda ''kadınlar sizin tarlanızdır ona istediğiniz gibi girin'' yazısı olmuştu.

 

 

Saygılar 

Sn monanaza

 

"arkadaşım bana şunu söylemeni istiyorum kuranda herhangi bir hastalığın ilacı varmı ? bazıları diyoki işte şifreli falan filan yahu niye şifrelide adam gibi yazılmıyo ? ve üstüne üstlük bu kitap zaten arapça. buda işleri iyice karman çorman ediyo. hangi hastalığın veya herhangi bir şeyin açık açık şunu yaparsanız işte şu olur bu olur diyo ? belki bu sözlerim siteden atılmama neden olabilir ama atılmadan önce yazmak istedim bana şu şudur de eywallah herşeyi kurana vuruyosunuz yok arkadaşım ben kuranın 30 sayfasını falan okudum içinde öyle bişey göremedim okuduğum bölümlerdede dikkatimi çeken bir yazı olmuştu oda ''kadınlar sizin tarlanızdır ona istediğiniz gibi girin'' yazısı olmuştu."

Yukarıdaki  yormunuza şöyle cvp vermek isterim.

Kuranı birden bire inmedi zaman zaman ve parça parça indi.

Kuranı kerimdeki bilgileride insanlık ilerledikçe parça parça adım adım öğrenmeye başlayacaktır.Kuranı okumak farklı bir şeydir bunun ilmini almak ve buna göre bakma çok farklı bir şeydir. bizler direk okuyucuyuz kapsamınıa girdiğimizi farzedelim.. diğer bilgileri se ilim olan Allah herkese vermez  sadece . Beden ruh kalp ve akıl yapısı müsait olanlara ve bunu isteyenlere Allah nasip eder. Bu kişiler zaten budur şudur  diyemezler

sebep ;

1.Bunu açıklladıkalrında herkes kuranı şifa kaynağı oalrak görmeye başlar ve amacındna sapar. Zaten kuranı okuyan kişi burada hastalılarda işin ehli olnalra yabi doktorlara başvurulması gerektiğini bilir.

2. Bunları bilen kişiler zaten sağa sola bunu anlatmazlar hem inanmazlar insanlar hemde refusu ederler. inananlar ise ( ki toplumumuzda çok fazla rağbet var) o kişinin evinin önü türbeye döner.

3. Benim bildiğim bu ilmi alan kişilere eğer belli bir bilgi seviyesine ulaştı ise ( her anlamda) Allah kaiantı ayaklarına serer. Bu kiş ise bunu Allahı daha iyi anlamak  ve ona yakınlaşmak için kullanır.

 

Kuranda hastalık ilacı konusu ise .vardır yada yoktur diyemem. bu gündem dışı ayrıca konuşmak isterseniz bildiklerimi anlatırım ama kaldırabilirmisiniz bilemiyorum...

çünük buradan kuran da var olan ayrıca bilim admlarının bulduğu atlantis bile inanılmaz geldi.

Nasa  ve diğer 9 ulkenini kayıtları ve bir okadar bilim admının yaptıkları gözönune alınmıyor bu bilim adamlarına saygısızlık olmuyorsa benim yazdıklarım saygısızlık oluyor. ( Sevgili RA kardeşim)

Nasa ; 73 ulkenin  bilim adamlarının ortak bilgi platformunu oluşturmaktadır .Burad her türlü bilimsel çalılşmalar mevcuttur. Atlantis ile ilgil ibilgileri nasa ya başvurarak alabilirler. Neden bunu yapmıyorlar acaba..?

Bu ülkelerin ve nasa nın danışma ve bilgilendirme masaları vardır. Nuralardan Atlantisile ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşabilirler.

Ben adresleri ve ülke adlarını verdim. Araştırdım ve aldım bilgileri. Sözüm ona sizlerde Araştırmacı iseniz bu kadr bilgilye sahip seniz son gelişmeleri oralardan çok rahatlıkla temin edebilirsiniz.

saygılar.

 

1.Bunu açıklladıkalrında herkes kuranı şifa kaynağı oalrak görmeye başlar ve amacındna sapar. Zaten kuranı okuyan kişi burada hastalılarda işin ehli olnalra yabi doktorlara başvurulması gerektiğini bilir.

arkadaşım şifa kaynağı olarak görülmesinde ne tür bi yanlışlık olabilir ? 

 

 

2. Bunları bilen kişiler zaten sağa sola bunu anlatmazlar hem inanmazlar insanlar hemde refusu ederler. inananlar ise ( ki toplumumuzda çok fazla rağbet var) o kişinin evinin önü türbeye döner.

zamanında uğur dündarda çok gördük bu olayları cinsel isteklerini gidermek için kullanıyolar genelde :)

 

 

 

 

3. Benim bildiğim bu ilmi alan kişilere eğer belli bir bilgi seviyesine ulaştı ise ( her anlamda) Allah kaiantı ayaklarına serer. Bu kiş ise bunu Allahı daha iyi anlamak  ve ona yakınlaşmak için kullanır.

 

bu ilmi almak içinde heralde belimize bomba bağlayıp sağda solda başka insanları öldürmeliyiz 

 

 

Sn monanaza

 

"1.Bunu açıklladıkalrında herkes kuranı şifa kaynağı oalrak görmeye başlar ve amacındna sapar. Zaten kuranı okuyan kişi burada hastalılarda işin ehli olnalra yani doktorlara başvurulması gerektiğini bilir.

arkadaşım şifa kaynağı olarak görülmesinde ne tür bi yanlışlık olabilir ? "

Bunlar benim tahmin ve düşüncelerim . Bir yanlışlık olduğunu sanmıyorum. Sadece doğru ve zamanında kullanıması gerekir diye düşünüyorum. Bunu da Allahın  sadece nasip ettiğ ikişiler bilir. Bunları zaten kültürümzdede olan Evliya , dervişler , şehid ler vb. varlıklar bilir...AYrıca belki kendi çabalarıyla öğrenenlerde olmuş olablir bilemiyorum.

