Gördüğüm gölgeler

Arkadaşlar bunu size hiç anlatmadım çünkü aranızda bana inanmayanlarınız var ama yinede kendimi tutamadım sizinle paylaşmak istedim :) 

 

Arkadaşlar bu olay 1-2 hafta önce oldu.Normal sabahlardan biriydi hiçbir farkı yoktu.Annem içerde uyuyordu.Uyanmasın diye kapıyı kapattım.Kahvaltılık gevreğimi hazırladım ve salona doğru gittim.Sonra masaya koydum ve tv izlemeye gitim ve oraya uzandım biraz sonra kahvaltımı etmek üzere.Biraz yattıktan sonra kalktım ve masaya doğru gittim.Giderken kapıda bir gölge gördüm gölge bir elbiseye benziyordu ve sabit duruyordu.Mutfaktan gelirken o kapıda birşey olduğunu farketmemiştim.Biraz baktım ve ne olduğunu anlamaya çalıştım.İçimden oraya uzunca bakmak geliyordu.Sonra bir anda bir sürü gölge gördüm ve biraz baktım çok kısa süre 4-5 saniye gibi.O gölgelerin annemden gelmediğini anladım ve çok korkarak masaya gittim oraya bakmayı kestim.Oraya bakarken  5 defa besmele çektim ruhsal bir varlık olmasına karşın.Yemeğimi yemeye devam ettim ve o anda da korkudan mesaj yollamaya çalışıyordum çünkü yapcak birşey yoktu acaip korkmuştum Telepatik olarak bunu söylemeye çalışıyordum'' Lütfen gelmeyin çok korkuyorum'' hep bunu tekrar ediyordum.Bir ara kapının açılış sesini duydum yine de korkudan bakmadım.O kapıyı görmemek için hiç oraya gitmeden laptopu açtım ve hemen yakın arkadaşlarımla paylaştım korkudan ne yapcağımı bilmiyordum.Oraya en az yarım saat boyunca gidemedim.O günden sadece 1 gün önce arkadaşıma dalga geçercesine '' olm onlar sabah afedersiniz dıııdsan gelmezler demiştim'' Çok özür dilerim söylemek zorunda kaldım :( .Ve sanırım ondan sonra geldiler ama yinede onların düşündüğüm şey olduğundan emin değildim. 

 

Aradan 3 gün geçti cesaretimi toplayıp anneme sordum anne o gün kapıyı sen mi açtın dedim.Evet dedi.Sonra orda asılı bir çarşaf var mıydı dedim.Hayır dedi.İşte o zaman biraz şaşırmıştım.Sonra Etrafta dolaştın mı dedim.Hayır dedi.Ondan sonra o gölgelerin annemden kaynaklanmadığını anladım.Hala çok korkuyorum düşündükçe.Gölgelerin boyu 1.50 boylarındaydı annemin boyu ise 1.60 yaklaşık olarak.Ve gördüğüm şeyler kocaman kafalı çok küçük vücutluydular.

 

Arkadaşlar resim bulmaya çalıştım ama bulamadım.Çok uzun yazarak sizi sıktıysam özür dilerim..

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunmak istiyorum. Söylediklerini okurken ben bile biraz ürperdim. Gerçekten ilginç şeyler gelmiş başına. Daha önce böyle bir durum okuduğumu sanmıyorum ki yorum yapabileyim. Gölgeler ve insan vücuduna benzemeyişleri. Gerçekten çok ilginç geldi bana. Diyebileceğim tek şey eğer gerçekten piskolojini değiştirecek güçte bi etki yarattıysa üzerinde, bir psikoloğa görünmende faydan var, çünkü tüm hayatını gölgelerden korkarak geçirmen gibi bir durumda olabilir.

 

Tekrar geçmiş olsun. Fantastik bir öykü.

Teşekkürler tüm güzel dileklerin için.Gerçekten o gün çok korkmuştum.Bir psikoloğa görünsem iyi olacak doğru söylüyorsun.O kapıyı kapatmaya ve içeri gitmeye korkar oldum :(

Kendini toparlamanda yardımcı olacak fikirler verdiysem ne mutlu bana :)

Kal sağlıcakla.

