Dev Fosil

1895 yılında İrlanda 'da Dyer tarafından mineral araştırmaları sırasında bulunan bir dev fosili. Boyunun karşılaştırılması amacıyla bir tren vagonunun önüne koyulmuştur. Yüksekliği 3 metre 70 santimetre ve ağırlığı 2050 kg.dır.(taşlaşmış olduğu için daha ağır geliyor herhalde) Sağ ayağı 6 parmaklıdır. Ancak daha sonra bu dev fosiline ve sahibine ne olduğunu kimse bilmiyor.

 

 

(Alıntıdır)

Ufoloji Forum: 

fosil birden yok mu oluoyor yhani.col ilginc. peki fosil üzerinde deney yapılmış mı hic ?

İlginç kaçırmışlardır kesin onları

nephilim dediklerişey bu olabilir mi?

1895 yılında İrlanda'da Dyer tarafından mineral araştırmaları sırasında bulunan bir dev fosili.Boyunun karşılaştırılması amacıyla bir tren vagonunun önüne konulmuştur.Yüksekliği 3m 70cm ve ağırlığı 2050kg'dır.Sağ ayağı 6 parmaklıdır.Ancak daha sonra bu dev fosiline ve sahibine ne olduğu bilinmiyor.

bu yazı hatırladığım kadarıyla www.***net.be sitesindeki "bilimin açıklayamadığı 36 keşif" isimli konudan ufak bir kesittir. ayrıca aynen bu iki satırlık konu sitemizde yakın zamanda başka bir arkadaşımız tarafından paylaşılmıştır:

http://ufoloji.net/ufo-forum/2039/dev-fosil

lütfen konu oluşturmadan önce sitesin sol tarafındaki Site içi arama yı kullanırsak konu kalabalığı aynı konu paylaşımı gibi sorunlar olmaz diye düşünüyorum. Şunuda belirtmek isterim ki artık birisi "bilimin açıklayamadığı 36 keşif" konusunu tamamıyla paylaşsa bari ve böle taksit taksit iki satırlık konu oluşturulmasa sitemiz için daha uygun bir davranış olur diye düşünüyorum.