haktan akdoğan

Haktan AKDOĞAN 11 ekim pazartesi akşamı Peru'lu Temasçı Sixto Jose Paz Wells ile birlikte önemli bilgi paylaşımları ile Saba Tümer'in CNNTürk'te konuğu olacaktır. 

arkadaşlar program saat 11.30 oluyo sanırım ben bilmiyorum normalde izlemiyorum programı saati bilen yazabilirmi ? 

Ufoloji Forum: 

aaa tek konu açıyorum 2 konu olarak gözüyo bu duruma sınır olmaya başladım.

Sistemde sorun yok, siz bu sorunu yaşıyorsunuz ikinci kez..

sistemde sorun olmadığını biliyorum benim profilimde bi sorun var sınırım kaydet diyorum sağ üst köşede aynı konudan 2 tane çıkıyor 

program şuanda başladı

videosunu kaydeden arkadaşlar varmı acaba

evet videosunu kaydeden yok mu dün akşam bir kısmını seyreddebildim sadece.

videoyu koyabılırsenız sevınırım ben kacırdım ızleyemedım

programi izleyemedim lutfen programin tamamini ekleyebilirseniz yada izleyebilecegim bir link verebilirseniz sevinirim tesekkurler

lutfen programin linkini yada tamami yeralan videosunu yailarsaniz sevinirim

Teşekkürler, verdiğinzi linki içeriğe ekledik..

www.tayfunbas.com

CNN TÜRK Saba Tümer Haktan Akdoğan Peru'lu Temasçı Sixto Jose Paz Wells

arkadaşlar videoyu buradan izleyebilirsiniz geçen gecenin tekrarı ancak en önemli yerde kestiler :( (bende tamamını kaydedemedim geç haberim oldu...)

Kusura bakmayın şimdi gördüm başka sitede yayınlanmış.Neyse onuda siteye atıyorum

bukadar kısamıydı tamamını bulamıyorum ınternette

Sixto Jose Paz Wells ın konuk olduğu programı izledim. Ancak anlattıları benim çok komiğime gitti. Bence bu insan bu anlattıklarını kitap yapsa iyi bir bilim kurgu ortaya çıkabilir. 1.si bukadar temas halindeymiş madem neden elle tutulur bir kanıtı belgesi yok. Bu anlattıklarına ek olarak dünyamızda bulunmayan bir alet veya herhangi birşey almazmıydı. Madem dünya dışı varlıklar bu insanı alıp gezegenlerine götürdüler ordan cebine koyacağı bir taş parçası bile bir kanıt olabilirdi. 2. si söylediği yer bizim gezegen sistemimiz içinde bir gezegenin uydusu. Bildiğiniz gibi gerek dünyadan gerek uzaydan pek çok insan uzayı sürekli inceliyorlar. Bugüne kadar bukadar yakın mesafede olan bir yaşam biçiminin hiçmi doğru düzgün bir kanıtı olmadı. Ve son olarak tanıştığı dünya dışı varlıkların vejeteryan olduğunu söylediği uydununda çorak olduğunu ifade ediyor. Bunun gibi pek çok konuda saçmasapan konuşmalar yaptı. Kısaca bunlara kim inanır bilmiyorum. Haktan Akdoğanı senelerdir takip ederim yaptığı çalışmalarda seçici olduğunu düşünürdüm. Ama şu programdan sonra benim için inandırıcığılını yitirdi. Bukadar sömürülen bir konuda bence daha düzgün konulara yer vermesi gerekirdi. Size sixto jose paz wells in inandırıcı gelen herhangi bir yanı varmı ? Varsa banada açıklarsanız sevinirim.