 

 

"2. Bunları bilen kişiler zaten sağa sola bunu anlatmazlar hem inanmazlar insanlar hemde refuze ederler. inananlar ise ( ki toplumumuzda çok fazla rağbet var) o kişinin evinin önü türbeye döner.

zamanında uğur dündarda çok gördük bu olayları cinsel isteklerini gidermek için kullanıyolar genelde :)"

  Bu şaka olarak algılıyorum.. Bahsettiğim kişileri zaten yukarda yazdım . Dediklerinizi tekrar düşünün bence. Uğur dündar da çıkanlar Zaten sahtekar  vb. tipler. Daha ağır konuşacaktım ancak terbiyem el vermiyor.

 

 

"3. Benim bildiğim bu ilmi alan kişilere eğer belli bir bilgi seviyesine ulaştı ise ( her anlamda) Allah kaiantı ayaklarına serer. Bu kiş ise bunu Allahı daha iyi anlamak  ve ona yakınlaşmak için kullanır.

 

bu ilmi almak içinde heralde belimize bomba bağlayıp sağda solda başka insanları öldürmeliyiz "

 

Hayır tek verebileceğim ve benim inandığım tavsiye.. ;

Herşey kalbte başlar ve orada biter...Bir şeyi yeterince Kalbten niyetinizin saflığı içerisinde isterseniz . ruh , beden , ve akıl şuurunuz bunları almaya açık ise , Bir şekilde Allah bu istediğinizi ayağınıza kadar getirir. Almanız gerekeni kudretiniz ölçüsünde alırsnız. Ancan bunlar çift taraflı keskin bıçak gibidir. Buna hazır olmak kaldırmak ve kontrol etmek gerçekten hiç mi hiç kolay değil. çünkü her can nefis taşır ve nefis sürekli kötülüğü telkin eder.

 

saygılar.

 

eee sonuc ?

silah nerede ?

devletler sadece arkeolojık kalıntıların pesındemı ?

kuresel ısınmadan sebep, ılerı teknolojı sahıp devletler sadece erıyen buzulların altında arkeolojık kalıntılarmı arıyor ?

bakalım kım ne kadar dersıne calısmıs ;)))) surenız basladı :D

Sn. RA

"eee sonuc ? silah nerede ? devletler sadece arkeolojık kalıntıların pesındemı ? kuresel ısınmadan sebep, ılerı teknolojı sahıp devletler sadece erıyen buzulların altında arkeolojık kalıntılarmı arıyor ? bakalım kım ne kadar dersıne calısmıs ;)))) surenız basladı :D"

Yukarıdaki  sorular atlantis ile bağlantılı sorular mi  yoksa yanlışlıkla bu konu altındamı yazıldı...

saygılar..

sevgili palindromik, bosver. Cok uzerınde durma. Atlantıs hakkında yorum yapmayacagım. Sımdılık sızlerın yorumlarını zevkle takıp edıyorum. Devam edın lutfen

Sevgili Palindromik

bahsettınız atlantıs orta atlantık okyanusu sırtlarında 30 derece kuzey enlemıne yakın bır yermı ?

 Yaklasık olarak 600-700 metre derınlıklerde ? 

saygılar

 

Sevgili Diabolica

 

Nasa ve nasa kaynaklı ve benzer mecmua ve yayınlarda yer ile ilgili bilgi verildiğini sanmıyorum. Ben rastlamadım.

Ancak ( farklı şekilde bilgi aldığım için sorma gereğide hissetmedim )  iç denizlerin birinde olduğunu sölememde sakınca yok sanırım.

 

saygılar.

Neyse ben yoruldum yazmaktan aklıma gelen ve bıldıgım acıklamaları gozden gecırdım ama bır sonuca ulasmayacak gıbı gozukuyor

Not : Ben sanırım Nasa yı karısıtırıyorum aynı nasa degıl heralde konustugumuz  adamların bılgı hattında da konuyla ılgılı bır sey bılen cıkmadı, tanıdık felan olmayınca yapabıleceklerım bu kadar

saygılar ...

 

Ben biraz daha bekleyeceğim.( 3 -5 gün )

Daha sonra açıklama içerisindeki bazı konulara değinerekten sorulması gereken merak edilen( edilmesi gereken) soruları çıkaracağım.

Elde edebildiğim bilgileri sizin yöntemlerinizle .. açıklamaya çalışacağım

 

saygılar.

 

 

Bilgi için teşşekkürler 

Sn Minakilase ;

 

"belki de herşeyi bizden saklayan ve daha hala ortaya çıkmamış ve hazine değerinde tonlarca bilgi gizleyen devletler bunu biliyor da söylemiyor."

 

yorumunuza kesinlikle katılıyorum. zaten 51. bölge olayı buna çok sağlam bir örnek teşkil ediyor. olmayan bir şeye 9 ülke milyon belkide milyarlarca parayı  ve insan hayatını  neden feda etsin...

 

saygılar..

E

 

bölgedeki gibi belki bir 50 yıl sonra bir iki kişinin bilgi sızdırması ile öğrenirsiniz.

 

 

saygılar.

atlantisin  avusturalya ve antarktika arasında olduğu sanılıyor.google earthden bakıldığında su altında yapıların gölgeleri görülüyor.tazmanya kıyılarından başlayan şehir kalıntıları afrika kıtası ve antarktika arasında birbirine yollarla bağlantılı ilginç yapılar görülmekte.merak edenler avusturalya ve antarktika arasına earthden bakabilirler.