Ay'ın Arkasındaki 3 kilometrelik Gemi ve İptal Edilen Apollo 20 Görevi

Herkese merhaba bilmiyorum aranızda bununla ilgili herhangi bir bilgisi olan varmı ama uzun zamandır araştırıyorum ve bu konuyu sizin gibi tartışmaya açık ve mantıklı insanlarla konuşabiliyorum sadece...o yüzden araştırılmasını ve tartışılmasını istiyorum elimde daha görüntü ve bilgi de var.

İşte Yeni Resimler inceleyin

http://www.freeimagehosting.net/uploads/c6e652b61f.jpg
http://www.freeimagehosting.net/uploads/a5f04aec69.jpg
http://www.freeimagehosting.net/uploads/a1c106711e.jpg
http://www.freeimagehosting.net/uploads/956546b839.jpg

Bunlar elimdeki diğer resimler ve açıklamaları...görüntüleri araştırdığını sananlar için;

http://www.freeimagehosting.net/uploads/e69f276082.jpg

Eveeet.İşte bu ay üzerindeki yeri.William Rutledge Apollo 20 mürettebatından biri ve bu olayların dışarı sızmasını da o sağladı.Görev ilk olarak iptal edildi ancak devam etti.Tabiki halk bunu iptal edildi olarak bildi.16 Ağustos 1976.Bu dev cisim ki boyu yaklaşık 3 kilometre eni ise 500 metre olarak kayda geçmiş, Izsak D, Delporte kraterinin güneybatısında yer almakta Ay'ın uzak kısmı olarak adlandırılan yerinde.AYRICA bu görevin ruslarlada ilgisi var.Diğer fotoğrafa geçelim...

http://www.freeimagehosting.net/uploads/8eb00701d0.jpg

Bu en altta belirteceğim siteden alınmış nasa kaynaklı bir fotoğraftır.Elimdeki en net fotoğraf bu.Site ingilizce olduğu için size özet geçiyorum zaten yazılanların çoğu röportajın bizi ilgilendirmeyen kısımları.Rutledge ile yapılan röportajda onun 76 olduğunu okudum.Hepsini teker teker anlatmış.Geminin çok büyük olduğunu söylüyor.Hatta içine bile girmişler.sadece kokpit kısmını ve yakın kısımları gezebilmişler.Heryerde motifler varmış.Güneş motfleri.Tahminlerince çok uzak bir galaksiden buraya geldiklerini söylüyorlar çünkü buluntular bunun bir ana gemi olabileceği ihtimalini doğuruyor.İşte burası önemli! Hepimiz 51. bölgenin EBE adlı ddv'sini biliriz.Değil mi?
Rutledge ve ekibi gemide çok sayıda biyolojik bulgu ve 2 japonumsu kadın bulmuş birinin vücudu parçalanmış ancak diğeri jelimsi bir tabaka yüzünden ne ölü ne canlı, donmuş bir şekildeymiş.Fazla tıbbi bilgileri ve ekipmanları olmadığından 1.65 metrelik bedeni dünyaya getirmişler.Rutlegde EBE dünyada ve yaşıyor demiş.

Karbon testleri sonucu ve çevresinde yapılan araştırmalarda Monaco tepesi adlı yerde gemiye ait parçalar bulunmuş ve üzerlerinde yapılan test sonucunda geminin 1.5 milyon yıldır orada beklediği söyleniyor.Oldukça yaşlı.
Yeni bir resme geçelim.

http://www.freeimagehosting.net/uploads/d68a194ea8.jpg

Bu resim yazılar içeriyor gördüğünüz üzere.Şöyle yazıyor, geminin video çekimi sırasında görüntüenebilen tek tarafından alınan fotoğrafların (reconstructed) tekrar birleştirilmiş halidir.Bazı isimsiz arkadaşlarımız bunun sıfırdan yaratılmış montaj olduğunu söylediler ama değil.Bu fotoğra açıklandığı üzere elden geçmiş farklı bir açıdan incelenebilsin diye.Yoksa bu açıdan hiç görüntülenmemiştir.Netleştirilmiş ve böylece video da ve fotoğraflarda görülemeyen ayrıntılar ortaya çıkarılmış.

http://www.freeimagehosting.net/uploads/a7c3e51642.jpg

Ve işte forumda minik bir tartışma çıkmasına sebep olan resim.Üstelik iki tarafta aynı şeyi idda ederken..Bu resim gemiden uzaklaşırken çekilmiş görüntülerden biri.Rutlegde ne kadar eski yıpranmış tozlaşmış olsada altına ya da metale benzer bir yapısı olduğunu da söylemiş buna dayanarak Gimp software adlı programlar kullanılmış ve kabartma gölgelendirme gibi yöntemlerle analiz edilmiş ardından metal görüntüsü verilmiştir.Bunun nedeni görüntüyle oynayıp insanları kandırmak değil cismin temel yapısını vurgulamaktır.

