Uzaylılar 6 Türk'e çip taktılar

İşte Akdoğan’ın ağzından hükümetler tarafından örtbas edilen uzaylılar ve UFO açılımı...

 

Avrupa Parlamentosu milletvekili Mario Borghezio’nun üye ülkelerden gizli UFO dosyalarını açıklaması ve sistematik örtbas etme politikasından vazgeçmeleri çağrısı Türkiye’de karşılık buldu.

Sirius UFO ve Uzay Araştırmaları Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Vatan Gazetesi'nden İlker Akgüngör'e uzaylılar tarafından alıkonulan Türkleri açıklayacaklarını belirtti. İşte Akdoğan’ın ağzından hükümetler tarafından örtbas edilen uzaylılar ve UFO açılımı.

“UFO’larla ilgili bir çok kez basına kapalı generaller ve üst düzey subayların katıldığı brifingler verdim. Türkiye hava sahasında gözlemlenen UFO olayları içerisinde pilotların karşılaştığı askeri olaylar da var. Türk Hava Kuvvetleri’nin ve MİT’in içinde bir UFO birimi var. UFO’larla karşılaşan 20 emekli askeri pilotla temastayız. Askeri üslere çok yakın sortiler hatta F-4’lerle it dalaşı yapan UFO‘lar oldu. Hükümet evrende yalnız olmadığımızı açıklamalı. Hükümetler ve büyük şirketler bu bilgiyi mevcut sistemlerin değişmesinden kortukları için saklıyorlar.”

“UFO’larla ilgili son gelişme alıkoyma vakaları. Işık hızını aşıp buralara gelen teknoloji sadece havada gezinmiyor. Bir çok insan uyku halindeyken ışık hüzmesiyle gemilere alınıyor ve üzerlerinde genetik incelemelerle saç, tırnak, kan, doku gibi örneklerin alındığı deneyler yapılıyor.Türkiye’de uzaylılar tarafından alıkonulan 120 kişi yaşıyor. Bu kişilerin 6’sının vücuduna mikroçip yerleştrilmiş. ABD’li Dr. Roger Leir’le Ekim ayında Türkiye’de, büyük bir özel hastanenin sponsorluğunda bu kişilerin vücutlarındaki implantları ameliyatla çıkarıp, laboratuarda inceleyeceğiz. Bu kişiler konunun hassaslığı ve sosyal çevrelerinden dışlanmamak için isimlerini açıklamıyorlar.“

alıntıdır- gercekgundem.com

 

Ufoloji Forum: 

Haklılar ben bu şekilde temas içinde olan ve kaçırılmış bir çok insan tanıyorum ve bir çoğunun vucüdunda da mikroçip mevcut. bir çoğu isminin açıklanmasını ve bu çiplerin çıkarılmasını istemiyor. ama size şunu kesinlikle söyleyebilirim bu sayı 6 değil çok ama çok daha fazla...

sana katılmamak elde değil. :)

bu gülümsenin altında birşeyler mi yatıyor Anah :)    ?

Bence onda da var :)

120 kişi mi? koskoca türkiye de 120 kişi mi? herhalde açıklama yaparlarken 120 filmini izliyorlardı :)

iyi yorum :))

bence bu cıplerın ne amaçla takıldıgını bulmak lazım

veya hayatlarında herhangı bır degışıklık oldumukı