Gördüğüm şekiller

Arkdaşlar 26 Haziran gecesi saat 04.46 da odamın penceresinden dışarı baktığımda çıplak gözle tespit edilebilecek kadar yakınlıkta olan gördüğüm UFO dan sonra hayatımda çok değişiklik oldu. GAripten sesler duymaya başladım, değişik şekiller şekilleride buraya koyuyorum defterime çizdim. Hayatımda hiç bişeyden korkmadım bu UFO lardanda korkmuyorum ama onların dünya üzerinde bişeyler aradıklarını düşünüyorum ve bu düşünce beni bazen ürpertiyor. Şu şekilleri her yerde görmeye başladım. Kitap okurken sayfalarda yazılar yok oluyor ve birden o şekiller çıkıyor. Sonra geceleri bir gölge halinde duvarımda yada yerde görüyorum ve gölgenin kaynağına baktığımda arkamda bişeyin olmadığını fakat şeklin hala görünür olduğunu gördüm. Sayın Haktan Akdoğanla irtibata geçmek istiyorum. Bu gördüklerimin doğruluk payı çok fazla. Çünkü ben bunları kafamdan atmıyorum. Hayatta herşey hakkında yalan atılabilir ama bu konuda asla atmam. Çünkü uzaya ve uzaylıların varlığın biliyorum ve onların bişeyler peşinde olduğunu düşünüyorum. size yemin ederim ki bu şekilleri kafamdan sallamıyorum. Sallamış olsaydım bu olanlardan bu kadar etkilenmezdim. Hayatımda birçok değişiklik olmaya başladı son dönemde. Dediğim gibi inanıp inanmama sizin ellerinizde ama size doğruluğu üzerine yemin ederim. Sayın Haktan Akdoğan'la görüşmem için sizin yardımınıza ihtiyacım var.

Ufoloji Forum: 

arkdaşlar şekiller böyle değil. O üstte yazı var. Öyle bakacaksınız. 27 haziran falan yazıyor. ona doğru olarak bakacaksınız. bu şekliller üzerinde düşüncelerinizi belirtirseniz size çok minnettar kalacağım.

mustafa beni ekle dostum. ogerger@hotmail.com

bu şekiller cok ilginc uydurmayada benzemiyo ama anlam vermek bizim acımızdan zor gibi  affet cözemedim:)

western bu resimdekilerle bazıları aynı 

bu şeyi nereden buldun... Ben o cisim üzerindeki şekillerin hepsini gördüm yemin ederim ki gördüm. sadece hatırlayamadıklarım var. Daha birçok şey. İnanın bana bunlar gerçek. bakın defterime yaşadığım herşeyi tektek kaydettim. daha bunlardan hatırlayamadıklarım var...

bunu internette senin bu konuyla ilgili araştırma yaparken buldum..

bu resimdeki birkaç şekil senin yazındada var..

hatırlayamadıklarım var demişsin..

hafızanı biraz zorlasan diyorum?

zorlayabildiğim kadar zorluyorum... birkaç güne kadar tekrar paylaşacağım...

western ben baktım gercekten düşündürücü

bu harflerden biri de var..

belki bir şifreleme yöntemidir..

ama şifreleme yöntemlerinde hiç görülmemiş harfler olmaz..

enteressan bir durum doğrusu, önyargılı bir insan değilimdir ama, yaşadığını idaa ettiğin olay bana çok real gelmedi dostum, insanlar bazen psikolojik olarak halis, veya benzeri olaylar yaşayabilirler... stress-yorgunluk veya bir şeyi çok yaşama arzusu bunlara neden olabilir... belki senin varsaydığın temas olayıda böyle bir durum olabilir... 21 adet çizim yapmışsın, bu konularda iyi-kötü bilgim olduğu için yazıyorum... şimdi ben senin veya bir başkasının önüne hayata hiç görmediği 21 i boşver 10 tane farklı sembol koysam ve yarım saat bunlara konsantre olmanı istesem ve sonrasında hadi bunları bana çiz desem... doğruluk oranı max. 5 çazim olur... yani bilmiyorum bana biraz fantazi geldi.... sevgiler saygılar;!

evet haklısın bu benim uzaylılara özel fantezim. Saçma saçma konuşma uydurma yapacak kadar düşmedikl biz.

mustafa

http://ufoloji.net/ufo-forum/1921/uzaylilar-kendi-varliklarini-sakliyor#... linkdeki konuda; ''Işık dağın dibinde yaklaşık 1 1.5 dakika boyunca döndü''

Demişsin. Bu dağ sana yakınmı gitme gibi şansın varsa yanına birini alıp bir inceleme yapmalısın. Belki diyom o harflerle dağın dibindeki gördüğün ışık arasında bağlantı olabilir.

