Dünya Dışı Canlı Kameraya Çekildi...

görüntünün sahte olduğunu düşündük önce, ama 10 defa izlemeden sonra şüphe içinde kaldım...

youtube link;

http://www.youtube.com/watch?v=axeFnzsg3gI 

youtube açamayanlar için;

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/11f4136678bcbb8f1978b43e07b8065238dc3ff385bb0786c6d073a8b6c79226830789936e878d1417618

Ufoloji Forum: 

Bu geçen gün burada konu yapılmıştı galiba..biraz sıkı takipçiyimdir :)) ve bana göre tamamen sahte..

Muzaffer kardeş o kadar yorumun içinden sonunda ilk defa sana katılıyorum :) sahte .

daha önceki yorumlarımın hiç birine katılmadığınımı ifade etmek istedin beko anlayamadım..eğer bunu ifade ettiysen sanırım bu sözlerin biraz ağır oldu..teessüf ederim sana..

Hayır hayır yanlış anlamayın benim demek istediğim bazı şeylere (ne olduğu tam açıklanamayan yada belki denilen) çoğunlukla UFO değildir yada böyle birşey değildir bence basit bir yıldız kaymasıdır gibi sözleriniz oluyor bunun gibi onun için öyle birşey dedim umarım anlatabilmişimdir :)

Anladım beko34..teşekkür ederim,ben yanlış anlamışım demekki.. :))

Ne gibi birşey anladınız ki ben hala çözebilmiş değilim :)

senin anlatmaya çalıştığın durumu,yani benim bazı yorumlara kestirmeden cevap verdiğimi anlatmak istemişsin. bende bunu anladığımı söyledim,hepsi bu...anlayabildinmi şimdi :))

Sevgili muzaffer ,

Ben aslında sadece sizin bazı şeylerde çok karamsar düşündüğünüzü söylemek istemiştim :)

bence de sahte hiç zeki bir yaşam formu gibi değildi ayrıca nasıl biliyorlar atmosferimizde yaşabilceklerini en azından bir kıyafeti olur üzerinde--- sadece gece sarhoş bir şekilde bahçede boxerıyla gezen bir adam gibi

arkadaşlar arası güzel bir eğlencelik olmuşşşş..! ;)

sevgili muzafferim, son günlerde pek denk gelemedik arkadaşım... rood kardeşimin paylaşımı üzerinden sana çok selam ederim!!!

sevgili barıs kardeşim haklısın.İlginç forum konusu bulmada zorlanıyorum bu aralar.Sende yeni gönderilere biraz ara verdin galiba,yokmu yeni birşeyler,sevgili dostum RA. yıda bu aralar pek göremiyorum,ahh yalnızlık çok kötü :))

katılıyorum sahte...

bence sahte değil çünku camdan çiftli yansıması ve sandalyenin düşüşü de çok mantıklı hem diğer arkadaşların ifade ettiği gibi giysi fln giymelerine gerek yok. griler (zeta reticuli) cinsi yaratıklar genelde kıyafetsizler. bu tip vakalar stan romanek ve jaime moussanın çeşitli kongrelerde fotograflarını sundukları vakaların bir yenisi daha olabilir.

DDV olmadığını düşünüyorum. Ya birisi kostüm giymiş ya da bilgisayar efekti. Yıldızlar arası seyahat eden akıllı bir yaşam formuna hiç benzemiyor hareketleri :)

Bencede :D 

herkese selamlar,

goruntulerı ne hıkmetse seyredemedım. Verılen lınklerden bırsey gorebılmek mumkun degıl. 

bu aralarda ıslerım oldukca yogun.

ufo ve ddv dosyalarını usa hukumetının yaptıgı gıbı sımdılık gızlı bır yere kaldırdım :))

en kısa surede gorusmek dılegı ıle, bu arada hayırlı kandıller dıler, sevgı ve saygılarımı sunarım

 

 

 

 

izleyebilsem bir yorum yapardım ama :)

www.ktunnel.com adresine girip http://www.youtube.com/watch?v=axeFnzsg3gI adresini gelen kutucuğa yazıp izleyebilirsiniz.

bu nasıl bir kaçış yaaaa:)) çok komiğime gittti:))) paylaşım için teşekkürler

resmen sandalyeyı dusurüp kacıyo..

sevgili rood

aslında her sey şüphe ile yaklaşmak gerek senn yaptıgn gbi ama egr cok dikkatli izlerseniz bunun planlanmıs bir şey oldugu bariz ortada yinede paylasım için saol...

Bencede planlanmış.Adam kamerayı çalıştırıyor.Uzaylı ortalıkta değil.Sonra bir anda çıkıyor.Adam orada yağmurlu günde neyi çekiyorduda karşısına uzaylı çıktı?Gerçek olduğunu düşünelim.Bahçeden sesler geldi.Sen eline kamera alıp mı sopa alıp mı bakarsın :D.Bence bu planlanmış bir olay.

Hala böyle saçmalıklarla uğraşanlar var mı yaa?? 

 

Engellenmeli bunlar. (: