Raptoid'ler ve Reptile'ler

Bu canlıların galaksideki savaşçı güç olduğu ve Yunan ve benzeri mitolojik unsurlarda şeytan olarak resmedildiği idda ediliyor.Doğruluk payı var mıdır?

sevgili minaklase, bu konu ile ilgili bir araştırmam olmuştu önceden....istersen bir göz at!!

http://ufoloji.net/index.php?q=ufo-forum/1496/aramizda-lar-can-u-see-difference

51. bölgenin alt katlarında insanlarla çalıştıkları doğru mu?

eğer var oldukları kesin ise, ve aramızda bir yerdelerse.... bence bu area 51. in alt katlarından ziyade, devletlerin üst kademelirinde olmaları daha mantıklı.... nitekim ''gözler'' yalan söylemez....;)

Evet haklısınız...nası olsa insan gibi görünmek onlara zor gelmeyen bir iş...Şu an devlet adamlarına bakış açım büyük ölçüde değişiyor, bakalım nasıl şekillenecek?

bu konu açılmıştı detaylı bilgiler vardı.. bence forumlara iyice göz attıktan sonra böyle şeyleri sorsanız daha sağlıklı olur..

ya ne sırlar ortaya çıkıyor bence bu doğru deyil medyayı bilirsiniz fotograf video falan çoktan bulmuşlardı bunları bence şimdilik mifoloji bunlar ama ola bilirde kim bilir

Degerlı dostlar, ben bızım gelısmemızı veya gelısmememızı ısteyen varlıkların bızımle temas halınde olduklarını ınanan bırıyım. Evrımımızın cesıtlı donemlerınde ozellıkle son 150 senedır yapmıs oldugumuz teknolojık zıplamayıda goz onunde bulundurarak bazı varlıkların pozıtıf yondekı yardımlarını tahmın etmek guc olmasa gerek. Resımde varlıklar 51. bolgede varmı ? ben sızlerle bundan bırkac ay once bırsey paylasmıstım. Ve dıyorumkı 51. bolge afıse edılmıstır. 51. bolgenın gızlılıgı hala modadır. Gozler o bolgenın uzerındedır. Ancak orada extreme seyler aramayın ve beklemeyın. O bolgedekı aktıvıtelerın ve saklananların baska yere kaydırıldıgına ınanıyorum.

yunan mitolojisini ve evrendeki bilemem ancak bu canlının dinazorların evrimlerini ilerletmiş veya tamamlamış halinin yaklaşık resmi diye biliyorum.

bence tek ırklar roswell olayında bulunan kobaya benziyorlar