Reyhan Karaca'nın kaçırılma olayı

Ünlü şarkıcı Reyhan Karaca uzaylılar hakkında Bugün'’e şok açıklamalarda bulundu..

10 Mayıs 2009 / 10:59
 
“Uzaylılarla 1999'da tanıştım. Bana kanserin ilacını verdiler ama hazır olmadığımız için geri aldılar. UFO ile birkaç saniyede dünya turu yaptım. Sıcak kanlılar, insana güven veriyorlar.

İşte Karaca'nın akıllara durgunluk veren açıklamaları...

Reyhan, bir süredir erkek kardeşin kemik kanseriyle mücadele ediyor. Durumu şu anda nasıl?

Profesör Doktor Harzem Özger, benim için Allah'ın eli... Birçok ülkede yapılmayan çok özel bir ameliyat yaptı, kardeşimin bacağına protez taktı.

Ailenizde başka kanser vakaları görülmüş müydü?

Babam 61 yaşında kanserden vefat etti. Halamın çocukları kemik kanseriydi. Babamın kuzenleri bağırsak kanseriydi. Babaannem bağırsak kanseriydi. Kanser olmaktan çok korkuyorum.

RÜYAMDA GÖRDÜM

Kardeşinin hasta olacağını önceden hissetmiş miydin?

Rüyamda kardeşimin kanser olduğunu gördüm. Babamı da rüyamda görmüştüm. Sonra kanser olduğunu öğrendik.

Çok ilginç, başka var mı?

Sibel Can'ı, annesinin vefat ettiği gün Nişantaşı'nda görmüştüm. Yanına gittim, konuştuk. Dışarıya çıktım. İnanılmaz kötü hissettim. Masmavi gözlü kadının gözleri simsiyahtı. Siyah gözyaşı akıyordu. 2 saat sonra annesi vefat etti. ABD'deki ikiz kulelerin yıkılacağını bir hafta öncesinde görmüştüm. Hülya Avşar'ı da çok gördüm. Sonra annesi hastalanmıştı.

Medyum özellikleri var sende o zaman!

Sanırım. Uzaylıların varlığına da inanıyorum, çünkü onları gördüm. Bu konularla ilgili Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ile konuştum. Gördüklerimin gerçek olabileceğini söyledi.

Gördüklerin rüya mıydı yoksa?

Ne rüya ne de gerçek; arasında bir şey.

Uzaylılarla nasıl tanıştın?

1999 depreminden bir hafta önceydi. Uzaylılar beni yatak odamdan alıpg*türdüler.

Seni nereye götürdüler?

Sabaha karşı 04.30 civarıydı. Bir adam geldi, uzun boylu siyahlar giyinmişti. Yatak odama geldi. Kel, burnu büyükçeydi. Aldı beni pencerenin önüne getirdi. Uzay gemisini gördüm. Birden beni ışınladı. Ama o ışınlama değilmiş onlar benim odamı uzay gemisi haline getiriyorlarmış. 5-6 tane aynı görünüşte uzaylı vardı. Düşünce yoluyla haberleştik.

TENLERİ KARİDES KABUĞU

Uzaylılar neye benziyor?

Tenleri karides kabuğu gibi. Kocaman kafaları var. Gözbebeği olmayan siyah gözler. Boyları uzun değil. Cinsel organları yok. Dört uzun parmakları var. Burunlar sadece delik. Ağız küçük, dudak yok. İnanılmaz sıcaklar. insana güven veriyorlar.

Sana ne sordular?

Sormadılar. Ben onlara kanserin ilacını sordum. Bana verdiler ama sonra, "Hazır değilsin" dediler, aldılar. Sonra saniyelerle bütün dünyayı gezdirdiler bana. Siyahlı adam, "Her şeyi hatırlayacağın zaman olacak ama şimdi değil, uyu" dedi. Geçen yaz Kumburgaz'a gelen UFO'lardan bahsedildi. Onlar benim gördüğüm uzay gemisiyle aynıydı.