Evet resim gerçek resmin montajlanmış hali.

Ve son olarak incelemeniz için genel bir resim koordinatlar boy ölçüm gibi ingilizce terimlerle yapılmış bir açıklama.AYrıca EBE den de bir görüntü var.

http://www.freeimagehosting.net/uploads/e403beb435.jpg

Evet bugünlük bu kadar eğer daha ayrıntılı bilgi isterseniz ben paylaşmak isterim.

Ufoloji Forum: 

Çok ilginç. Apollo 20 ile bir bağlantısı var mı bu olayın?

Resmen bir uzay gemisi enkazı.Neler neler gizliyorlar hala.

bu orjinal foto mu. Enteresan

Selman Gerçeksever'in "Yıldızlardan Gelen Tanrılar" adlı kitabında bu konuyla ilgili geniş bilgiler bulabilirsin.Diğer resimleri de paylaşırsan seviniriz.Teşekkürler

Nereden buldunuz bu fotografi? lari?
Bu uzay gemisi Apollo yu mu takip etmis?
Yoksa daha once ayda siperdemiymis. Peki o zaman
neden bizimkilere dokunmamis?
Biliyorsunuz cok fotomontaj ve aldatmaca var.
Hatta aya gidildigi bile numara diyenler var.
Amerika dunyayi aya gidiyoruz diye kandirmis goya.
Eh 9 Eylul de ikiz kuleleri Amerika nin tarumar ettigine dair iddialar da var.
Stephen Dawking de uzaylilar gelirse bizi uzaktan gozetlemez, gelip yokederler savas olur diyor.
Herhalde inanmak icin daha somut deliller lazim.

Arkadaşlar Stephen Hawking uzaylılar daha gelmedi gelmiş olasalardı çoktan yok ederdi diyor. 

Bu bir sürü mantığa(yanlış kelime kullanmış olabilirim daha iyisini bulamadım :) ) ters düşüyor.

1.İyi uzaylıları yani pozitif uzaylıların varlığına 

 

2.Dünya'nın etrafında bir sürü UFO görünüyor ve düşman olsalardı çoktan yok edilirdik ...

 

                         Bu sadece bir yorum normal bir insanın yorumundan farksız...

 

Saygılarımla..

Kesinlikle size katılıyorum bunu iddia eden bilim adamı sadece olasılıklara dayanarak konuşan biri.Koskoca evrendeki herkes kötü... evrensel ahlak diye bişey var.

Sn ypascale

konu ile ilgili yorumum yapmıştım zaten .

sadece yazınızdaki ikiz kuleler e saldırı olayı dikkatimi çekti konu açılmışken bilgi vereyim dedim.

ikiz kule saldırısını Amerikadaki bir grup CIA ajanı tarafından yapıldığını belirtmek isterim. Bunu biliyorlar ama dünyaya ve medyaya açıklayamıyorlar.kendilerince sebeplerden dolayı. farklı bir yöne çekip sağa sola savaş açmak için kullandılar..

 

saygılar..

Sn palindromik

Polemik olsun ıstemem ama bazen o kadar net seyler yazıyorsunuz ki insan da kendını tutamıyor Allah aşkına bu kadar net bilgileri nasıl elde edip bu kadar net yazıyorsunuz bunu anlamıyorum ?

Saygılar

 

Sn diabolica

sizleri anlayabiliyorum  yazdığım şeyleri sitede paylaşılan bazı bilgilerle destekliyorum ama yinede yeterli değil ama ay konusunu kastediyoruz konu ordan çıkmıştı.

