reptilian demişken!...(3video)

müthiş görüntüler
tekrar tekrar baktım
seyrederken ziyaretciler adlı dizi vardı.Başköşeleri tutmuş kertenkeleler.İnsanları konserve gibi gemilere depolamaya başlamışlar ve dünyanın suyunu çekmeye başlamışlardı.dizi sitelerinde yayınlandan önce yayınlanan seride görmüştüm gördüğüm olaylar dizinin sonuna doğru ortaya çıkıyordu.
Biz dizininsonunu beklemeden gerekli önlemleri almaya başlamalayız ama nasıl.Çünkü hayat gerçek dizide bir şekilde kurtuluyorduk ama gerçek hayatta nasıl kurtulacağız.Böyle bir şeyi çevremize anlatsak doğruca bakırköye deli diye tıkarlar bizi

http://www.youtube.com/watch?v=I4gUGMrSsZw&feature=related

 

Bu videoların birer hile olduğunu kanıtlayan bir video yapılmış. Hemen kendimizi kaptırmaya geçmeden önce, lütfen paylaştığım videoya bir göz atalım.

sn jdarc!

anlaşılan siz kendinizi bunların herbirinin fake olduğuna karşı biraz fazla kaptırmışsınız, geçenlerde bir dostum bana izmirde çekilmiş bir kuş resminin ''ufo'' diye pazarlanmasından bahsetti, resmi inceledim ve zaten ''fake'' olduğu çok açıktı.... ama!! şimdi bu olayı yaşadıktan sonra önümüze gelen herşeyi ''fake'' olarakmı değerlendirmek zorundayız..? 

Sn.Jdarc

 

aynen bende öğrendim videolar fake...

 

 

Reptilianlarla ilgili konuyu okuyamadım ama genel bi baktım.

Bana bunlar çok iddialı geliyor.  Biraz erken kesin krar vermek için yad düşünmeye başlamak için.. Bence çok sağlam kanıtlar gerekiyor. madem dünyadalar böyle bir şey varsa illaki açık verirler..

Şunu kabul ediyorum iyi olanları var olduğu gibi kötüleride vardır.  bu yadsınamaz. Ancak bu benim şahsi düşüncem

çok uç bir teori...

Şunu duymuştum. Henüz görmedim ama gören ve onları tanıyan birinden duyum alınmış..(iyi olanlar )

 

kollarındaki bir cihazla kendilerini kamufle ediyolarmış.. yanınızda otursa bile farkedemiyormuşsunuz.

Mekanı tam bilmiyorum o nedenle lokasyon  veremicem. Bir alışveriş merkezinde rastlamış.

Nasıl anlamış konusu hk da bilgim yok.

bunlar sadece rivayet..

paylaşmak istedim.

saygılar.

 

bir şeye kaptırdığımız yok.şupheli olmak şürheci olmak herzaman iyidir.ne olur ne olmaz.

videolar güsel ama sanırım montajlanmış

arkadaşlar fake make anlamam sayın jdarc ya sizin linkini verdiğiniz fakeyse ne olacak şimdi.dediğim gibi şüpheli olmak şüpheci düşünmek herzaman iyidir.

Şöyle düşünebilir miyiz?

 

Reptilianlar uzun zamandır aramızda olsalar ve kimliklerini tespit etmemizi önleyecek şekilde cihazlara da sahipseler palindromik isimli arkadaşın dediği gibi; bu adamlar tüm dünyada gösterilen, ünü, kalitesi bilinen bir kanalın sunuculuğunu neden yapsınlar?
Yapsınlar diyelim.
Onların açısından bakacak olursak, bu insanlarla köşe kapmaca oynayıp kendilerini eğlendirmez yerine geçmez mi?
"Ben şimdi insanların kafasını karıştıracağım" türünde videolar, olaylar yahut fotoğraflar Reptilianların var oluş, aramıza geliş mantığına ne kadar uyar?

Diyelim ki aramızdalar ve kimliklerini ifşa etmek istiyorlar. Bunun için de çok uygun bir koşul var. CNN! Tüm dünyaya duyursunlar varlıklarını, tüm kanıtlarını sunarak.

Birincisi daha mantıklı geliyor bana. Yani kimliklerini açığa vurmadıkları. Açığa vurmayacaklarından da, CNN kanalında sunuculuk yapacak değiller,
Diye düşünüyorum.

Zaten barış sende burada bu insanlarda bir anormallik olduğunu söylüyorsun..Kesinlikle illa da bu budur demiyorsun..Yoruma açık bırakmışsın yani..Evet tabii ki bu görüntülerden her türlü mana çıkartılabilir..Mesela cnn spikerlerinin neden gözlerinde bir tuhaflık var veya neden bu tuhaflık kameramanın dikkatini çekmiş gibi..Sahte de olabilir ama ya değilse,işte buradaki ya değilse kelimesinin üzerinde durmada fayda var diye düşünüyorum..Evet yoruma açık bir paylaşım,teşekkürler dostum...

saygılar muzom....

Bende videoları evde izleyebildim işyerinde göremiyordum. Gerçekten çok ilginç ve kayda değer.

Sn.Nibura gibi hafızlarımızdan hala silinmeyen V filmini anıtsattı desem yeridir.

merak ettiğim konu..

Bu videolar incelendimi bilginiz varmı ?

 

 

saygılar.

Şu anda ufoloji.net te incelenmeye alınmış durumdalar :)

sitede herşey ve herkes mercek altına ona şüphe yok . :)

gerçekten çok ilginç...

videolara dikkat ederseniz yakınlaştırılmış görüntülerde gözlerin ve ya ağızın değiştiği yerlerde çok fazla piksel değişikliği var sahte demiyorum ama piksel değişikliğide bende biraz sahte olduğu duygusu uyandırıyo 

tebrık ederım beden degıştırenler konusunda mukemmel bır kanıt içimizdekı uzaylılara çok guzel bır ornek ama enterasan bır şekılde beden degişimini nasıl yapıyorlar bu hala bır muamma
ışık sizinle olsun

"ışık sizinle olsun" süper :D

Arkadaşlar bu videoları bu konudaki çok sağlam araştırması olan ve bilen birine okutturdum  videoları

daha önce görmüş zaten analiz sonucunda fake olduğu ortaya çıkmış.

görüntüler sahte .....

 

 

 

saygılar...

Barış kardeşim zaten Georshge Bush'un insanlığı konusunda şüphem vardı da hatırlatmadan geçemeyeceğim bu video sanki daha önce yayınlanmıştı. Ne dersin?