:))

bende kendi kendine açılan tuvalet kapısı ve kendi kendine değişen tv kanallarına maruz kaldım 13 yaşında falandım ozamanda gerçekten korkmuştum bu konuda sana inanabilirim dostum 

Çok korkunçmuş biz böyle küçük olaylardan korkuyoruz acaba siz ne yaptınız ?? :((

sadece işime devam ettim korkmadımmı korktum tabiki ama korkunun ölüme faydası yokki :)

Çok ilginçmiş,belkide sana bi mesaj vermeye çalışıyorlardır.

Bence artık temas istiyorlar Yada sadece beni korkutmak istediler :)

24 Yaşındayım birgün bnmde başıma geldi böyle bir durum ..Sabah işe gitmek için kalkmıştım o gün de salonda uyuya kalmışım annem uyandırdı salonun tam kapısından çıktım sol tarafımız koridor ve bnm odam ve banyo da son buluyor.. nasıl adım attım kafamı çevirir çevirmez 1.70 yani bnm boylarımda bir insan yapısnda bir gölgenin odama girdiğini gördüm ama anlık bir şeklde ve oldugum yerde kala kaldım ve koridorun başından odamın kapısına bakıyorum..2-3 dk öyle kaldım annem beni gördüğünde ne oldu dedi,bende bir gölgenin odama girdiğini gördüm dedim.. annem besmele çekmemi söyledi ve annemle beraber odama doğru gittiğimizde hiçbirşey görmedik amam odama bir gölgenin gördüğünü %100 gördüm... bundn 1 hafta geçtikten sonra ailemle salonda otururken sat 8-9 sularında evimizin çelik kapısı kapandı yani biri kapıdan çıkar gibi ve bunu ablamla abim de duydu .. o anda kapı kapandı abim hemen kapıya koştu ve arkasından ben kapı kapalı aralığın ışığı yanmıyor yani kısaca kapı açık kalmış ise komşumzdan biri kapatmamış diye düşündük ama aralığın ısıgı yamıyor 2. olarak hırsız olamaz aşşağı indim kimse yoktu abimde yukarı çıktı kimseyi görmedik.. Ogün o kapıdan biri çıktı ve abim ablam ve ben kapı sesini çok rahat bir şeklde duyduk... Ben hep kendi odamdan tırsmışımdır. odayı abimle beraber paylaşıyoruz hep kabus görmüşümdür hiç rahat bir uyku çekemedim.. ablama yatağımı verip yer değiştiriğimde oda o gün kabus görmüştür.... Şimdi bu senin kapı kapanma olayı birebir aynı geldi bende başımda geçen olayı paylaşmak istedimm..

Basindan gecen olayı heycanla okudum.O gölge 3 harfli olabilir çünkü odana girdiğinde gorememissin sanırım 3 harfliler nesneleri hareket ettirebiliyorlar ama uzaylı da olabilir.Ben besmele çektiğimde gitmediler.Dün de yine böyle bir olay yasadım ama ondan pek emin değilim beynimin bana oynadığı bisi gibiydi. Teşekkürler. Gecmis olsun size ..

Tşkler..

merhaba ben farklı bir açıdan yaklaşıcam bu olaya zaman şu anda aydınlanma  zamanı bu şekilde olaylar bence gün gectikçe artıcak ve bir gölge sizi bu kadar korkuttuysa eğer orada bir uzaylı görseydin slm dünyalı ben dostum deseydi ne olurdu acaba bazı garip  olaylara hazırlıklı olmamız lazım :)

Ya direk karşıma çıksa kafayı üşütürüm :) Ama alıştıra alıştıra gelse hatta sokak gibi biryerde insan kılığında gelip alıştırsa süper olur :)))

Bende buna benzer oLaylar yaşamıştım :/

Ne gibi olaylar acaba ?

bence psikolojik olabilir ergen yaşlarda olan tüm ama tüm herkesin başına gelen psikolojik bir olydır doğaldır ancak bazen gerçek deyebilceğimiz şeyler olur fakat çok korkuyorum demen onları daha çok üstüne çeker korkuların onlara oyuncak olur bilesin bunun yerine korkmuyorum deyip karanlıkta gez , sürekli onlara karşı gel bu onların senden uzaklaşmasını sağlar ama bunların çoğu psikolojiktir , yaşadığın yerde mezarlık varmı eviniz eski bir evmi ailende ölenler varmı seninle iletişime geçmeye çalışan ama bu ergen yaşlardaki çoğu kişilerin başına gelir korkmana gerek yok.