 

Bazı bilgilerimin kaynağı sizler gibi medya , bazıları genel olarak kuranı kerim , bazıları d açıklayamayacağım varlık yada varlıklar diyelim bunu insan olarak sınırlandırmak istemiyorum genel yazdım . Kaynaklarımı bazı arkadaşlarımz bazı varlıklarla iletişime geçtiğini yazmışilardı.  öyle düşünün. kaynak açıkladığım takdirde bilgilerimin akışı kesilecektir anında. dahada elde etme şansım yok ..

kaldıki daha o kadar çok bilgi varki aldığım bunları açıklasam neler olur bilemiyorum ama hiç hoş şeyler olmayacağını biliyorum.

bende bunun önüne geçmek için  " barısaslıer" arkadaşımızın önerisine uydum . konuşmalarımda böle düşünüyorum yada şöyle teorim var diyorum ozamanda birileri kalkıp  "filmlerden etkilenmişsin " tarzında son derece lakayit bir yorum yapıyor.

en son yazdığım yorum ise illimunati  ile ilgili yorumda  çok uzun süredir bu konuları takip ettiğim için az çok sistemin nasıl işlediğini biliyorum ona göre yaptım yorumları.

 

11 eylül ile ilgili olayın perde arkasını olaydan yaklaşık 1 ,5 sene önce öğrendim araştırmalarımdan.

tabi nedenlerini tam olarak bilmiyorum..

aslında aradığımız soruların cevapları çok dikkatli ve sabırlı olduğunuzda internette elinizin altın da bulacaksınız.birazda dünya gündemini takip etmek lazım tabiiki.

benim tek hatam sanırım bunları döküman olarak saklamamış olmam. bunları ben kişisel hobby olarak takip ediyordum. kimseye alın size belge göterip ıspatlamak için değil.

ayrıca farklı bir kaç ilim yada bilim dersi ne ad verirseniz onlarıda almaktayım. bunlara girmek istemiyorum şimdilik.

saygılar..

 

Sn Palindromik ,

Benim soylemek ıstedıgım yorumlarınız yanlıs yada dogru olması  değil . o kadar kesin ve emın konuşuyorsunuz ki ben ona şaşırıyorum kaynaklarınız tabi ki size özeldir ve bızım sormaktan başka bır sey soyleme hakkımız yok

ben sonuçta bu işin biraz da olsa eğitimini aldım ayrıca merakım dolayısı ıle medyadan takıp edıyorum ve bırazda kafamın ıcınde bunları sentezleme yeteneğine sahıbım oradan yazıyorum .

Sizin yazdıklarınızı ilgi ile takıp edıyorum cunkı en nıhayetınde okuduklarımızdan ve ögrendıklerımızden cıkarımlar yapmak ınsan aklı ıcın çalıştırıcı bır durum.

Amacım eleştri yapmak değil sadece merak bu kadar kesin yazdıgınızdan dolayı ..

 

Saygılar

 

Sn. Diabolica

sizi çok iyi anlıyorum  bieraz önceki yorumumda bazı bilgilerin kaynağını açıklayamayacağımı sölemiştim. onlar net ve kesin olanlar. eğer kaynak yanlışsa ozaman beilgilerde yanlış olacak ama ben şu anda eminim kaynak ve kaynaklarımdam.

sormaktada ve sorgulamakta sonuna kadar hakılısınz buna saygı duyuyorum. Zaten sorgulamak olmassa bilimin ve ilimin anlamı olmaz.sadece verebilceğim kaybnak ve bilgileri paylaşıyorum. diğerleri gizem gibi kalıyor yada tanımadığınız için acaba yanıltmamı var gibisinden düşnceler olması çok normal.

benim tek istedğim ve arzu ettiğim şudur. Herşey saygı hoşgörü çerçevesinde gelişsin.

saygılar.

stephen hawking yanlış düşünüyor dostum mesela bizim başka galaksilere gittiğimizi düşün sen olsan gidip ordaki canlıları yok etmekmi istersin yada biz şuan onları yok etmek içimmi bulmaya çalışıyoruz elbette kötü niyetli olanlarıda vardır ama geneli sadece devasal evrende yalnız olmadıklarını öğrenmek için araştırıyolar bizde öyle çünkü bu devasal evren sadece bizim için yaratılmış olamaz çünkü bize yarayan kısmı sadece güneş sistemi evrenin gerisinin bizimle hiç bir alakası yok

evet herkese merhaba iki gündür bilgisayarımı açamıyorum ama sonunda açtım evet bu gerçek.ayın görmediğimiz tarafında duran bir enkaz birsürü dosya eşliğinde. albayların ve bu göreve katılmış üst rütbeli kişilerin itirafları var.Aynı 51. bölge meselesi gibi. çok ilginç bi konu sizi aydınlatacağım HATTA bir videom bile var apollo 20 bunun üzerinden geçerken çekmiş.
ancak bu geminin çook eskiden buraya gelmiş olduğunu söylüyorlar.Yakından çekilen fotoraflarını yükleyince uzun zamandır orada olduğunu anlayacaksınız göktaşı delikleriyle dolu.Ben uzun zamandır bu konuyla ilgili araştırma yaparım yani ufolarla ilgili ancak bunu yeni gördüm üstelik yeni bir bilgi de değil ve dehşete düştüm. bende kordinatları bile var :D biliyorum biraz komik gelebilir ama var.Gagarin kraterini hepimiz biliriz, onun 73 kilometre uzağında kuma saplanmış bir biçimde duruyor.Bu konuyu tartışırız ama önce ben resimleri eklemek istiyorum.

