Gençlik ilacını buldu

Yaşlanma her zaman yaşamın bir parçası oldu, ancak bir Rus bilim adamı bu doğal sürecin engelleme yolunu bulduğunu öne sürüyor.

Fareler üzerinde defalarca formülünü denediğini anlatan Vladimir Skulaçyov, etkileyici sonuçlar elde ettiğini belirtiyor.

Yaşlanma problemini çözdüğünü ifade eden Rus bilim adamı sadece birkaç yıl içinde ilacını satışa çıkaracağını kaydetti.

Biyoenerji Profesörü Vladimir Skulaçyov yaş nedeni ile sağlığın kademeli bozulmasını önleyen anti-oksidantı bulmayı başardığını ifade ediyor. Çok karmaşık görünen ve gerçekten de karmaşık olan bu çalışmaya Vladimir Skulaçov hayatını adadı. İki yıllık deneylerin ardından doktor Skulaçov nihayi olarak yaşlanma muammasını kırabileceğine inanıyor.

Tüm meselenin oksijenin vücuttaki tepkisine bağlı olduğunu belirten Skulaçyov, "İçimize çektiğimiz oksijenin yüzde 99'u zararsız suya dönüşüyor, fakat tükettiğimiz oksijenin yüzde biri zamanla vücudumuzda çok zehirli madde olan super-oksite dönüşür" şeklinde anlatıyor. Profesör bu durumun yaşlanmamızı durdurabilmek için de kullanılabileceğini belirtiyor.

Tedavisini mükemmel hale getirmek için 40 yıldan bu yana üzerinde çalışan doktor, sürecin en zor kısmının deneyler esnasında yan etkilerden korumak olduğunu kaydediyor.

Dünya genelinde aynı konu üzerinde çalışan doktorlar Skulaçov'un gerçekten başarılı buluşa doğru ilerlediğine inanıyor.

Nobel ödüllü Rockefeller Universitesi Professörü Dr. Gunter Blobel Skulaçyov'un teorilerini oldukça gerçekçi bulduğunu belirtiyor. Blobel, "Oksidatif hasarın çok büyük olduğu ispatlanmıştır. Ancak biz Skulaçyov geliştirdiği anti-oksidan türüne sahip değiliz. O yeni bir biyoenerjiyi icat etti. Açıkçası o dünyanın en iyi biyo-kimyageri ve bio-enerjik bilim adamı" dedi.

Bileşkenler hayvanlar üzerinde bir çok deneyden geçti ve sonuçlar umut verici görünüyor. İlacı kullanan fareler, ilacı almayan farelerden çok daha canlı görünüyor. En önemlisi insanları bir ilaçla ihtiyarlıktan tedavi edebileceğimizi inandırmak olduğunu belirten Biylog Maksim Skulaçov, "Ardından hükümet izin vermesi halinde belki ürünümüzü gençlik ilacı şeklinde piyasaya sürebiliriz" diye konuştu.

KENDİNDE DENEDİ, BAŞARILI SONUÇ ALDI

Göz damlasının hayvanlar üzerinde başarılı deneylerin ardından Pofesör damlaları kendi katarakt üzerinde de denedi. Altı aydan sonra göz doktoruna başvuran Skulaçov kataraktının gittiğini öğrendi.

Yeni başlayan deneylerde yer alabilmek için şimdiden binlerce insan sırada bekliyor. Ancak Skulaçov ilacının eczane raflarına yerleştirilmesi için bir kaç yıl daha geçmesi gerekiyor.

Bazıları şimdiden bu ilacın her derde deva olduğuna inanıyor. Ve eğer ilaç vaad edildiği kadar faydalı olabilecek ise sayesinde yaşlılıkla gelen hastalıklar tedavi edilir ve hayat daha uzun ve sağlık açısından daha kaliteli hale gelebilir.

Ufoloji Forum: 

bu haberi gazetede okumuştum ama henüz insan üzerinde denenmedi, diyordu... kendinde denemiş mi?

(-_-) Evet denemiş faydası olmuş qaliba...

yaslanmayı durdurmak veya gecıktırmek kulaga cok hos gelıyor. Ama su anda belırtecegım ıkı yegane unsura kavusabılırsem yaslanmamın onune gecebılecegımı dusunuyorum. Bol para ve stressiz bır yasam :)))

Saka bır yana olaya bırde bu yonuyle bakın lutfen. Dunyada olumler gerıleyecek. Nufus artacak. Pekı sonra...

Ben yazmıyım sız dusunun

sevgılerımle

kesinlikle katılıyorum sana sevgili RA,

 

Allah bütün evreni bir düzen içerisinde yaratmış, eğer ölmememizi yada daha geç ölmemizi isteseydi zaten bunu şu an yaşıyor olurduk. Eğer yaşlanma gecikirse, ölecek insanlar vaktinde ölmezse bizi bir kaos bekler bana göre.

 

Ha derseniz "bu ilaç ölüme çare değil sadece yaşlılığın getirdiği hastalıklara çare buluyor, sen yanlış anlamışsın", saygıyla bu doktorun önünde eğilirim o zaman. Eli öpülesi adammış derim hiç çekinmeden.

RA abicim belki hatırlarsınız yine böyle bir konuda yorum yapmıştım, sizde biraz ekleme yapmıştınız :) onları buraya da "kopyala yapıştır" yapmalıyız :)

şimdi ajda pekkan yaşlanmayı durdurdu hiç ölmücekmi bu yüzünü gerdirince ölmüyormusun:D