kapının kapanması eşyaların yere düşmesi olaylarıda psikolojik baskı altındaki beynin gücünü kullanarak yaptığı şeylerdir

Kapıyı annem açmış ama orda bir sürü gölge vardı eminim çok net bir şekilde gördüm herhangi bir psikolojik sorundan kaynaklanmıyordu o zaman sadece sabahın keyfini çıkartıyordum.Ruhsal bir varlık olduğunu düşünmüyorum evimizin etrafında mezarlık yok herhangi yatır tarzı birşeyin olma ihtimali de yok.Ailemden bir tek dedem öldü.Ondan da kaynaklancağını sanmam...

ben zaten psikolojik sorun değil psikolojik baskı demiştim , bu her ergenin başına geçer , eğer dediğin gibi mezalık falan yada ailenden ölen birisi yoksa sana ulaşmaya çalışmaz çünkü dünyada sıkışıp kalmış ruhlar , kendini belli ettiği kişilere ya mezarlığının yanında olur yada eski evinde yada aileden birisi kafalarına göre bu çocuğa gidelim olmaz, biliyorum görmek korkutucu yaşamak eğlenceli bana inanmayacaksın fakat durum vaziyeti bu , gölge değildir onlar senin psikolojik olarak gördüğün şeylerdir, tv izlemek telefonla uğraşmak ışığa bakmak yada karanlıkta sürekli oturmak , sürekli iş yapmak ödev yapmak bunlara sebeb verir bende küçükken görüyordum ama büyüyünce ne olduğunun farkına vardım ve her ergen genç bunları yaşar yada yaşadığını sanır eğlenceli bir şey dediğim gibi ilginç şeyler herkesin hoşuna gider farklı doğal üstüyse hemde..

bence sen gerekli önlemlerini al =)

artık yanımda sopa felan bulunduracam =)

Hehe :)

 

Yanımda silah bulundursam bişi yapamam ki :S  telekineziyle ve görünmezlikle bişi yapar :)

merhaba benim başımada buna benzer bi olay geldmişti.2 sene önce odamda oturuyordum. televizyonun yanındaki kitaplıktan bişey almak için kitaplığa gittim.ne alcaktım hatırlamıyorum. onu aldıktan sonra güzüm televizyona kaydı. bi baktım televizyonun karşısındaki koltuğun dibindeki yer yatağının üstünde bişi yürüyor(televizyon kapalıydı) . o anda nasıl korktuğumu anlatamam. onun görüntüsü o hollywood filmlerindeki uzaylılara hiç benzemiyor.iri bir insan gibi ama heryeri bembeyaz. kafasının, bacaklarının, kollarının vücuduyla orantısı bizimki gibiydi. suratını görememiştim. sonra tırsarak arkamı döndüm ve orada birşey yoktu. bu hikayeyi birine anlatsam deli derler diye sakladım ve şimdi benzer bi hikayeyi görünce açıkladım. uzun olduğu için özür dilerim.

Çok uzun değil benimki çok uzun asıl ben özür dilerim :)  

 

Bence o bir 3 harfliydi besmele çekseydiniz.Çünkü Uzaylıların öyle göründüğünü hiç duymadım yani iri kıyım :)..

 

Geçmiş olsun size de 

 

Sağlıcakla kalın...

teşekkür ederim

 

pleasindian ırkı aynı bir insan gibi özelliklere sahip beyaz tenli ve genelde var olan saçları sarı , dünya dıiı yaşamlar iligilnenlerin dünya dışı yaşamla bir alakası var dersek yalan olmaz belki kaçırılmışsındır yada telepatilerin güçldür diye seninle bir alakaları olabilir belki aklından bile silmişlerdir bir şey olmuşsa.

benim anlamadığım birşey var
2012 de güneş fırtınası mı olacak yoksa uzaylılar mı gelecek..?

hiç bişi olmucak.21.12.2012 günü beni hatırla

 

=)

Sayfalar