bende daha foto var ama yükleyemiyorum. kusura bakmayın yeniyim burda. yardımcı olursanız sevinirim

ılk once paylasım ıcın tesekkur ederım. Fake olmamasını arzuluyorum. Sayet bu gercekse sırf bunun ıcın bıle ayın arka yuzune ınsanlı bır ucus gerceklestırılebılır. Bu konuda baska gelısmeler olursa bılgı sahıbı olan arkadaslar lutfen bızımle paylassınlar. Tesekkurler

görüntüler kesinlikle fake...

keşke sahte olsalardı ama ne yazıkki sahte değil bu gerçek ayrıca sadece fotoğraf değil video da var...

 

Yukarda görüntüleri mevcut olan nesne ayın lzsak delporte isimli bölgesinde yer almaktadır. Siyah-beyaz olan  fotoğraflar  gerçektir, çünkü; orjinal Apollo görüntülerinde yer almaktadır. Yanlış anlaşılmasın orda yatan bir uzay aracıdır demiyorum, sadece yukarıdaki görüntünün orjinal fotoğraflarda yer aldığını vurguluyorum.

Ancak arkadaşımızın "İşte Yeni Resimler inceleyin ve bunlar tamamiyle gerçek montaj değil çook bariz..." dediği görüntüler içindeki renkli fotoğraflar kesinlikle sahtedir! Araştırma yapmadan bu fotoğraflar montaj değildir gibi bir bilgi vermek, bu konuda bilgisi olmayan arkadaşları yanlış bilgilendirmekten başka birşey değildir.

Bahsettiğiniz video da bu fotoğraflarla alakası olmayan fake bir videodur. Şöyle ki;

Bu video 2007 baharında ortaya çıkmıştır, görüntülerde uzay gemisinin kalıntısı gayet ne görünmekte, üstelik üzerindeki göktaşı deliklerine kadar detaylı ve bu görüntülerin Apollo 20 görevi ile elde edildiği söylendi ancak gerçekte Apollo 20 görevi hiç olmadı. 

Hatta bahsettiğiniz video gibi başka fake fotoğraflar da ortaya çıktı, bununla kalsa iyi Apollo 20'nin bu gemide donmuş bir uzaylı bulduğu dahi öne sürüldü. İşte o videodan sahte görüntüler;

http://img251.imageshack.us/img251/3806/396f54d9e9165c2951c455e.jpg

http://img831.imageshack.us/img831/7620/apollo20vlcsnap6897.jpg

http://img819.imageshack.us/img819/2493/etapollo202.jpg

 

Neticede:

Orjinal fotoğraflarda görüntülenen  gerçekten  bir uzay aracı kalıntısı mıdır bilemem ama; sizi temin ederim; video ve sonradan gönderdiğiniz görüntüler fransız bir artistin elinden çıkmadır.

Saygılar

 

Tamam peki neden sahte? Yani nerden anladınız?Ve sanırım benim bu kesin kararlılığım arkasında 1 günlük araştırmanın yattığını sandınız.

bu arada koyduğunuz ilk resim 5 farklı karenin birleştirilmesinden oluşturulmuş sanırım resmi bulduğunuz sitede bu açıklanmış ancak siz görmemişsiniz. gemi tam olarak o açıdan görüntülenmedi.

vay canına bee... star trek filmindeki gemiye benziyo... ne malum bunların ayda olduğu?

bakın arkadaşlar aşağıdaki yorumu okumuşsunuzdur gerçek olmadığını söylüyor arkadaşımız ve diyorki apollo görevi olmadı ve renkli çekim olamaz.nerdeyse 6.5 aydır araştırıyorum ve ilgilenen biri olsa bildiklerimi paylaşmak isterim ama herkes peşinen yargılıyor.

apollo 20 görevi başarıyla gerçekleşti.gemi bulunduğunda rapor edildi ve derhal iptal süsü verildi böylece üstü diğer her olay gibi örtüldü.