 

Ufoloji Forum: 

uzaylıları inanıyorum ve onları bende görmek istiyorum..

ayrıca şunu merak ediyorum. bir sitede uzaylıları sınıflandırmışlar...bunlar dogru mu...bu sınıflandırmayı nasıl yaptılar? bunun için hepsiyle karşılaşılmış olması gerekiyor... karşılaşılmış ise hala bazı dergilerki yazılarda neden bu durumu inkar ediyorlar?

sevgili dream 1. olarak yaptığın bir hatayı söylemek istedim hepimiz uzayda yaşıyoruz ve bu yüzden hepimiz bir uzaylı oluyoruz biz genelde site içerisinde onlara dünya dışı varlıklar deriz. o dünya dışı varlıkların sınıflandırılması bu sitedede var bu sınıflandırılma bildiğim kadarıyla kaçırılan insanların anlattıkları ile yapılıyor eğerki dünyaya geldikleri araçları soruyosan onlarda görgü tanıklarının ve video kameraya çekilen  bilgiler toplanıyor.

neden inkar ettiklerine gelirsek o konuda hiç bir bilgim yok ama herhalde kendileri inanmadıkları için amerikanın oyunu olduğunu düşündükleri içinde olabilir.

Uzay, dünya nin atmosferi disinda evrenin geri kalanina verilen isimdir. Dolayisiyla ortada düzeltilmesi gereken bir hata yoktur.

selam ztarcan..

bende hem onu düşünerek hemde agız alışkanlıgı oldugu içn yazmıştım..ama benım içn sorun degıl...yeni şeyler öyrenmeyi seviyorum...

teşekkür ederim...

 

saygılar...

ztarcan uzaylı dediğimiz zaman kendimizde uzayda yaşadığımız için bizde uzaylı oluyoruz bunu haktan akdoğan defalarca söylemiştir site içindede çoğu kez tekrarlanmıştır .

haktan akdogan in bunu defalarca soylemesi acikcasi beni baglamaz. uzay dunyanin atmosferi disindaki evrenin geri kalan kismidir dolayisiyla biz uzayin icinde degiliz ve uzaylida degiliz. uzayli, mantiken uzayda olan yasayan anlamina gelir evren ile karistiriyosun gibi geldi bana. sitede bazi yorumlara bakinca cok sagliksiz bilgilerin verildigi kanaatindeyim ve bunu cok rahatsiz edici buluyorum.

ztarcan haktan akdoğan dünyaca kabul edilmiş bir sivil toplum örgütü olan sirius uzay bilimlerinin kurucusudur bunu sana söylemek isterim

peki sana şunu sormak istiyorum dünya nerde acaba ben uzayda diye biliyorum pardon yanlışım varsa düzelt

selam monanaza...

sorularıma cevap verdiğin için öncelikle teşekkür ederim...

merak ettiğim birkaç şey daha var.belki bu konularda da bir bilginiz vardır...

dünya dışı varlıkların cinsel organları olmadıgını bir kaç yerde daha okumuştum.peki nasıl ürüyorlar? bizim gibi değil muhakkak ama nasıl? birde ikram edilen yiyecekleri reddettiklerini okumuştum. bu farklı beslendikleri için mi yoksa bize güvenmedikleri için mı veya başka birşeyden mi kaynaklı..

bu konularla ilgili bir bilginiz varsa eger; bilgilendirirseniz sevinirim...

 

saygılar...

sevgili dream   elimden geldiği kadarı ile cevap vermeye çalıştım ben teşekkür ederim

 

cinsel organlarını olmadığını bende duymuştum ama nasıl ürediklerini öğrenmek için şuan hala geç bunun hakkında belki cevap verebilenler olur ama ben kendim bilmiyorum. ikram edilen yiyecekler demiştin ben ikram edilen yiyecek olduğunu şuana kadar bi yerde rastlamadım ama olabilir bazı anlatımlar vardır mesela dünya dışı varlıkların insanları kaçırıp hamile bıraktığı gibi o doğan çocukların et yemediklerini sayın haktan akdoğan dan çıktığı canlı bir yayında duymuştum bu konu hakkındada bildiklerim bukadar.

saygılar ...

 selam monanaza...

cevapların için teşekkür ederim...

saygılar...

elimden geleni yapmaya çalıştım ben teşekkür ederim 

bence kaçırılma tam olarak telepatik olarak kaçırma olabileceğini düşünüyorum bedensel bir kaçırma olacağını sanmıyorum