 

not: şimdi farkettm gördüğüm şekiller konunu, yanlış konu başlığı altına açmıssın. Konuyu ufo kazalarına değilde, ufo gözlemleri bölümüne açman gerekirdi. Site admini farkettiyse konuyu doğru ere taşır:)

Dağa ulaşabilme şansım var ve bir arkdaşımla gidip göz atacağız. Gidip baktığımızda zaten buradan sizlere duyuracağım..

iyice emin olmadan gitmemelisin..

nasıl açıklasam.: yani o dağda seni neyin "beklediğini" bilmiyorsun..

evet belki beni neyin beklediğini bilmiyorum. Ama o dağa gidip bakmazsam çıldırıcam... Çok yakında çıldırıcam. Ya artık kitap okumak bile istemiyorum... kitap okurken sayfalar üzerinde gördüğüm şekiller yine canlanıyor...ama korkmuyorum...

peki sence ne oluyor..

yani o harfler sana birşey anlatmayamı çalışıyor..

yoksa başka birşeymi?

o ışığın sadece sana görünmesinin bir nedeni olmalı.. sadece tesadüf olamaz herhalde..

benden bişey istediklerine eminim. Bana emir verir gibi konuştular resmen. Sesler bir sinyal gibiydi. Çok cızırtılı gibiydi ama bazılarını çok iyi anladım. Yani çok  iyi duydum..

dostum..durumun çok ironik.

bilmiyorum....

bu nasıl bir duygu?

yani bu olay.

bu durum üzerinde aslında yorum yapmak çok zor. çünkü yaşamdan anlayamzsın. Düşünsene gecenin bir yarısı üstünden bir ufo geçiyor ve sonra hayatında bir sürü değişiklikler oluyor. sesler şekiller ve daha bir çoğu.. Kitap okumayı çok seven biriyim ama artık kitap okumaktan nefret etmeye başladım. Okuduğum kitaplarda yazılar kayboluyor ve üzerinde garipten şekiller görmeye başlıyorsun. bu durum karşısında nasıl düşünebilirsin ki. oldukça ürkütücü fakat belkide benden istedikleri bişeyler vardır diyede korkmuyorum belki bize zarar vermek isteiyorlar belki bizden yardım istiyorlar ve beni aracı olarak kullanıyorlardır. bilmiyorum ama yaşadıklarımın üzerine kendim yorum yapamam yorum size ait...

mustafa bazılarını çok iyi anladım derken ne söylüyorlardı ve ne konuşuyorlardı. bunları söyleyebilirmisin.

mustafa kardeş dağa gitmeden önce uzaktan bir inceleme yapmalısın. elinde dürbün yada teleskop varsa bir uzaktan dağı incele

dostum gerçekten ilginç bir olay bak buradan irtibata geçebilirsin.

 Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi TEL : +90 ( 212 ) 252 86 46 e-mail : info@siriusufo.org.

mustafa beni ekle dostum. ogerger@hotmail.com

bence ilk önce bir yazı veya sembol bilimci ile irtibata geç. belki bir şeye işaret ediyordur. en basitinden mısır hieroglif alfabesiyle ilintili olabilir. alfabe arşivi olan siteler var. birde bu yazdıklarını bir tarayıcıdan geçirebilirsen  çok daha net anlaşılabilir.

sevgili mustafa111

Dünya üzerinde birşeyler aradıklarını hissediyorum demişsin, bende aynı şeyleri hissediyorum hatta bu konu ile ilgili bir araştırma yaptım ve bulduğum sonuçlar şoke edici

Prf.Hernandez adındaki birini uzaylılar kaçırmış ve onunla sohbet edip çok önemli bilgiler vermişler INXTRIA gezegeninden geldiklerini söyleyen bu yaratklar 6 milyon yıl önce sizin güneş sisteminizdeki meldek gezegeni(marduk olabilir) uygarlığı dünyalılara karşı savaş açtı demişler ve meldekliler dünya ya karşı antimadde silahını kullanmak istemişler ,söylediklerine göre bu silah sadece birkaç gelişmiş uygarlığın elinde vardı ve profesörle konuşan yaratıklar o silahı uzak bir yerden gelenler ele geçirdi ve dünyaya gizledi söylediğine göre o silah şu anda florida açıklarında denizin dibindeki bir piramidin içindeymiş ..

bence ufolar buraya bizi araştırmaya değil o silahı aramaya geliyorlar onlarında söylediği gibi evrendeki çoğu uygarlık bu silahın peşindeler .

Dikkatinizi çekerim , bu olay 6milyon yıl önce yaşanmış ve mardukgezegeni güneş sistemine her 6 milyonda bir kere çok yakın geçer ..bir sonraki durak tam olarak bu zaman dilimi ..bence mayalar bunu biliyorlardı ve o zamanki durumdan haberleri vardı belki birşeyler ters gitti ,belki meldekliler bir sonraki randevu için güç toplamaya gitti ve mayalar bunu anlayıp 6 milyon yıl sonraki nesilleri uyarmak için tablerler bıraktılar ve onların dediği gibi meldekliler 2012 de buraya tekrar saldırabilirler ve bence mayalar bizi bu konuda uyarmak istemişlerdi..

evet söylediklerin gerçekten çok mantıklı. Araştırman belkide bizim için çok işe yarar. Bakın yükseklerde uçmayı hiç sevmem ama galiba bildiklerimizle dünyamızın geleceğini kurtarabilriz. Maya takvimi 2012 de bitiyor dünyanın sonu gelecek diyorlar fakat ben ona inanmıyorum. Mayalar çok eski bir uygarlık ve 2012 de biten takvimleriyle bize bir mesaj bırakmak istediklerini düşünüyorum. Bence 2012 yılında dünyamız istilaya uğrayabilir.

Sayfalar