BURAYA dikkat! renkli fotoğraflar fotoğraf değil video kareleridir. o yüzden renklidir yoksa apollo 20 nin fotorafı renkli çekemeyeceğini herkes bilir. video göruntusunden alınan kareler. renksizler ise fotoğraftır.

geminin üzerinden uçulmuştur ve video kaydedilmiştir. dehşet vericide olsa bu ger-çek.

bunlar boş laflar değil arkasında sağlam belgeler yığını olan laflardır ve ilgilenirsenizde paylaşırım elbet.

aşırı şüpheci olmayın peşinen yargılamayın.
hah bu arada koordinatları da bire bir var çizim olarak sayısal olarak. genelleme yaparsak gagarin kraterine yakın.

ben sahte yada gercek olmasını bılemem ama bıldıgım bır sey var amerıkalıların son 2 yıldır ınanılmaz sekılde bu tur malzemelerı sızdırdıgı yada fake servısler yaptıgı ve ozellıkle 2 amerıkan menşei li belgelesel kanalının sureklı olarak uzaylılar , marsta yerleşim ayda üs kurulumu vs programları yayınlaması sureklı bır uzay pompalaması yapmasının tesaduf olamayacağıdır . Benım aklıma 2 mantıklı senaryo gelmekte 1. nasa nın odenegı kesıldı ve odeneklerını artırmak ıcın bu tur olaylara gırdıler ( ki amerıkalıların yapmadıgı sey degıl )
2. ise bu 2012 senaryoları normalleşmiş iken uzaylıların yavas yavas halka acıklanmaya uygun olup olmadıgının denenmesı ( burda da gercekten uzaylılar ıle temas varsa yada cok uzak mesafeden bıze dogru gelen bır uzay gemısının bulunması gıbı etkenler de olabılır )

bılıyorsunuz su anda 2 tanesı jupıter dolaylarında 1 tanesı pluton dolaylarında 1 tanesı ıse gunes sıstemımızın dısına henuz ulaşmaya calısan 4 yada 5 tane uzay sondamız var ve bunlardan bılgıler gelmekte ozellıkle gunes sıstemı sınırlarında dolasan sondadan gelen verılerı hıc bır sekılde acıklamıyorlar bende gercekten merak ıcındeyım ne zaman acıklayacaklar yanı hıc olmazsa sıcaklık sogukluk ırılı ufaklı gezegenımsı vs lerı acıklasınlar ama hıc bır sey yok bakalım neler olacak

 

saygılar

 

Arkadaşım sahte diyorsam öyle gönderdiğin resimlere bakıp yorum yapmıyorum heralde? Biz de araştırdık, sen 6 aydır araştırıyorum diyorsun ben bahsettiğin videoyu 2007 den beri biliyorum ve bu videonun fransız bir CG artistin elinden çıktığını da.

Al ben sana başka bir görüntüler de vereyim ? Bak bakalım senin videodaki gemiyle alakası var mı? 

http://img227.imageshack.us/img227/893/821fa74b50ba3f7l.jpg

http://img97.imageshack.us/img97/6761/25ddc0f8c9d3e22l.jpg

Buyur bakalım bunları nasıl açıklayacaksın.

Ha yok ben körü körüne bağlandım bu görüntüler gerçek diyorsan da, sen bilirsin, ne diyeyim, bence gidip videoyu yapan sanatçıyı kutlamak lazım bu durumda.

 

evet buna da açıklamam var bu resimlerin hepsi bende de var ve kaydettiğim yerde aynen şöyle yazıyordu:
ayrıntılar görülebilsin diye yada araştıranlara daha net görüntü sağlamak için farklı kareler bir araya getirilip birleştirilip photoshopta tekrar yapıldı yani sizin koyduğunuz ayrıntı görmek için yapılmış benim ilk koyduğum orjinal olanlar.

ayrıca körü körüne bağlanmadım hatta sizin sözünüz üzerine hala şüphe duyuyorum gerçekliğinden.

Verdiğim gemi resmi sizin gemiden yapı ve motif itibariyle tamamen farklı bir gemidir, farklı kareler biraraya getirilmiş olsa sizin görüntüdeki geminin aynısını görmemiz gerekir.

tekrar ediyorum photoshopta edit edildikten sonra..ayrıntılar en net resimden tahminle yola çıkılarak yapıldı...sanırım artık aynı fikirdeyiz değil mi?

Lütfen asılsız bilgi vermeyiniz, yok öyle birşey :) 

Buradaki bilgilerin hangisi asıllı acaba?Söylemeye çalıştığımı anlamadınız.Siz bilirsiniz.

Sayfalar